MyBBDepo - Türkiyenin MyBB Deposu Forumuna Hoşgeldiniz
Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir).
xboxistanbul avatar
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Derecelendirme: 0/5 - 0 oy

Neden Kimse İlgilenmiyor artık?


Sponsor Reklam

Çevrimdışı xboxistanbul
 Tarih: 10-02-2017, Saat:12:27
(Son Düzenleme: 10-02-2017, Saat:12:40, Düzenleyen: xboxistanbul.)
#1
Ya arkadaşlar sizin site önceden böyle değildi , adam destek verilmiyor diye sitem ettiğinde de adama suç bulmuşsunuz , serkan ı göremedim ben serkan olmayınca ilgilenmiyorsunuz sanırım. Sitem için 10 dk bir iş olan yönlerdirme için sitedeki 2 admin arkadaşa mesaj attım tmm dediler 3 gün oldu ya , rica da değil yani verim dedim ücretini kimse ilgilenmiyor artık.
Cevapla
Bunu Beğenenler:
Sponsor Reklam
Sponsor Reklam Sponsor Reklam

İzinli EmreKRMN
 Tarih: 10-02-2017, Saat:12:45
#2
Çoğu kişinin okulu, işi var online olmaları zor oluyor olabilir. Siz destek konusunu açın bakıp da cevap vermezlerse sucludurlar. Beni skypeden ekler misiniz ?
Cevapla
Bunu Beğenenler:

Çevrimdışı xboxistanbul
 Tarih: 10-02-2017, Saat:12:47
#3
Teşekkür ederim. ekleidm
Cevapla
Bunu Beğenenler:

İzinli XLRThetis
 Tarih: 10-02-2017, Saat:14:37
#4
(10-02-2017, Saat:12:45)EmreKRMN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çoğu kişinin okulu, işi var online olmaları zor oluyor olabilir. Siz destek konusunu açın bakıp da cevap vermezlerse sucludurlar. Beni skypeden ekler misiniz ?

Suçludurlar derken ? Burada ciddi misiniz yoksa baska bir anlam mi var ?
Cevapla
Bunu Beğenenler:

İzinli heedlessness
 Tarih: 10-02-2017, Saat:16:53
#5
Suçlu ?
Cevapla
Bunu Beğenenler:

Çevrimdışı coderix
 Tarih: 10-02-2017, Saat:19:23
(Son Düzenleme: 10-02-2017, Saat:19:26, Düzenleyen: coderix.)
#6
Gene aynı tarz konu gene destek görmemiş bir arkadaş ve gene sorun çıkaran birileri. Yönetim zaten cevap vermiş neden böyle bir konu açarsınız ki? Düşüncelerinizi paylaşın paylaşmayın demiyorum ama birilerine çamur atarak, MyBB'ye çamur atarak, insanların zamanını tüketerek bu işler böyle olmaz. Adam konuyu açıyor ne site adı var be bir bilgi ne yapmamızı bekliyorsunuz ki bunu örnek olarak söylüyorum sizi kastetmedim.  Bence bu konu ilgili bir duyuru şeridi eklenmeli yoksa her gün bunun gibi konular gelmeye decam eder. Bu arada EmreKRMN "suçludurlar" derken şaka mı yapıyordun yoksa kasten mi söyledin? Bundan sonra sana hakim bey mi diyelim yoksa adaletin yegane temsilcisi mi diyelim? Bu ne hadsizliktir ya  Kızgın - Sinirli
Cevapla
Bunu Beğenenler: XLRThetis , Dream41

Çevrimdışı xboxistanbul
 Tarih: 11-02-2017, Saat:11:35
#7
Konuyu açan kişi olarak şunu söylim suçlu kelimesi ağar olmuş  , yani bi beklenti olmadan yardımlaşmaya çalışıyoruz sonuçta , güzel bir durum bu. Benim anlatmak istediğim şey eskisi kadar ilgili değilsiniz demek istedim yoksa sizlerin yardımları ile bilmediğimiz şeyleri öğreniyoruz yapıyoruz , her şeyden önce emek verip yarımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.
Cevapla
Bunu Beğenenler: coderix , XLRThetis

Çevrimdışı Machine
 Tarih: 11-02-2017, Saat:16:41
#8
Merhaba,

Artık son kez ve kesin olarak bu konu ile ilgili bilgilendirme yapıyorum, bu tarz konuların tekrar açılması halinde hiç bakmadan sileceğim haberiniz olsun. Daha önce bir arkadaşımızda açtı bu tarz bir konu ve o konuda da gerekli cevapları verdim yine tekrar edeyim.

Biz bu işi gönüllü olarak yapıyoruz, iş olarak yaptığımız bir destek hizmeti değil. Bunun altını kalın kalın çiziyorum. Neden ilgilenmediğimizi de söyleyeyim, hepinizin olduğu gibi bizimde bir sosyal yaşantımız mevcut 7/24 bilgisayar başında olmuyoruz. Kendim için söylüyorum bu sene ben çok ağır iş yüküm var, üniversiteden dolayı ders yüküm ağır, aynı zamanda bir yazılım ofisinde çalışıyorum bunun yanı sıra kurslara gidiyorum, kurslar alıyorum haliyle bilgisayara oturacak vaktim kalmıyor.

Bütün bu zaman kıtlığından dolayı yine mybbdepo'ya geliyorum ve destek konularına bakıyorum. Açılan konuların %100'ü kurallara uymayan, araştırma zahmetine bile girilmemiş, yüzlerce kez çözümünün olduğu konular açılıyor ki biz yine yardım etmeye çalışıyoruz. Ancak adam açtığı yardım konusuna o kadar ilgisiz yazmış ki ne bir sürüm bilgisi var ne bir internet adresi var ne yaşadığı sorun ile ilgili detaylı bilgi var hiçbirşey yok bizden koyduğu resime ya da hata koduna bakarak sorununu çözmemizi bekliyor ayıptır kardeşim ayıptır ya.

Aldığınız hatalar,sorunlar yaptığınız bir değişiklikten kaynaklı olabilir, kullandığınız bir eklentiden kaynaklı olabilir ve hatta kullandığınız eklentinin sürümünden kaynaklı hata olabilir, mybb sürümünüzden kaynaklı hata olabilir, hosting firmanızdan kaynaklı olabilir birçok şey ile alakalı olabilir. Bunları anlayabilmemiz için, sorununuzun neyden kaynaklı olduğunu anlayabilmemiz için sizden verebileceğiniz, anlatabileceğiniz bütün bilgileri konunuza site adresiniz ile birlikte eklemenizi istiyoruz. Ama yapıyor musunuz yok! Bunu yapmadığınızı gördükçe, defalarca bunu yapmanızı istedikçe biz ve siz bunları dikkate dahi almıyorsunuz kusura bakmayın ama kimse gelipte size destek sağlamaz, ben sağlamam açıkcası.

@EmreKRMN, hocam "suçludurlar" kelimenizi açıklarsanız sevinirim. Ben birçok destek konusuna bakıp çıkıyorum sebebi ise bir üstte uzun uzun anlattığım olgulardan kaynaklıdır. Bundan dolayı suçluysam ben evet suçluyum.

Destek ekibinde ki birçok arkadaşımız şuan üniversite okumakta, derslerine ağırlık verdikleri için bırakın internete girmek bilgisayar dahi oturamıyorlar, biz bile haberleşemiyoruz birbirimizle, mesaj yazdıktan bir hafta sonra anca cevap alıp verebiliyoruz birbirimiz. Ekstra olarak serkan abiden bahsedilmiş, o olunca destek verdiğimizi ima etmişler serkan abi her zaman var, sık sık konuşuruz ve oda vakit buldukça mybb ile ilgili çalışmalar yapıyor ama şuan oda ağır iş yükünde ve ev taşıması yapıyor.

Birazcık anlayışlı olun lütfen, sadece size destek verenler bizler değiliz, sitede benden bile daha tecrübeli, bilgili arkadaşlarımız var onlarda size ellerinden geldikçe yardımcı oluyorlar.
Cevapla
Bunu Beğenenler: coderix , XLRThetis , bilsoft , Dream41 , Red0x , Ripbyrustavi02

 
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi