MyBB Depo Forum
İmza Çalışmam - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB Grafik & Tasarım Deposu (https://mybbdepo.com/mybb-grafik-tasarim-deposu-forumu)
+--- Forum: MyBB Hazır Grafik Deposu (https://mybbdepo.com/mybb-hazir-grafik-deposu-forumu)
+---- Forum: Avatar - İmza (https://mybbdepo.com/avatar-imza-forumu)
+---- Konu Başlığı: İmza Çalışmam (/imza-calismam-9855-konusu.html)

Sayfalar: 1 2

İmza Çalışmam - Huracine - 18-05-2013

Fikir bana ait, efectleri ben verdim. Resmi bu hale getirene kadar canım çıktı. Basit gibi saçma yorumlar yapmayın, kanıtım felaket olur. Yorumları alayım.

İlk hali:

resim

İkinci hali:

resim

Cvp: İmza Çalışmam - canix1 - 18-05-2013

Emeklerine sağlık güzel olmuşGöz kırpma

Cvp: İmza Çalışmam - Huracine - 18-05-2013

(18-05-2013, Saat:19:12)canix1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emeklerine sağlık güzel olmuşGöz kırpma

Teşekkürler Gülümseme.

(18-05-2013, Saat:19:51)Kuzey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Harbidende aşırı basit Gülümseme Kanıtını bekliyorum şimdi atarsın 40 layer kullandım diye cok iş yapmış gibi emek gösterirsin ilk halini at millet aradaki farkı anlasın

Senin gibi bir densizin, çıkıp bunu böyle bir marifetmiş gibi yorum olarak atıp, kendisini bilgili gösterip egosunu tatmin edeceğini gaayet iyi biliyordum. Zaten konuyada o yüzden belirttim. 40 layer yok, bu da senin bu işte bir gram bile anlamadığını gösteriyor. İlk halini koyuyorum egosuyla büyümüş arkadaşım Gülümseme.

Cvp: İmza Çalışmam - usta - 18-05-2013

(18-05-2013, Saat:21:10)furkomm Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-05-2013, Saat:19:12)canix1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emeklerine sağlık güzel olmuşGöz kırpma

Teşekkürler Gülümseme.

(18-05-2013, Saat:19:51)Kuzey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Harbidende aşırı basit Gülümseme Kanıtını bekliyorum şimdi atarsın 40 layer kullandım diye cok iş yapmış gibi emek gösterirsin ilk halini at millet aradaki farkı anlasın

Senin gibi bir densizin, çıkıp bunu böyle bir marifetmiş gibi yorum olarak atıp, kendisini bilgili gösterip egosunu tatmin edeceğini gaayet iyi biliyordum. Zaten konuyada o yüzden belirttim. 40 layer yok, bu da senin bu işte bir gram bile anlamadığını gösteriyor. İlk halini koyuyorum egosuyla büyümüş arkadaşım Gülümseme.

furkomm'a Katılıyorum

Çok Bilmişler Gibi Konuşuyorlar

(18-05-2013, Saat:22:10)usta Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-05-2013, Saat:21:10)furkomm Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Teşekkürler Gülümseme.

furkomm'a Katılıyorum

Çok Bilmişler Gibi Konuşuyorlar
Süper

Cvp: İmza Çalışmam - pckopat1 - 18-05-2013

emege saygı Süper güzel olmuş

Cvp: İmza Çalışmam - Breezep - 18-05-2013

Dostum, kimse profesyonel degildir.
Eline saglik Furkomm.

(18-05-2013, Saat:22:36)Twocatys Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Dostum, kimse profesyonel degildir.
Eline saglik Furkomm.

Teşekkürler hocam Gülümseme.

Diğer tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.