MyBB Depo Forum
[MCTR - 1.8] MyBB 1.8 Yeni Forum Açarken Hata - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.8 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-8-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.8 Soru ve Sorunlarınız (https://mybbdepo.com/mybb-1-8-soru-ve-sorunlariniz-forumu)
+--- Konu Başlığı: [MCTR - 1.8] MyBB 1.8 Yeni Forum Açarken Hata (/mybb-1-8-yeni-forum-acarken-hata-konusu.html)

Sayfalar: 1 2

MyBB 1.8 Yeni Forum Açarken Hata - Lunaci[TR] - 10-01-2015

Web site Site Adresi : http://mafiaturk.org
Versiyon MyBB Sürümü :1.8.3
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :
  1. Inferno Sohbet Eklentisi
  2. MyBB GoMobile
  3. √ Google SEO
  4. Ajaxlı Overview - Genel Bakış Plugin
Hata-Sorun Sorun açıklaması :Admin PANEL'in de yeni forum aç diyince hatayı veriyor sebebini bende tahmin edebiliyorum. Sorun TIKLA Bu kodlamanın 1.8 ile uyumnlu olmamamsı herhalde ben 1.6.x den beri kullandıgım bir kodlamaydı 1.8.x e geçtiğimdne beri sorun yaşamıyordum fakat bugun yeni forum açayım derken bu sorunla karşılaştım yardımınınızı bekliyorum.
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :
resim

Cvp: MyBB 1.8 Yeni Forum Açarken Hata - Reinhard - 10-01-2015

Sanırım sorununuz dediğiniz gibi koddan kaynaklanıyor. Sitemizde biraz araştırma yapıp belki aradığınız çözüme ulaşabilirsiniz.

---

Cvp: MyBB 1.8 Yeni Forum Açarken Hata - Lunaci[TR] - 10-01-2015

(10-01-2015, Saat:18:12)Reinhard Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanırım sorununuz dediğiniz gibi koddan kaynaklanıyor. Sitemizde biraz araştırma yapıp belki aradığınız çözüme ulaşabilirsiniz.

Biraz konuyu okusan siteyi ziyaret etsen anlıyacaksın sorunu ama sen çok yanlış gelmişsin açıklamayı oku linki tıkla siteye bak benim derdim her foruma farklı ikoc kodlariyla ilgili senin bana verdiğin 10tl net on off iconlarını değiştirme.

Cvp: MyBB 1.8 Yeni Forum Açarken Hata - Reinhard - 10-01-2015

(10-01-2015, Saat:18:16)Lunaci[TR] Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10-01-2015, Saat:18:12)Reinhard Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanırım sorununuz dediğiniz gibi koddan kaynaklanıyor. Sitemizde biraz araştırma yapıp belki aradığınız çözüme ulaşabilirsiniz.

Biraz konuyu okusan siteyi ziyaret etsen anlıyacaksın sorunu ama sen çok yanlış gelmişsin açıklamayı oku linki tıkla siteye bak benim derdim her foruma farklı ikoc kodlariyla ilgili senin bana verdiğin 10tl net on off iconlarını değiştirme.

Verdiğiniz resim linki kırıktı kusura bakmayın..
Her neyse, dediğim gibi kodlardan kaynaklanıyor olabilir, tabi ben daha nasıl bir ayarlama yaptınız bilemiyorum. Fakat görüşüm şu; herşeyi düzeltip tekrardan yapabilirsiniz belki o zaman düzelebilir.

(10-01-2015, Saat:18:19)Reinhard Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10-01-2015, Saat:18:16)Lunaci[TR] Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Verdiğiniz resim linki kırıktı kusura bakmayın..
Her neyse, dediğim gibi kodlardan kaynaklanıyor olabilir, tabi ben daha nasıl bir ayarlama yaptınız bilemiyorum. Fakat görüşüm şu; herşeyi düzeltip tekrardan yapabilirsiniz belki o zaman düzelebilir.

Herşey düzgün fakat kodlamada sorn oldugundan eminim ve kodlamayıda ben yapamıyorum Sorun Her Foruma ayrı on-off iconlari plungi 1.6 ya göre kodlamanmış bana 1.8 için olanı lazım.

Cvp: MyBB 1.8 Yeni Forum Açarken Hata - Screwy - 10-01-2015

Merhaba
Forumlar ile ilgili 1.8 sürümüne alt sürüm veya bozuk bir eklenti kurmuş olabilirsiniz. Konuya eklemediginiz bir eklenti var mi?

(10-01-2015, Saat:18:34)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba
Forumlar ile ilgili 1.8 sürümüne alt sürüm veya bozuk bir eklenti kurmuş olabilirsiniz. Konuya eklemediginiz bir eklenti var mi?

Pasif eklentiler var onları eklememiştim buyrun.

resim

Cvp: MyBB 1.8 Yeni Forum Açarken Hata - Lunaci[TR] - 11-01-2015

@Eski Sürümde PL9 Forum iconlari eklentisi vardi onu 1.8 de silmiştim uyumsuz diye sonra kodlu yapmıstım ondan olabilir mi ?