MyBB Depo Forum
[MCTR - 1.6] Üst Panel Yapmak İstiyorum ( Header ) - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.6 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.6 Çözülmüş Soru ve Sorunlar (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-cozulmus-soru-ve-sorunlar-forumu)
+--- Konu Başlığı: [MCTR - 1.6] Üst Panel Yapmak İstiyorum ( Header ) (/ust-panel-yapmak-istiyorum-header-konusu.html)

Sayfalar: 1 2

Üst Panel Yapmak İstiyorum ( Header ) - !! CemaL !! - 07-05-2013

Web site Site Adresi : fpslife.com
Versiyon MyBB Sürümü : 1.6.9
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :
  1. Google Seo
  2. Library midi neydi Açık Ağızlı Gülümseme
  3. Mybb Pro Bar
Hata-Sorun Sorun açıklaması : MadeinFRM.Com Sitesinde Bir Header Var En Üstünde Benim Temama Ben Nasıl Öyle Bir Header Yapabilirim ? (duyuru alanı ekleyebilirim container fakat onları nasıl oraya taşıyacağım, bu forum : TheFRM.Com istediğim şekli yapmış)
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü : Hata değil istek Gülümseme

Cvp: Üst Panel Yapmak İstiyorum ( Header ) - Feyz - 07-05-2013

senin sitenin fotokopisini çekmek istiyorum diyorsun yani ? w@rez tema ile destek alamazsın ki Gülümseme

Cvp: Üst Panel Yapmak İstiyorum ( Header ) - !! CemaL !! - 07-05-2013

tema warez değil + audentio'ya mı sorayım ? " Abi senin temayı editledimde şimdi şu citrus temasındaki header'i nasıl yapabilirim " Gülümseme

Cvp: Üst Panel Yapmak İstiyorum ( Header ) - Red0x - 07-05-2013

Kardeş Buraya kadar geldin ve davmı yok kodlar olsa yeter oda feyz usta ondan bul thefrm özenti olursan bitin.d

Cvp: Üst Panel Yapmak İstiyorum ( Header ) - Feyz - 07-05-2013

madem w@rez değil lisans göster koç Süper

ayrıca citrus teması değil, başka bir tema da değil ben yaptım orasını. kod bilgin olmadığıda burdan belli

Cvp: Üst Panel Yapmak İstiyorum ( Header ) - Red0x - 07-05-2013

(07-05-2013, Saat:19:31)xByMasteRz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: madem w@rez değil lisans göster koç Süper

ayrıca citrus teması değil, başka bir tema da değil ben yaptım orasını. kod bilgin olmadığıda burdan belli

Aynen Lisan olması Lazım ATIYO BU YHA.D

Cvp: Üst Panel Yapmak İstiyorum ( Header ) - ByBrown - 07-05-2013

(07-05-2013, Saat:18:48)xByMasteRz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: senin sitenin fotokopisini çekmek istiyorum diyorsun yani ? w@rez tema ile destek alamazsın ki Gülümseme

@w@rez tema ile destek alamazsın ki Gülümseme

Çok cüretkar Gülümseme Kendi temasını bu kadar kötüleyeni görmedim direk konuya giriyon Gülümseme

Cvp: Üst Panel Yapmak İstiyorum ( Header ) - !! CemaL !! - 07-05-2013

(07-05-2013, Saat:19:31)xByMasteRz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: madem w@rez değil lisans göster koç Süper

ben onların temasının ismini verdim senin temanın ismi neonglow çok belli editlediğin !!!!

(07-05-2013, Saat:20:00)bybrown Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(07-05-2013, Saat:18:48)xByMasteRz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: senin sitenin fotokopisini çekmek istiyorum diyorsun yani ? w@rez tema ile destek alamazsın ki Gülümseme

@w@rez tema ile destek alamazsın ki Gülümseme

Çok cüretkar Gülümseme Kendi temasını bu kadar kötüleyeni görmedim direk konuya giriyon Gülümseme
hocam 10 numara 5 yıldız laf soktunuz Gülümseme