MyBB Depo Forum
Resimlerim Görünmüyor - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.6 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.6 Çözülmüş Soru ve Sorunlar (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-cozulmus-soru-ve-sorunlar-forumu)
+--- Konu Başlığı: Resimlerim Görünmüyor (/resimlerim-gorunmuyor-konusu.html)

Sayfalar: 1 2

Resimlerim Görünmüyor - G A M E A L L - 18-03-2013

resim

ek dosyalar yok ??????

Cvp: Resimlerim Görünmüyor - SvMedeT - 18-03-2013

(18-03-2013, Saat:17:21)G A M E A L L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
resim

Hocam konudan anladım, ziyaretçi olarak eklentilere bakıyorsunuz. Ve ekteki dosya resim sanırım. Böyle olmasının sebebi, resimleri tam boyut olarak göstermenizdir. Eğer resimleri admin panelinden tırnak olarak ayarlasanız sorun kalkacaktır. Göz kırpma

Resimlerim Görünmüyor - G A M E A L L - 18-03-2013

konulara resimleri upload ettim o kadar ,
ancak 6 aydır hiç böyle bir sorun yoktu daha yeni oldu. ters giden ne bilmiyorum
ama ftp den şüpheleniyorum bi tuhaflık sezdim sitede

ayrıca daha önce burada resimler görünüyordu. bir anda bir şey oldu hepsi yok oldu

attachment.php ile alakalı gibime geldi hocam

Resimlerim Görünmüyor - S.G - 19-03-2013

favicon kodlarını attachment.php dosyasına neden ekliyorsunuz hocam ? attachment.php dosyasının orjinalini yükleyin düzelecektir.

Cvp: Resimlerim Görünmüyor - G A M E A L L - 19-03-2013

(19-03-2013, Saat:00:11)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: favicon kodlarını attachment.php dosyasına neden ekliyorsunuz hocam ? attachment.php dosyasının orjinalini yükleyin düzelecektir.

HOCAM HİÇBİR ŞEKİLDE DÜZELMİYOR ... YÜKSEK BİR İHTİMALLE BUNDAN SONRA RESİMLERİ İMAGESHACK E UPLOAD EDECEĞİM ... AMA YİNEDE ÖNCE SORUNU HALLETMEM GEREK ,,, YOKSA MÜTHİŞ BİR ZAMAN KAYBI YAŞAYACAĞIM.
BİRAZ SU YOLUNA GİTTİM GİBİME GELİYOR

Cvp: Resimlerim Görünmüyor - SvMedeT - 19-03-2013

(19-03-2013, Saat:19:19)G A M E A L L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19-03-2013, Saat:00:11)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: favicon kodlarını attachment.php dosyasına neden ekliyorsunuz hocam ? attachment.php dosyasının orjinalini yükleyin düzelecektir.

HOCAM HİÇBİR ŞEKİLDE DÜZELMİYOR ... YÜKSEK BİR İHTİMALLE BUNDAN SONRA RESİMLERİ İMAGESHACK E UPLOAD EDECEĞİM ... AMA YİNEDE ÖNCE SORUNU HALLETMEM GEREK ,,, YOKSA MÜTHİŞ BİR ZAMAN KAYBI YAŞAYACAĞIM.
BİRAZ SU YOLUNA GİTTİM GİBİME GELİYOR

Resimlerin üzerine tıkladığınızda ne oluyor ?

Resimlerim Görünmüyor - G A M E A L L - 19-03-2013

HERHANGİ BİR KONUYA YENİ RESİM UPLOAD ETTİM AMA HİÇBİR ŞEKİLDE RESİM GÖRÜLMEDİ
YANİ O EK-DOSYALAR KISMINA TIKLAYINCA HİÇBİR ŞEY GÖRÜNMÜYOR.
SORUN NE BİLGİM YOK,,, RESİMLERDE HATA VERİYOR , MESELA ZİP DOSYASI ÇALIŞIYOR

Resimlerim Görünmüyor - S.G - 19-03-2013

Öncelikle, buradaki yazım imlanızı düzeltin hocam ve lütfen tümü büyük harflerden oluşan başlık + yorum yazmayın.

Sorununuza gelecek olursak; attachment.php dosyasını ftp'den silip, orjinali tekrar yükleyin. Üzerine atmayın, ftp'dekini silip o şekilde atın orjinali bakalım düzelecek mi?