MyBB Depo Forum
Ödevimi Yetiştirmem Gerekiyor Yardım Edin?? - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.6 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.6 Çözülmüş Soru ve Sorunlar (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-cozulmus-soru-ve-sorunlar-forumu)
+--- Konu Başlığı: Ödevimi Yetiştirmem Gerekiyor Yardım Edin?? (/odevimi-yetistirmem-gerekiyor-yardim-edin-konusu.html)

Sayfalar: 1 2

Ödevimi Yetiştirmem Gerekiyor Yardım Edin?? - icazet - 18-12-2012

Hayırlı geceler Arkadaşlar Sefa ben aranıza Konya'dan katılıyorum endüstri meslek lisesi bilgisayar bölümü "web tasarım" lise son sınıfta öğrenciyim..Arkadaşlar yıllık ödevimi web tasarım ögretmenimden aldım hoca benden kendime ait bir web site yapmamı istedi bende biraz araştırma yaptıktan sonra mybb aklıma yattı ücretsiz bir sw yaparak bazı kısımların üstesinden geldim..Ödevimi yetiştirebilmem için siz degerli kardeşlerimden yardım bekliyorum...görsel olarak sanırım sorunumu dile getirdim diye düşünüyorum biraz acemiyim kusuruma bakmayın lütfen TEŞEKKÜR ederim..

"RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜSTLERİNE TIKLAYIN.."

resimresim
mybb sürümüm ; 1.6.8 web sitem ; tıklayın

Ödevimi Yetiştirmem Gerekiyor Yardım Edin?? - xpserkan - 18-12-2012

Kullandığınız temanın global.css kalıplarından işlem yapacaksınız hocam.

1 numaralı soru => global.css'den #panel kodlarını bulup rengi değiştirebilirsiniz.
3 numaralı soru => Duyuru eklemek içindir, düzenlemek yada kaldırmak için index şablonundan işlem yapacaksınız.
2 numaralı soru => global.css'den menü kodlarını bulup renkleri değiştirebilirsiniz.
4 ve 5 numaralı soru => global.css'den bottommenü kodlarını bulup düzenleyin.
6 numaralı soru => Footer şablonundan işlem yapmanız gerek, tabi linkleri silmemeniz şartı ile düzenleyebilirsiniz. Aksi halde destek alamazsınız..

Ödevimi Yetiştirmem Gerekiyor Yardım Edin?? - Takipcİ - 18-12-2012

Mybb güzeldir ama biraz uğraştırır.Kodlamadan anlıyorsan işin kolaydır.Ha eğer uğraşmak istemiyorsan Wordpress kurabilirsin iki eklenti bir tema 10 dakikada süper bir site mybb ilgi çekmek için paralı eklenti ve tema kullanman gerek bana göre.Yada kendin tasarla.Bunlardan daha basitleride var.Eğer paralı host alırsan
Kod:
www.scripti.org
gibi siteler var.İndir ve kur

Ödevimi Yetiştirmem Gerekiyor Yardım Edin?? - Mısırga - 18-12-2012

kur artisteer bi wordpress teması yap Açık Ağızlı Gülümseme yarım saatini almaz :p

Ödevimi Yetiştirmem Gerekiyor Yardım Edin?? - icazet - 18-12-2012

arkadaşlar teşekkür ederim ama yok ben illede mybb diyorum Gülümseme taysiyeleriniz için teşekkürler ayrıca "xpserkan" nickli arkadaşımada teşekkürler ama ben 3.4.5.6 yı çözdüm yanlız 1 ve 2 bir türlü olmuyor başka yerlerin renkleri degişiyor ??

yardımcı olurmusunuz ilginiz için teşekkür ederim..

Ödevimi Yetiştirmem Gerekiyor Yardım Edin?? - samuray2074 - 18-12-2012

global.css demi artık tam bilmiyorum ama csslerde #modernbricksmenuline bunu bul background'du black yap
sonra #modernbricksmenu2 bunuda aynı şekilde yap
#modernbricksmenu2 a yı bul ve background-color ı da black yap

Cvp: Ödevimi Yetiştirmem Gerekiyor Yardım Edin?? - icazet - 18-12-2012

(18-12-2012, Saat:21:29)samuray2074 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: global.css demi artık tam bilmiyorum ama csslerde #modernbricksmenuline bunu bul background'du black yap

teşekkür ederim hemen deniyorum

üzgün başka yolu yokmu ?? inanın didik didk ettim admin panelini

Cvp: Ödevimi Yetiştirmem Gerekiyor Yardım Edin?? - samuray2074 - 18-12-2012

(18-12-2012, Saat:21:35)icazet Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-12-2012, Saat:21:29)samuray2074 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: global.css demi artık tam bilmiyorum ama csslerde #modernbricksmenuline bunu bul background'du black yap

teşekkür ederim hemen deniyorum

üzgün başka yolu yokmu ?? inanın didik didk ettim admin panelini

csslerde vardır onlar siz bulamadınız demekki css kodlarını code içinde olucak şekilde burada verin bakalım