MyBB Depo Forum
Terfi Sistemi Yardım (Araştırdım Bulamadım) - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.6 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.6 Çözülmüş Soru ve Sorunlar (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-cozulmus-soru-ve-sorunlar-forumu)
+--- Konu Başlığı: Terfi Sistemi Yardım (Araştırdım Bulamadım) (/terfi-sistemi-yardim-arastirdim-bulamadim-konusu.html)

Terfi Sistemi Yardım (Araştırdım Bulamadım) - JecQuanty - 02-05-2013

Merhabalar,

Çok araştırdım fakat bulamadım. Yapmaya çalıştığım şey siteye her yeni kayıt olan kullanıcı "Yeni Üye" rankını alacak, 5 mesajdan sonra ise "Üye" rankını alacak.

Terfi grubu kurdum. Aktif.
Promotion. 2sn ayarlı. Aktif.
Eklenti çok fazla yok.

Yardım edecek var mı? Acil.

Cvp: Terfi Sistemi Yardım (Araştırdım Bulamadım) - Time Traveler - 02-05-2013

Hocam size şöyle izah edeyim;

Admin Kp > Kullanıcılar & Gruplar > Kullanıcı Başlıkları > Oradan hangi mesaj aralığında hangi rank verilecek ayarlayın kendinize göre.

Daha sonra Admin Kp > Kullanıcılar & Gruplar > Gruplar > Hangi gruba mesaj sayısına göre rank vermek istiyorsanız onu seçin > "Varsayılan Kullanıcı Başlığı" kutucuğunu boş bırakıp kaydedin.

Cvp: Terfi Sistemi Yardım (Araştırdım Bulamadım) - JecQuanty - 02-05-2013

(02-05-2013, Saat:22:45)Time Traveler Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam size şöyle izah edeyim;

Admin Kp > Kullanıcılar & Gruplar > Kullanıcı Başlıkları > Oradan hangi mesaj aralığında hangi rank verilecek ayarlayın kendinize göre.

Daha sonra Admin Kp > Kullanıcılar & Gruplar > Gruplar > Hangi gruba mesaj sayısına göre rank vermek istiyorsanız onu seçin > "Varsayılan Kullanıcı Başlığı" kutucuğunu boş bırakıp kaydedin.

Hocam siz yapabilir misiniz?

Cvp: Terfi Sistemi Yardım (Araştırdım Bulamadım) - Time Traveler - 02-05-2013

(02-05-2013, Saat:22:47)JecQuanty Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02-05-2013, Saat:22:45)Time Traveler Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam size şöyle izah edeyim;

Zor bir şey değil hocam 2 dk.'da yapabilirsiniz. Şuan kapatmak zorundayım eğer yapamazsanız yarın saat akşam 6 civarında yapabilirim. Hayırlı Akşamlar..

Cvp: Terfi Sistemi Yardım (Araştırdım Bulamadım) - JecQuanty - 02-05-2013

(02-05-2013, Saat:22:49)Time Traveler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02-05-2013, Saat:22:47)JecQuanty Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Zor bir şey değil hocam 2 dk.'da yapabilirsiniz. Şuan kapatmak zorundayım eğer yapamazsanız yarın saat akşam 6 civarında yapabilirim. Hayırlı Akşamlar..

Öyle yapıyorum fakat olmuyor Gülümseme

Cvp: Terfi Sistemi Yardım (Araştırdım Bulamadım) - Mısırga - 02-05-2013

sanırım çalışması için üyenin foruma giriş yapması gerekiyordu