MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Konularda butonlar kayık
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Web site Site Adresi : http://www.forumsimulasyon.net
Versiyon MyBB Sürümü :MyBB_1611_Pro-v9
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Butonlar kayık olması.
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :
resim

Arkadaşlar bu sorunu nasıl düzelte bilirim? Nasıl - Neydi
Merhaba,

Bu sorun butonun kendisinden kaynaklanıyor yani yanlış boyutlandırlımış... başka bir buton yüklemeyi ddenerseniz olacaktır..
Ziyaretçiler bütün butonları göremiyor. Dolayısıyla bende sorunyok. Eğer demo hesap açarsanız bakabilirim Melek - Masum
(23-04-2014, Saat:18:14)RayeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba,

Bu sorun butonun kendisinden kaynaklanıyor yani yanlış boyutlandırlımış... başka bir buton yüklemeyi ddenerseniz olacaktır..

Butonları değiştirmeyi denedim ama bu seferde Spam butonu değişiyor Fakat diğerleri resimdeki mavi butonlar aynı yerinde duruyor. Kafası Karışmış
Normal kullanıcıda da butonların tamamı yok. Team Viewer atarsanız oradan da yardımcı olabilirim Melek - Masum
(23-04-2014, Saat:19:14)TShujin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Normal kullanıcıda da butonların tamamı yok. Team Viewer atarsanız oradan da yardımcı olabilirim Melek - Masum

Team Viewer dedin kayboldun. Bu sorunu ben hala çözemedim ve delireceğim Lütfen bir yardım etsin!!! Aglamak Nasıl - Neydi Kafası Karışmış
(24-04-2014, Saat:14:25)Hasan2521 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(23-04-2014, Saat:19:14)TShujin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Normal kullanıcıda da butonların tamamı yok. Team Viewer atarsanız oradan da yardımcı olabilirim Melek - Masum

Team Viewer dedin kayboldun. Bu sorunu ben hala çözemedim ve delireceğim Lütfen bir yardım etsin!!! Aglamak Nasıl - Neydi Kafası Karışmış

Ben 7 24 seni mi bekleyeceğim. İşim vardı çıktım. 2 defa boş mesaj atacağını id pw göndermiş olsaydın bakabilirdim. 1 saat içinde gönderirsen bakabilirim Melek - Masum
(24-04-2014, Saat:15:18)TShujin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(24-04-2014, Saat:14:25)Hasan2521 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Ben 7 24 seni mi bekleyeceğim. İşim vardı çıktım. 2 defa boş mesaj atacağını id pw göndermiş olsaydın bakabilirdim. 1 saat içinde gönderirsen bakabilirim Melek - Masum

öm attım kardeş yardımların için teşekkürler Gülümseme
Sayfalar: 1 2