MyBBDepo - Türkiyenin MyBB Deposu Forumuna Hoşgeldiniz
Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir).
Screwy avatar
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Derecelendirme: 5/5 - 3 oy

Bundan Sonra Tartışma Konuları Açılmayacak.


Sponsor Reklam

İzinli Screwy
 Tarih: 24-12-2013, Saat:22:56
#1
resim


Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar;

Bilindiği üzere uzun zamandır rakip destek sitesi ile süren bir kavga var. Bu kavga önceki zamanlarda falan filan bir sebep yüzünden çıkmıştı. Fakat bu konu benim yüzünden çıktı. Her ne kadar biz haklı olsak ta serkan abi bu durumlardan hiç memnun değil ve bir tartışma konumuzda bir üyemizin bu tartışmaları görmek istemediği mesajı bizi mutsuz etti. Aslında haklıydı; çünkü biz destek sitesiyiz ve her şeyden önce nasıl bir yönetimin içinde olduğumuzu, yönetimin nasıl kişiler olduğunu biliyoruz... Bu sebeple bundan böyle rakip site ile ilgili 1 tek suçlama,kavga,iftira konuları açılmayacaktır... Bu karar serkan abi tarafından kesin olarak alınmıştır...

Bundan sonra onlar ne yapıyorsa yapacaklar, biz kendimizi biliyoruz. Onların yaptığı suçlamalara, attıkları iftiralara hiç bir şekilde aldırış etmeyeceğiz... Büyük bir ihtimalle mart ayında açılacak olan MCTR geldiğinde zaten herkes hak ettiği cevabı alacak ve bizi 1 tema için satan üyeler aslında kimin kapılarında süründüklerini anlayacaklar ve yapmaları gerekenleri yapacaklar. Bundan adım gibi eminim çünkü MCTR'nin sahibi xpserkan.

Lafı kısa keselim. Forumda gördüğüm bu tür konuların hepsini kaldırıyorum ve tekrar söylüyorum bundan sonra bu forumda savunma amacı ilede olsa hiç bir rakip site mevzulu konu açılmayacak... Onlar kendi çalsın kendi oynasın. Biz işimize bakalım yapmamız gerekeni yapalım bizim için yeterli...

Herkese iyi günler,İyi forumlar Dilerim...
MyBBDepo & MyBB.Com.TR Yönetimi
Sponsor Reklam
Sponsor Reklam Sponsor Reklam

Çevrimdışı usameavci
 Tarih: 24-12-2013, Saat:23:17
#2
Olması gereken de buydu zaten. Ben 2 sitede de destek vermekteyim elimden geldiğince. Son zamanlarda ufaktan bi soğuma oldu bende bu olaylar yüzünden.İnşallah bundan sonra böyle sıkıntılar çıkmaz. İnsanlara laf yetiştirilmez konuştukça konuşurlar Gülümseme O yüzden bunları dert etmemek lazım. Aslında bu olay motive edici bir etken olmalı bence Açık Ağızlı Gülümseme Çalışmalara devam. Herkese kolay gelsin.

Dipnot : Şu forum kuralları kabul pop-up olayını hatırlatmak istiyorum tekrar Gülümseme Bir düşünün derim. Benim sıkıntım forumdan çok üyelerde Melek - Masum
Bunu Beğenenler: Screwy

Çevrimdışı tsunami
 Tarih: 25-12-2013, Saat:11:20
#3
Benim bildiğim ateşkes tek değil iki taraflı olur. Adamların küfürlü konuları ortada dururken isabetsiz karar olmuş bence.. Olayların arka planını bilmeyen birileri de sizlerin bu tartışmalarda haksız olduğunuz düşüncesi oluşabilir.
Herneyse, sizler böyle karar verdiyseniz bizlere de saygı duymak düşer.
Bunu Beğenenler:

Çevrimdışı Smyrna35
 Tarih: 25-12-2013, Saat:12:31
#4
(25-12-2013, Saat:11:20)tsunami Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim bildiğim ateşkes tek değil iki taraflı olur. Adamların küfürlü konuları ortada dururken isabetsiz karar olmuş bence.. Olayların arka planını bilmeyen birileri de sizlerin bu tartışmalarda haksız olduğunuz düşüncesi oluşabilir.
Herneyse, sizler böyle karar verdiyseniz bizlere de saygı duymak düşer.
Saygısızlığa saygısızca dönüş yapmak bize yakışmayacağını düşündük.Onların konuların durması yada yeni konular açması anca kendi saygısızlıklarını gösterir artık bizi ilgilendirmez.Bu olaylarda kim ne düşünüyorsa düşünür gerçek ortada isteyen istediği gibi anlamakta özgürdür.
Bunu Beğenenler:

İzinli S.G
 Tarih: 25-12-2013, Saat:14:32
#5
(25-12-2013, Saat:11:20)tsunami Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim bildiğim ateşkes tek değil iki taraflı olur. Adamların küfürlü konuları ortada dururken isabetsiz karar olmuş bence.. Olayların arka planını bilmeyen birileri de sizlerin bu tartışmalarda haksız olduğunuz düşüncesi oluşabilir.
Herneyse, sizler böyle karar verdiyseniz bizlere de saygı duymak düşer.

Sizleri anlamak bazen çok zor oluyor gerçekten, yanlış anlamayın lütfen fakat, tartışma konuları forumlarda açılınca farklı şeyler yazılıyor tartışma olmasın diye motive amaçlı. Tartışma konuları açılması yasaklanınca bu seferde tartışma yapmamız için motive edici sözler yazılıyor.

Tek taraflı değilde çift taraflı karar alınmadı mı? Bu girişimde defalarca bulunduk fakat, hiçbir işe yaramıyor illa ki bir yerden ..... çıkıyor ortaya. Tartışırız , destek verilmiyor, yenilik yapılmıyor, mybb gelişmiyor, kimse siteyle ilgilenmiyor hatta tartışmaya gelince yönetim aslan kesiliyor diye sağ da solda laflar ediliyor. Tartışma konularını yasaklayıp tartışmak istemediğimizi duyuruncada, çamurları, karalamarı, iftiraları kabullenmiş mi oluyoruz!.. Eğer bu millet doğru ve yanlışı , haklı ve haksızı ayırd edemiyecek kadar kör olmuşsa yazıklar olsun.. Varsın bizi çamurlu bilsinler, varsın bizi çalıp çırpan , [email protected] yayın yapan bilsinler. Hiç kimse bilmiyorsa eğer biz kendimizi biliyoruz, ALLAH bizi biliyor !

Çevrimdışı tsunami
 Tarih: 25-12-2013, Saat:19:25
#6
Verilen teşekkürlere bakılırsa kimse benim gibi düşünmüyor. Umarım sizlerin düşündüğü gibi ortalık yatışır da ilerki zamanlarda sizlere bu konuyu hatırlatmak zorunda kalmam..
Çünkü MyBB'nin Türkiye ayağında 2006 dan beri kavgalar hiç bitmedi bundan sonra da bitmez.. Hadi bana müsade, hoşçakalın..
Bunu Beğenenler:

Çevrimdışı Root Man
 Tarih: 01-01-2014, Saat:02:23
#7
Bence verilmesi gereken karar budur, daha kendi üyelerine destek veremeyen adminlerden ne hayır gelir bilemem.
Bunu Beğenenler:

 
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi