MyBBDepo - Türkiyenin MyBB Deposu Forumuna Hoşgeldiniz
Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir).
tedem avatar
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Derecelendirme: 0/5 - 0 oy

Gray - MyBB Forum Teması | Responsive + All-in-One


Sponsor Reklam

Çevrimdışı tedem
 Tarih: 24-02-2019, Saat:09:49
(Son Düzenleme: 07-04-2019, Saat:10:13, Düzenleyen: tedem. Sebep: v1.4.0 )
#1
Gray, ücretsiz ve açık kaynak kodlu forum yazılımı MyBB (My Bulletin Board) için Medet Erdal (@tedem) tarafından geliştirilen all-in-one (Kendine özel eklentisiyle bir çok özelliği temaya sağlar.) yapısına sahip ücretli forum temasıdır. Optimizasyon, hız, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), kullanılabilirlik ve erişebilirlik ön planda tutularak, Google MD (Material Tasarım) teknik ve kurallarıyla profesyonel olarak tasarlanmıştır. Temiz, düzenli ve okunaklı kod yapısına sahiptir; kendi istek ve site yapınıza özel olarak kolayca düzenlenebilir ve geliştirilebilir. Özellik kısıtlamalarından kaçınılarak, kullanıcılar için en iyi erişimi sağlayan responsive (mobil uyumlu/duyarlı) özelliğine sahip olup modern tüm tarayıcılar tarafından sorunsuz olarak desteklenmektedir. Tablo yapısından tamamen arındırılması planlanan temanın gelişimi kullanıcı istekleri doğrultusunda devam edecektir.

• Yeni bir başlangıç için Gray

Yapımcı: tedem | Versiyon: 1.4.0 | Diller: Türkçe (TUR) | Çıkış Tarihi: 16.02.2019 | MyBB Versiyon: 1.8.19+ | Son Güncelleme: 07.04.2019

resim

• Önizleme •

Temanın demo bağlantısı henüz aktif değil; ayrıntılı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Temanın önizleme bağlantılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz;


• Özellikler •

Temanın başlıca özellikleri aşağıdaki gibidir;
(Unutmayın; sizin isteklerinize göre özellik güncellemeleri de devam edecektir. Tabi ki planlanan da var 😎)

Optimizasyon + Ulaşılabilirlik (Accessbility) + SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Kapak görseline baktığınızda bu değerlerin %100 olduğunu görebilirsiniz. Güncel tüm teknikler kullanılarak temanın tam skor elde etmesi sağlanmıştır. Tüm kodlar minimize edilmiş, fonksiyonel ve sistematik yapıya sahiptir; kolayca düzenlenebilir ve geliştirilebilir.

Ulaşılabilirlik (Accessbility) Nedir?
"Sayfaları kişilerin algılayabileceği, anlayabileceği, gezinebileceği, etkili bir şekilde kullanabileceği ve bunun yanında da içerik yaratıp, katkıda bulunabileceği bir şekilde tasarlanmasıdır."

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Nedir?
"Arama motorları SEO işlemleri ile web sitelerini daha kolay bir şekilde taraması için yapılan teknik kriter düzenlemelerdir."

Responsive (Mobil Uyumlu/Duyarlı)

Özellik kısıtlaması olmadan temanın bir çok önemli sayfası duyarlı yapıya sahiptir.

Responsive (Mobil Uyumlu/Duyarlı) Nedir?
"Responsive tasarım, web sitesinin mobil ve tablet cihazlardan girildiğinde site içindeki resim, yazı gibi elementlerin ekran genişliğine göre yeniden şekillenip ekrana tam oturması ile oluşur. Genellikle desktop, tablet ve mobil versiyon olarak 3 kademeli şekilde tasarlanır."

All-in-One

Tema, diğer temalar gibi sadece bir tasarım değildir. Kendine özel olarak yazılmış eklentisi ile bir çok harici özelliği dahili olarak temaya kazandırır. Planlanan yeni özellikler yeni güncellemeler ile temaya eklenecektir. Tüm minor tema güncellemeleri ücretsizdir!

Kurulum + Güncelleme + Özelleştirme

Tema harici hiç bir uzantıya ihtiyaç duymadığı için kurulum ve güncelleme işlemleri oldukça basittir. Tema kurulumu sadece 3 dakikada tamamlanabilir. Tema kurulumu tamamlandıktan sonra manuel yapmanız gereken bir takım ayarlar tema sistemi tarafından otomatik olarak yapıldığı gibi tema üzerindeki siteye özel alanlar otomatik olarak siteye özel hale gelmektedir. Temiz, düzenli ve okunaklı kod yapısına sahip olduğu için kolayca düzenleme, kendi sitenize göre özelleştirme yapabilirsiniz.

BEM (Block Element Modifier)

HTML BEM yapısına uygun olarak kodlanmıştır. Bu uyumluluğu sağlayan 2. yaptığım temadır ve MyBB temaları arasında doğru olarak bu uyumluluğu sağlayan ilk temalardandır. MyBB 1.9+ versiyonlarda kullanılmaya yeni yeni başlanılmıştır.

Logo Seçenekleri

Temanın tek bir ayar ile değiştirilebilir birden çok logo seçeneği bulunmaktadır. Bunlar; logo ve yazı, ikon ve yazı ve sadece yazıdır. Her çözünürlüğü destekleyecek şekilde tasarlanmıştır.

[Önizleme]

Ziyaretçi (Hoş Geldiniz) Bloğu

Sadece ziyaretçiler tarafından tüm sayfalarda görüntülenebilen bu blok alanı ile kullanıcı sayısını arttırabilirsiniz.

[Önizleme]

XenForo Stil Alt Forumlar (Açılır/Kapanır)

Alt forumlar XenForo stil açılır/kapanır şekilde yapıldı. Düşük çözünürlüğe sahip tablet ve telefon gibi cihazlarda alt forumlar rahat bir şekilde kullanılır. Çok fazla alt foruma sahip forumların oluşturduğu kötü görünüm ortadan kalkar.

[Önizleme]

Sabitlenmiş Panel (Sticky Sidebar)

Temanın kenarında bulunan panel alanı sabitlenme özelliği ile sizi takip eder; ne kadar aşağı inerseniz inin, sizinle beraber gelir; her konumda bulundurduğu özelliklerden faydalanabilirsiniz.

[Demo (Temsili)]

Hazır Reklam Alanları

Hazır dahili reklam alanları ile reklam yerleştirme derdine son! Üst kısımda 970x90, alt kısımda 728x90 ve panel alanında 300x250 boyutunda reklam alanı bulunmaktadır.

[Önizleme]

Trend Konular (En Çok Okunan Konular)

Trend konular, sizin sitenizde en çok okunan/görüntülenen konulardır. Sizi siz yapan bu konuları, bu alan ile daha fazla kişiye ulaştırabilirsiniz.
Trend konular alanında yazar bilgisi, son mesaj yazar bilgisi, konu ön eki, konu ikonu ve toplam okunma/görüntüleme sayısı bulunmaktadır.
(Gray temasının özel eklentisinin sağladığı özelliklerdendir.)

[Önizleme]

Geliştirilmiş Forum İstatistikleri

Forum istatistiklerini panel alanına aldık; son kayıt olan kullanıcının profil resmini ve kayıt tarihini de ekledik.
(Gray temasının özel eklentisinin sağladığı özelliklerdendir.)

[Önizleme]

Açılır/Kapanır Bölüm (Çekmece Sistemi)

Forum görüntüleme ve konu gösterim sayfasında bulunan bu bölüm ile bir çok yönetimsel hizmete rahatlıkla ve kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

[Önizleme (Forum Görüntüleme) | Önizleme (Konu Gösterim)]

Profil Resmi + Gruplandırılmış Kullanıcı Adı

(Şimdilik) forum görüntüleme sayfasında konu ve duyuru sahibin profil resmini gösterir ve kullanıcı adını bulunduğu gruba göre formatlandırır.
(Gray temasının özel eklentisinin sağladığı özelliklerdendir.)

[Önizleme]

Otomatik Başlık Sembolleri

Duyurular ve konular hakkında bir çok bilgiyi kullanıcıya ileten başlık sembolleri ile en iyi etkileşimi sağlayın.

[Önizleme]

CSS Rütbe (Rank) Özelliği

Kullanıcı gruplarını en iyi temsil eden rütbe (rank) özelliği tamamen CSS ile yapılmıştır. Kendinize özel grupları ekleyerek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

[Önizleme]

Geliştirilmiş Hızlı Cevap Editörü

Hızlı cevap edötörü özelleştirildi, geliştirildi ve modern bir görünüm sağlandı.
(Yeni güncellemeler ile butonlar da eklenecektir.)

[Önizleme]

• Neden Tercih Etmeliyim? •

Tam Uyumluluk

Daha önce MyBB kullandıysanız muhtemelen bir takım sorunlarla karşılaştınız. Bu sorunların neredeyse tümü MyBB ile tema arasındaki versiyon farklılıkları ile oluşan uyum sorunundan kaynaklanmaktadır. Bu tema, her yeni MyBB güncellemesi için güncellenerek uyumluluk sorunları giderilir ve sorunsuz kullanmanız garantilenir. Tüm bu güncellemelere ücretsiz sahip olacaksınız.

Destek

Tema hakkında tüm soru ve sorunlarınız için dilediğiniz zaman yardım ve destek alabilirsiniz. (Bu tür hizmetler için özel yönetim paneli hazırlanmaktadır.)

Hız + SEO

Tüm kodlar minimize edilmiş, fonksiyonel ve sistematik yapıya sahip olduğu için siteniz hızlı çalışır ve SEO için uygulanan teknikler ile ön sıralara çıkabilirsiniz. (Bu özellik tema üzerinde yapılan testler sonucunda elde edilmiştir.)

• Fiyat •

Temanın satış fiyatı 150 TL olarak belirlenmiştir.
(Fiyat ülkemiz standartları için fazla olabilir, hak veriyorum ama yaklaşık 4 aylık bir çalışmanın ardından hak ettiğini düşünüyorum.)

Fırsat: Temayı satın alacak ilk 10 kişi için fiyat 100 TL olarak belirlenmiştir. (Kalan: 7)

İndirim: Öğrenciler ve daha önce farklı tema alanlar için %20 indirim yapılmaktadır. (*İndirimli fiyatlar için geçerli değildir.)

• Ödeme Yolları •

Yapı Kredi, Garanti, Ziraat, ENPARA ve Papara ile ödeme yapabilirsiniz.

Not: Taksitli olarak satın alabilirsiniz. (Tanıdık ya da güvencesi olan kişiler içindir.)

• İletişim •

Temayı satın almak, bilgi edinmek ve diğer işlemler için benimle PM (ÖM) yolu ile iletişim kurabilirsiniz.

Diğer iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir;

WhatsApp: +90 (544) 231 77 42 (Önerilir)
e-Posta: [email protected]
Skype: tedem1197 ([email protected])

• Sıkça Sorulan Sorular (SSS) •

Tema hakkında merak edilen sorular ve cevapları aşağıdaki gibidir;

Temayı aldıktan sonra geri iade edebilir miyim?
Hayır, dosyalar gönderildikten sonra geri iade yapmıyoruz.

Temayı birden çok sitede kullanabilir miyim?
Hayır, lisans sadece bir site için geçerlidir. (İndirimli fiyat ile yeni site lisansı alabilirsiniz.)

Temayı kullanmayı bıraktıktan sonra satabilir ya da devredebilir miyim?
Hayır, tema lisansı sadece sizin adınıza yapılıyor, satamaz ve devredemezsiniz.

Alt kısımda bulunan tema yapımcı adını kaldırabilir miyim?
Hayır, temayı yapan kişiyi temsil eder, tüm sistemlerde olduğu gibi kaldırılmaz.

Yeni güncellemelere ücretsiz sahip olabilir miyim?
Evet, tüm minor güncellemere ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Merak ettiğiniz diğer tüm sorunlar için iletişime geçebilirsiniz.

• Dikkat! Tema Güvenliği •

Emek hırsızları, sömürücüler, yaptığının bir marifet olduğunu düşünenler, art niyetliler ve primciler... Bu bölüm sizler için 😂

Sizler! Bu dünyada yapılacak en kötü şeyi yapıyorsunuz... Hedefi olan bir kişinin, hedefi için harcadığı emeği çalıyorsunuz! Kendinizi kandırıyorsunuz... Kendinizi kandırıp egonuzu yükseltiyorsunuz. Bir marifet yaptığınızı sanıyorsunuz... Ama yapmıyorsunuz! Siz; UTANMAZSINIZ, ONURSUZSUNUZ, KÜLTÜRSÜZSÜNÜZ, AHLAKSIZSINIZ, BİLGİNİZ ve FİKRİNİZ yok! Var sanıyorsunuz, belki şu an pişkin pişkin gülüyorsunuz... Ama YOK! İnsanlar kişilerin vermiş olduğu her emeğe saygı duymalı. Ve, belirtmek isterim; unutulmasın ki bu dünya fani. Ne ekersen onu biçersin. Hasan YİĞEN'in de dediği gibi: "BU, EKİM TARLASININ EN DOĞRU VE TARTIŞILMAZ MAHSULÜ, DÜRÜST OLMAKTIR."

Bütün bu yazdıklarım içimden gelenlerdi. Biliyorum ki kimse de bunları okuduktan sonra düzelmeyecek! Şimdi de aldığım tedbirlere gelelim 😎

Bu tema, Amazon servisleri ile lisans kontrolü sağlamaktadır. Satış işlemi sırasında lisans kaydı için alınan bilgiler `base64` ile şifrelenerek lisans kaydı oluşturulur, tema üzerinde farklı alanlara dışarıdan kontrol sağlanacak şekilde gömülür. Servis ya da bildirim ile illegal kullanım/paylaşım tespit edildiğinde, kimin tarafından sağlanıldığı belirlenir ve kişi hakkında satış işlemi sırasında kabul ettiği sözleşme gereğince yasal süreç başlatılır. Ayrıntılı bilgi satış sırasında müşteri ile paylaşılır.

Unutmayın! Tüm bular daha temiz bir web, daha güvenli bir tema içindir.

(Geri bildirim için konuya yorum yapabilirsiniz.)
Cevapla
Sponsor Reklam
Sponsor Reklam Sponsor Reklam

İzinli EmreKRMN
 Tarih: 24-02-2019, Saat:11:11
(Son Düzenleme: 25-02-2019, Saat:10:46, Düzenleyen: EmreKRMN.)
#2
Tebrik ediyorum medet her hafta yeni bir teman geliyor, işlerden güçlerden benim temalar daha satışa çıkmasına var Açık Ağızlı Gülümseme Bana biraz karışık geldi ama tebrik ediyorum güzel iş Gülümseme
Cevapla
Bunu Beğenenler: tedem

Çevrimdışı tedem
 Tarih: 24-02-2019, Saat:11:32
(Son Düzenleme: 24-02-2019, Saat:13:05, Düzenleyen: tedem.)
#3
Teşekkür ederim Emre. Yok ya sana öyle geliyor; bundan önceki Modern tema 24.07.2018 tarihinde çıktı, yani 7 ay önce. Bu temanın yapımı da en az 4 ay sürdü, yakından takip eden müşterilerim var, onlar benim yerime sayıyorlar sağ olsunlar 😂
Cevapla
Bunu Beğenenler: bilsoft

Çevrimdışı bilsoft
 Tarih: 24-02-2019, Saat:13:22
(Son Düzenleme: 24-02-2019, Saat:13:23, Düzenleyen: bilsoft.)
#4
Elinize sağlık medet hocam baya iyi olmuş. Şimdi belki sade diyenler olacaktır ama ben sizin özellikle bu tarzınızı çok seviyorum, benim gibi düşünenlerde vardır. Başarılarınızın devamı dileğiyle.
Cevapla
Bunu Beğenenler: tedem

Çevrimdışı antidetron
 Tarih: 24-02-2019, Saat:13:43
#5
Öncelikle iyi satışlar, güzel ve kullanışlı bir temaya benziyor.

Merak ettiğim birkaç husus var. Eğer münasip görürsenüz cevaplayabilirsiniz. Öncelikle MyBB'de ücretli temaların satış istatiği ne durumda? Sonuçta ücretsiz bir yazılım ve insanlar ücretsiz yazılıma neden ücretli tema alayım düşüncesinde olabilirler. Siz tema satışlarından memnun musunuz? Temalarınız, MyBB kullanıcıları tarafından ilgi görüyor mu? Şimdiden teşekkürler.
Cevapla
Bunu Beğenenler: tedem

İzinli ArseniC
 Tarih: 24-02-2019, Saat:18:32
#6
çok güzel tema  ama çok sade az daha renklendirseydin keske şahsi görüşüm ama  cidden hoş bir tema
Cevapla
Bunu Beğenenler: tedem

Çevrimdışı Caxing
 Tarih: 24-02-2019, Saat:20:36
#7
Elinize sağlık çok güzel olmuş.
Cevapla
Bunu Beğenenler: tedem

Çevrimdışı tedem
 Tarih: 25-02-2019, Saat:07:00
#8
(24-02-2019, Saat:13:22)bilsoft Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elinize sağlık medet hocam baya iyi olmuş. Şimdi belki sade diyenler olacaktır ama ben sizin özellikle bu tarzınızı çok seviyorum, benim gibi düşünenlerde vardır. Başarılarınızın devamı dileğiyle.

Çok teşekkür ederim. Beğenmek ya da beğenmemek sadece bir tercih meselesi; herkesin sevdiği renk, tarz farklıdır; bu da onun gibi bir şey diye düşünüyorum. Manus renkli bir tema olmasından dolayı çok sevildi ama bu yönüyle bir çok kişiden de eleştiri aldı. Ben de şimdiye kadar hep renkli temalar yaptım, bunun da sade bir görünümü olmasını istedim 😊

(24-02-2019, Saat:13:43)antidetron Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle iyi satışlar, güzel ve kullanışlı bir temaya benziyor.

Merak ettiğim birkaç husus var. Eğer münasip görürsenüz cevaplayabilirsiniz. Öncelikle MyBB'de ücretli temaların satış istatiği ne durumda? Sonuçta ücretsiz bir yazılım ve insanlar ücretsiz yazılıma neden ücretli tema alayım düşüncesinde olabilirler. Siz tema satışlarından memnun musunuz? Temalarınız, MyBB kullanıcıları tarafından ilgi görüyor mu? Şimdiden teşekkürler.

Çok teşekkür ederim 😊

Seve seve yanıtlarım, ne demek. MyBB için ilk temayı 2016 yılında yaptım; oldukça çok ilgi gördü, çokta sattım. (1 günde 6 adet sattığımı hatırlıyorum.) 2018 yılının başlarına kadar bir kaç tema daha yaptım, satmaya devam ettim ama 2018'den sonra tema satışları çok azaldı. Ben bu azalmayı destek sitelerinin pasif/yetersiz olmasından ve ülkedeki ekonomik durumun git gide kötüye gitmesinden kaynaklandığını düşünüyorum. Açık konuşayım; son yıllarda tema satışlarından memnum değilim; Gray, MyBB 1.8 serisi için yaptığım son temadır. Yaptığım temalar gerçekten çok ilgi gördü; temalar hakkında hiç olumsuz dönüş almadım diyebilirim.

(24-02-2019, Saat:18:32)ArseniC Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çok güzel tema  ama çok sade az daha renklendirseydin keske şahsi görüşüm ama  cidden hoş bir tema

Çok teşekkür ederim. Şimdiye kadar renkli temalar yaptığım için bir de sade görümlü bir tema yapmak istedim 😊

(24-02-2019, Saat:20:36)Caxing Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elinize sağlık çok güzel olmuş.

Çok teşekkür ederim; elimden geleni yapmaya çalıştım. Her zaman olduğu gibi, yeni güncellemelerle geliştirmeye de devam edeceğim.
Cevapla
Bunu Beğenenler: antidetron

 


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ücretli Forumumuzu Kurulumunu ve Tema ve Vs Tecrubeli Mybb Ci Aranıyor dodigamestudios 4 398 25-05-2020, Saat:12:23
Son Yorum: dodigamestudios
Kalp - Sevgi [MD] Tüm Temalarda %50 İndirim! - MyBB Dizayn bilsoft 0 968 27-12-2019, Saat:09:33
Son Yorum: bilsoft
Onay [1.8] Modern v3 - MyBB Forum Teması | Tam Responsive tedem 12 2,969 26-12-2019, Saat:02:09
Son Yorum: Muhammed Ayaz
Kalp - Sevgi [1.8] PonifeX MyBB Forum Teması | Exclusive bilsoft 14 3,649 19-11-2019, Saat:20:48
Son Yorum: bilsoft
Kalp - Sevgi [1.8] Blax Hack MyBB Forum Teması | Responsive bilsoft 1 1,613 26-10-2019, Saat:19:55
Son Yorum: hiram16xKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

kayseri escort - istanbul escorts - istanbul escort

türk porno

türk ifşa , sex hikaye , seks hikaye , porno izle - porno