MyBB Depo Forum
Eklenti Boşaltmak Nasıl Yapılır? - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.6 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.6 Çözülmüş Soru ve Sorunlar (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-cozulmus-soru-ve-sorunlar-forumu)
+--- Konu Başlığı: Eklenti Boşaltmak Nasıl Yapılır? (/eklenti-bosaltmak-nasil-yapilir-konusu.html)

Eklenti Boşaltmak Nasıl Yapılır? - yamyamix - 29-03-2013

Arkadaşlar Selamınaleykum Cumanız mübarek olsun..

Myalerts bildirim eklentisi var ya o eklentiyi kullanıyorum. Artık bildirimler sırf bende 66 sayfaya geldi. Diğer üyelerde de durum aynıdır. Siteyi kasmaması için o bildirimleri nasıl silebilirim. Çünkü eklentiyi kaldırmak istemiyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim. Gülümseme

Eklenti Boşaltmak Nasıl Yapılır? - S.G - 29-03-2013

Eklentiyi daha önce kullanmadım, fakat eğer ayarı vs. yoksa admin kp'de, Veritabanından bildirimlerin depolandığı tabloyu bulup boşaltın.

Eklenti Boşaltmak Nasıl Yapılır? - alemburda - 29-03-2013

Kod:
mybb_alerts
tablosu eklentinin tablosudur. Diğer benzer isimdeki
Kod:
mybb_alert_settings
tablolar yine aynı şekilde eklentinin tablosudur. (Eklentilerden kaldırdıktan sonra veritabanından kaldırın)

Cvp: Eklenti Boşaltmak Nasıl Yapılır? - yamyamix - 29-03-2013

(29-03-2013, Saat:13:59)alemburda Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Kod:
mybb_alerts
Kod:
mybb_alert_settings
tablolar yine aynı şekilde eklentinin tablosudur. (Eklentilerden kaldırdıktan sonra veritabanından kaldırın)

Hocam ben eklentiyi kaldırmak istemiyorum ki. Eklentideki bildirimler çok oldu veritabanını kasmaması için eklentiyi nasıl boşaltacam onu soruyorum Gülümseme

(29-03-2013, Saat:13:36)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eklentiyi daha önce kullanmadım, fakat eğer ayarı vs. yoksa admin kp'de, Veritabanından bildirimlerin depolandığı tabloyu bulup boşaltın.

Hocam işte o tablonun hangisi olduğunu bilmiyorum Gülümseme

Cvp: Eklenti Boşaltmak Nasıl Yapılır? - alemburda - 29-03-2013

(29-03-2013, Saat:15:00)yamyamix Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29-03-2013, Saat:13:59)alemburda Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Kod:
mybb_alerts
Kod:
mybb_alert_settings

Hocam ben eklentiyi kaldırmak istemiyorum ki. Eklentideki bildirimler çok oldu veritabanını kasmaması için eklentiyi nasıl boşaltacam onu soruyorum Gülümseme

(29-03-2013, Saat:13:36)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eklentiyi daha önce kullanmadım, fakat eğer ayarı vs. yoksa admin kp'de, Veritabanından bildirimlerin depolandığı tabloyu bulup boşaltın.

Hocam işte o tablonun hangisi olduğunu bilmiyorum Gülümseme

uğraşmak lazım ben eklentiyi kaldırdıktan sonra hiç kalıntı bırakmasın anlamında anladım.

Kendimde yüklü olmadığı için bilemiyorum eklentinin içindeki kodlarda tüm bildirimleri sil var öyle biryer bulabildim mi ? (umarım kullanıcının kendi hesabını sadece bağlamıyordur)