MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: DreamSTime LutfigAdem Premium Theme [UCRETSİZ]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
merhaba arkadaşlar ücretli yaptıgım temayı sizlerle paylaşmak istiyorum hı bunu ne için yapıyon parayla yaptıugın temayı satıyorsun bu iğşte birşeylik var diyorsanız size şöyle anlatayım.Benı bilen bilir ben temalarımı genelde ücretsiz veririm hep yani sattıgım şuana kadar 3-4 temadır bunu kime sorarsanız sorun soyler.Ayrıca arkamdan konusup hırsız diyenler varmıs desinler ben üstüme alınmıyorum arkamdan konuştukları sürece benım hoşuma gidiyor Gülümseme

Tema Hakkında:

Yapımcı: Cengiz TAŞTAN
Sürüm: 1.8
Sistem: MyBB

Resimler:

resim
resim
resim
resim

Tema Güncelleştirmeleri;

– %100 Valid Ve CSS’den oluşmaktadır.
-Posbitte online ve offline iconları yer almıstır
-Sade posbit kullanılmıstır
-Konu seçenek butonları flat buton haline getirilmiştir.
-Anasayfada son mesajda avatar eklenmiştir.
-Header kısa yollarında profilinizi,konularınızı,mesajlarınızı aratabilir profilinizi ve avatarınızı kısa yoldan değiştirebilirsiniz.
-Thead tarafına icon eklenmiştir yazı boyutu ve fontu ona göre ayarlanmıştır.
-Forumda neler oluyor kısmı değiştirilip resimde gördügünüz gibi son üye mesaj,konu,uye,online sayıları şeklinde eklenmiştir.
-Footerde Günün Sözü yer almaktadır her sayfayı yenilemede otomotikmen yazıda değişiyor.

İndirme Linkleri:

resim

resim

Download2 yi kendi siteme koyma sebebim 777 gun linkler kırılmıyor arkadaşlar kendime kar gütmek için degil Gülümseme

VT:

resim
Ellerine Saglık
Teşekkürler.
Çok sağol be abi Gülümseme Baha öztürk
Valla hocam muhteşem olmuş elinize sağlık, özellikle footera bayıldım başarılar.
kurdum fakat hataları var
Ne tür hatalar mevcut belirtirseniz yardımcı olmaya çalışıyım.
Kod:
texmmo.com/texmmo
bakın siteye hatalar var baya
Sayfalar: 1 2 3