MyBB Depo Forum
[MCTR - 1.6] Pro postbit ve Vb profil hatası... - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.6 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.6 Çözülmüş Soru ve Sorunlar (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-cozulmus-soru-ve-sorunlar-forumu)
+--- Konu Başlığı: [MCTR - 1.6] Pro postbit ve Vb profil hatası... (/pro-postbit-ve-vb-profil-hatasi-konusu.html)

Pro postbit ve Vb profil hatası... - Skrillex - 31-03-2013

Web site Site Adresi : torrent-mekani.tk

Versiyon MyBB Sürümü : 1609

Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : tag cloud, kullanıcı etiketleme, benzer konu kontrolü, ajaxlı overview, sayfaya sığdır 2.3, ticket sistemi, profil yorumları, her temaya ayrı postbit, admin özel mesaj takibi, modların admin mesajını düzeltmesini kaldırma, otomatik kaynak link...

Hata-Sorun Sorun açıklaması : 1-Pro postbit kurdum, ama birşey belirtmeyince bu sitedeki gibi "belirtilmemiş" ibaresi çıkmıyor, hatalı resim çıkıyor, ayrıca yaşı yazınca meslekte gözüküyor,
2-Vbulletin tarzı profil yaptım, genel ve kişisel bilgilere tıklarken sorun çıkmıyor, ama forum bilgileri, iletişim ve imza kısmına tıklayınca hiçbirşey çıkmıyor...

Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :

1-resim
2-resim

Pro postbit ve Vb profil hatası... - Skrillex - 01-04-2013

Bilen yokmu arkadaşlar, bari pro postbit'i düzelteyim...

Pro postbit ve Vb profil hatası... - Webamaster - 01-04-2013

1. de resimin yolunu düzeltirsen sıkıntın gider kardeşim bu konuda bilgiye sahip değilsen biraz daha açıklayabilirim vb profil hakkında pek bir bilgim yok nereden aldıysan o konunun altına hatanı belirtirsen daha hızlı yardım alabilirsin. odada büyük bir ihtimalle senin mybb sürümüne uyumsuzluk olabilir.

şuan baktım senin vb profilinde sorun yok sadece biraz kodlaman gerekiyor Gülümseme forum bilgileri bölümünde ne görmek istiyorsan admin panelinden üye pofili kodlarına girip o kodun içinde düzenleme yaparsan sıkıntın gider kardeşim Gülümseme

Cvp: Pro postbit ve Vb profil hatası... - Skrillex - 01-04-2013

(01-04-2013, Saat:14:06)YclYndgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1. de resimin yolunu düzeltirsen sıkıntın gider kardeşim bu konuda bilgiye sahip değilsen biraz daha açıklayabilirim vb profil hakkında pek bir bilgim yok nereden aldıysan o konunun altına hatanı belirtirsen daha hızlı yardım alabilirsin. odada büyük bir ihtimalle senin mybb sürümüne uyumsuzluk olabilir.

şuan baktım senin vb profilinde sorun yok sadece biraz kodlaman gerekiyor Gülümseme forum bilgileri bölümünde ne görmek istiyorsan admin panelinden üye pofili kodlarına girip o kodun içinde düzenleme yaparsan sıkıntın gider kardeşim Gülümseme

belirtilmediğinde bir resim çıkması için images/temam/postbit/takim/.gif uzantısıyla olması gerekiyor, ama direk olarak .gif diye resim atamıyorum, yani bir resme . ismini veremiyorum sistem kabul etmiyor, ayrıca ftpye atıp oradan ismini değiştirincede yine birşey değişmiyor, url yolunu değiştireyim dedim oda olmadı üzgün

ayrıca dediğin gibi 2.sorun için kullanıcı imzası kodu falan lazım, sağol yinede..

güncel..