MyBB Depo Forum
Okul.İn Satılıktır. Host + Domain + 8000 Üyeli Yedek = 20 TL :) - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: Web Market (https://mybbdepo.com/web-market-forumu)
+--- Forum: Site Alış-Satış-Takas (https://mybbdepo.com/site-alis-satis-takas-forumu)
+--- Konu Başlığı: Okul.İn Satılıktır. Host + Domain + 8000 Üyeli Yedek = 20 TL :) (/okul-in-satiliktir-host-domain-8000-uyeli-yedek-20-tl-konusu.html)

Sayfalar: 1 2

Okul.İn Satılıktır. Host + Domain + 8000 Üyeli Yedek = 20 TL :) - eXiGent - 16-04-2013

Satılık Site Adresi: Okul.İn
Host Dahilmi : Evet
Satma Nedeniniz: İlgilenemediğim İçin Satıyorum.
Eklemek İstedikleriniz Varsa: Evet Arkadaşlar Okul.İn İsimli Sitemi Host ve Domaini İle Beraber 20 Tl Ye Satmaktayım Site İle İlgilenilirse Çok Güzel Yerlere Geleceğinden Eminim Okul Ödev Eğitim Sitesi Açmak İsteyenlerin Kaçırmaması Gereken Bir Domaindir Ve Arkadaşlar Şunuda Kesinlikle Söyleyebilirim Böyle Bir Domain Üstelik Hostu İle Beraber 20 Tl'ye Ne Kadar Ararsanız Bulamazsınız Varsa Söyleyin Gidip Ben Alacam Gülümseme Host ve Domainin Daha 6 Ay Süresi Bulunmaktadır Hostun Özellikleri 10 Gb Trafik 1 Gb Alan Alt Özellikler Sınırsızdır WebAdam'da Barınmaktadır Host Domain İse Netinternet.Com.TR'den Alınmıştır Burda Herkes Beni Tanır Dilerseniz bu sitedeki çoğu yöneticiye hakkımda güvenilirmi diye sorular sorabilirsiniz. ödeme Ziraat Bankası Havale Yolu İle Yapılacaktır Site Açmak İsteyenlerin Kaçırmaması Gereken Bir Fırsattır. Site Satıldıktan Sonra İsteyen Olursa Mybb Hakkında Elimden Geldikçe Yardım Ve Destekde Sağlarım Herkese İyi Forumlar Dilerim. Alacak Olan Kişinin Konu Altından Yazması veya Özel Mesaj Yollaması Yeterlidir.

Okul.İn Satılıktır. Host + Domain = 20 TL :) - Kuzey - 16-04-2013

Telefonda 20.48 TL var mobil ile veriyorsan türkcell hemen yollarım Açık Ağızlı Gülümseme

Okul.İn Satılıktır. Host + Domain = 20 TL :) - eXiGent - 16-04-2013

malesef kardeşim bana mobil değil normal Tl lazım şu aralar para lazım o yüzden Gülümseme ve şunuda belirtmek isterim alacak olan kişi mybb kullanacaksa 8000 Bin Üyeli site yedeğinide hediye edeceğim.

Cvp: Okul.İn Satılıktır. Host + Domain = 20 TL :) - Kuzey - 16-04-2013

(16-04-2013, Saat:03:32)eXiGent Adlı Kullanıcıdan Alıntı: malesef kardeşim bana mobil değil normal Tl lazım şu aralar para lazım o yüzden Gülümseme ve şunuda belirtmek isterim alacak olan kişi mybb kullanacaksa 8000 Bin Üyeli site yedeğinide hediye edeceğim.

Hocam ben almak istiyorum bana rezerve edebilirmisiniz konusalım kimseye vermeyin ben alacagım ?

Okul.İn Satılıktır. Host + Domain = 20 TL :) - eXiGent - 16-04-2013

size gerekli özel mesajı gönderdim.

hocam öncelik sizin ama almak isteyenler yine konuya yazsın veya özel mesaj atsın her ihtimale karşı sizinle anlaşamazsak diğer almak isteyen arkadaşlar ilede görüşürüz.

Okul.İn Satılıktır. Host + Domain + 8000 Üyeli Yedek = 20 TL :) - Smyrna35 - 16-04-2013

Hayırlı satışlarGülümseme

Okul.İn Satılıktır. Host + Domain + 8000 Üyeli Yedek = 20 TL :) - Emektar - 16-04-2013

Hayırlı satışlar Gülümseme

Cvp: Okul.İn Satılıktır. Host + Domain + 8000 Üyeli Yedek = 20 TL :) - eXiGent - 16-04-2013

(16-04-2013, Saat:14:14)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı satışlarGülümseme

eyw kardeşim sağolasın Gülümseme

(16-04-2013, Saat:16:53)Emektar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı satışlar Gülümseme

Teşekkür ederim sağol Gülümseme