MyBB Depo Forum
[1.6] XtremeGame MyBB Oyun Teması (Profesyonel Oyun Teması) - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB Grafik & Tasarım Deposu (https://mybbdepo.com/mybb-grafik-tasarim-deposu-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.6 Tema Deposu (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-tema-deposu-forumu)
+--- Konu Başlığı: [1.6] XtremeGame MyBB Oyun Teması (Profesyonel Oyun Teması) (/xtremegame-mybb-oyun-temasi-profesyonel-oyun-temasi-konusu.html)

Sayfalar: 1 2 3

XtremeGame MyBB Oyun Teması (Profesyonel Oyun Teması) - LiBeRtY - 07-02-2013

resim
Tema ismi: XtremeGame
Tema Yapımcısı: LiBeRtY
Tema Güvenlimi ?: Güvenli
MyBB Uyumlu Olduğu Sürüm-(ler): MyBB - 1.6.x

Açıklama : Oyun sitesi olanlar için özel olarak yapılmış bir MyBB teması.

Tema Kurulumu:
Tema Kurulumu İndirdiğiniz Dosyada Yazmaktadır.

Ekran Görüntüleri:
resim
---------------------------------------------------------
resim

XtremeGame MyBB Oyun Teması (Profesyonel Oyun Teması) - Dynamite - 07-02-2013

Helal Güzel Tema Çıkarmışsın Pospit ile Biraz İlgilen Yatay Yap Bence

XtremeGame MyBB Oyun Teması (Profesyonel Oyun Teması) - Breezep - 07-02-2013

Temayı beğendim gerçekten, ellerine sağlık dostum Gülümseme

XtremeGame MyBB Oyun Teması (Profesyonel Oyun Teması) - dellyorhan - 07-02-2013

Ben bunu fılm teması olarak kullanmayı dusunuyorum resımlerı nasıl degıstırebılrım ?

XtremeGame MyBB Oyun Teması (Profesyonel Oyun Teması) - S.G - 07-02-2013

Güzel çalışma, yalnız temanın arkaplan boyutu: 853KB, bu boyut sayfa açılış hızı için biraz abartılı gibi. Bir sonraki temalarınızda arkaplan boyutlarını mümkün olduğunca düşük yapmanızı tavsiye ediyorum, hatta mümkün ise .jpg formatında olsun.

Ayrıca tema paketi içinde olan klasörlerde de ayrı ayrı .css dosyaları mevcut. Onlarıda mümkün ise, tema'nın .css kalıplarına ekleyiniz, bu sayede düzenleme yapmak isteyenler uğraşmamış olur + ekstra sorgulardan kurtulmuş olurlar..

Cvp: XtremeGame MyBB Oyun Teması (Profesyonel Oyun Teması) - LiBeRtY - 07-02-2013

(07-02-2013, Saat:21:11)dellyorhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bunu fılm teması olarak kullanmayı dusunuyorum resımlerı nasıl degıstırebılrım ?

Hocam tüm resimleri indirdiğiniz dosyada mevcut.

(07-02-2013, Saat:23:42)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel çalışma, yalnız temanın arkaplan boyutu: 853KB, bu boyut sayfa açılış hızı için biraz abartılı gibi. Bir sonraki temalarınızda arkaplan boyutlarını mümkün olduğunca düşük yapmanızı tavsiye ediyorum, hatta mümkün ise .jpg formatında olsun.

Ayrıca tema paketi içinde olan klasörlerde de ayrı ayrı .css dosyaları mevcut. Onlarıda mümkün ise, tema'nın .css kalıplarına ekleyiniz, bu sayede düzenleme yapmak isteyenler uğraşmamış olur + ekstra sorgulardan kurtulmuş olurlar..

Teşekkürler hocam. Tema biraz aceleye geldi bazı eksiklikler olmuştur muhtemelen. Gülümseme

XtremeGame MyBB Oyun Teması (Profesyonel Oyun Teması) - Lord - 08-02-2013

Ellerinize sağlık güzel bir oyun teması göze çarpan, gözü yoran bir şey yok. Sitemi açınca deneyeceğim temalardan biri olacak arşivime ekledim.

XtremeGame MyBB Oyun Teması (Profesyonel Oyun Teması) - OrioN - 15-02-2013

Öncelikle elinize sağlık forum genel görünümündeyken aşağı yukarı geçerken kasma oluyor sanki olabilir mi böyle bir şey ?