MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: 1.8 teşekkür butonu css yapamama hatası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
/ eyvallah arkadaşlar meğerse bitane sevenimiz yokmuş ok kimsenin yardımına ihtiyacım yok....

zaten bu siteden bir defa bile yardım alamadım maalesef konuyu açınca bi eklentiyi türkçeye çevirince iş bitmiyor ..

neyse sizlere kolay gelsin ben bundan sonra daha google aramasında bile tıklamam bu siteyi...
ücretli bir temadan, hatta şahsen benim temamdan izinsiz materyal / bölüm alımı, çeviri linklerinin ve mybb telif hakları linklerinin silinmesi nedeniyle yardımcı olunamıyor.
(21-09-2015, Saat:11:06)Feyz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]ücretli bir temadan, hatta şahsen benim temamdan izinsiz materyal / bölüm alımı, çeviri linklerinin ve mybb telif hakları linklerinin silinmesi nedeniyle yardımcı olunamıyor.

ben modernhoca ekibinden izin aldım hocam bu menüyü kullanmak için...
http://i.imgur.com/NKrGFT2.png

Vaaay Süper güzel çevirmişsiniz bunuda yaparsınız
(21-09-2015, Saat:11:14)tanerandirin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(21-09-2015, Saat:11:06)Feyz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]ücretli bir temadan, hatta şahsen benim temamdan izinsiz materyal / bölüm alımı, çeviri linklerinin ve mybb telif hakları linklerinin silinmesi nedeniyle yardımcı olunamıyor.

hangi modernhoca ekibi?
(21-09-2015, Saat:11:20)Feyz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(21-09-2015, Saat:11:14)tanerandirin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

hangi modernhoca ekibiAçık Ağızlı Gülümseme

esay dı galiba şu yeni hali değil şimdiki sitesinin bu el değiştirmeden önceki ekibinden istedim onlarda bana kullanabileceğimi söyledi... modernede yasakladılar beni yoksa özel mesajon resmini çeker atardım burada...
(21-09-2015, Saat:11:23)tanerandirin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]esay dı galiba şu yeni hali değil şimdiki sitesinin bu el değiştirmeden önceki ekibinden istedim onlarda bana kullanabileceğimi söyledi... modernede yasakladılar beni yoksa özel mesajon resmini çeker atardım burada...

tartışmaya gerek bile duymuyorum, iyi bari öyle olsun.
bunun dışında çeviri ve telif hakkı linkleriniz olmadığı için yardım edilmesi yine de mümkün değil.

siz burada diyorsunuz ki, "Turkish Lang by TorrentCiN | Powered by TaNeR,"
forum yazılımına türkçe dil çevirisini biz yaptık, taner de bu yazılımı yarattı.
yani taner mybb yazılımını yaptı, siz de çevirisini yaptınız.
tamam gidin kendiniz bu sorunu çözün o zaman, olmadı tanere danışın. burası mybb destek forumu.
Sayfalar: 1 2