MyBB Depo Forum
Sınırsız (Limitsiz) Host Sahtekarlığı - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: Webmaster Deposu (https://mybbdepo.com/webmaster-deposu-forumu)
+--- Forum: Webmaster Destek (https://mybbdepo.com/webmaster-destek-forumu)
+--- Konu Başlığı: Sınırsız (Limitsiz) Host Sahtekarlığı (/sinirsiz-limitsiz-host-sahtekarligi-konusu.html)

Sayfalar: 1 2 3 4

Cvp: Sınırsız (Limitsiz) Host Sahtekarlığı - redtrix - 14-10-2012

(14-10-2012, Saat:15:42)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İsim vermek istemiyorum, fakat bugün bir konuda o firmanın adı verildi eğer takip eden varsa ne demek istediğimi anlarlar.
Bugün ve uzun yıllardan beri lider firmalar arasında olan bir firmadan,Geçtiğimiz sezon MCTR 2 defa darbe yedi..!
Demek istediğim iyice araştırmadan kimse alış/veriş yapmasın arkadaşlar. Bazen en iyileri bile en kötüsü çıkabiliyor..

Aerotek Bilişim için mi didiniz Mahcup

Sınırsız (Limitsiz) Host Sahtekarlığı - samuray2074 - 14-10-2012

web arısı kullanıyorum çok iyi bir hosting Gülümseme

Sınırsız (Limitsiz) Host Sahtekarlığı - karakaya26 - 14-10-2012

Öncelikle güzel bir makale olmuş. Ben reseller kullanısıyım ve hosting satıyorum. Sınırsız Hosting diye birçok forumda konumuz mevcut. Sınırsızdan makast tabiki benimde bir bilgim yok.
Panelde Sınırsız yani Unlimited yazıyor bir paketimizde bütün hepsi unlimited yaptık ve unlimited in anlamı sınırsız analamda bu yüzden tanıtımlarda sınırsız olarak kapmyalaı 15 tl ye satıyoruz. aşşağıdada resim mevcut

resim

Cvp: Sınırsız (Limitsiz) Host Sahtekarlığı - Mısırga - 14-10-2012

(14-10-2012, Saat:16:20)samuray2074 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: web arısı kullanıyorum çok iyi bir hosting Gülümseme
facebook sayfalarında bi gönderiye yorum yaptığım için sitemi kapatmışlardı alan adım filan hepsi gitmişti

Cvp: Sınırsız (Limitsiz) Host Sahtekarlığı - samuray2074 - 14-10-2012

(14-10-2012, Saat:16:31)Mısırga Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14-10-2012, Saat:16:20)samuray2074 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: web arısı kullanıyorum çok iyi bir hosting Gülümseme
facebook sayfalarında bi gönderiye yorum yaptığım için sitemi kapatmışlardı alan adım filan hepsi gitmişti

nasıl yani anlamadım iyi bir yorum atıp mı kapattılar yoksa eleştir fln yaptınızda oyüzden mi kapattılar Gülümseme

Sınırsız (Limitsiz) Host Sahtekarlığı - Fenerbahce - 14-10-2012

Trafik,Alan limitsiz olsada zaten 2 kişi girince siteye cpu doluyor Açık Ağızlı Gülümseme

Cvp: Sınırsız (Limitsiz) Host Sahtekarlığı - Mısırga - 14-10-2012

(14-10-2012, Saat:16:34)samuray2074 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: nasıl yani anlamadım iyi bir yorum atıp mı kapattılar yoksa eleştir fln yaptınızda oyüzden mi kapattılar Gülümseme

yeni bir şey eklemişlerdi bende amma kazıksınız gibi bişey söylemiştim gitmişler mail adresi mi bulup hesabı mı kapatmışlar :p

Cvp: Sınırsız (Limitsiz) Host Sahtekarlığı - S.G - 14-10-2012

(14-10-2012, Saat:16:13)redtrix Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14-10-2012, Saat:15:42)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İsim vermek istemiyorum, fakat bugün bir konuda o firmanın adı verildi eğer takip eden varsa ne demek istediğimi anlarlar.
Bugün ve uzun yıllardan beri lider firmalar arasında olan bir firmadan,Geçtiğimiz sezon MCTR 2 defa darbe yedi..!
Demek istediğim iyice araştırmadan kimse alış/veriş yapmasın arkadaşlar. Bazen en iyileri bile en kötüsü çıkabiliyor..

Aerotek Bilişim için mi didiniz Mahcup

Hayır hocam o firmayı bilmiyorum bile.

Bu arada herşey cpuda biter, trafik + disk bunlar hikaye
Disk biter arttırırsın, trafik yetmez arttırırsın, ancak cpu yetmez ise ne yaparsın..?
resel alırsın ya da vps olmadı vds alırsın bu şekilde sende sunucu sahibi olursun sonunda.. Açık Ağızlı Gülümseme
Bu arada ram olayınıda unutmamak lazım.. Göz kırpma
sadece trafik + mail + disk bunlar ile iş bitmiyor yani..