MyBB Depo Forum
agsagsafsdadsagasdaf - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBBDepo (https://mybbdepo.com/mybbdepo-forumu)
+--- Forum: Çöp Deposu (https://mybbdepo.com/cop-deposu-forumu)
+--- Konu Başlığı: agsagsafsdadsagasdaf (/agsagsafsdadsagasdaf-konusu.html)

Sayfalar: 1 2

agsagsafsdadsagasdaf - yeni-user123 - 29-09-2012

afsasfasgsgfsdgmlsgklxmvopamsvfısxnıkvfıoshgosmglsdfmglasndılgnalsglangoıjfşamocmvuırhgıuohafsasfasgsgfsdgmlsgklxmvopamsvfısxnıkvfıoshgosmglsdfmglasndılgnalsglangoıjfşamocmvuırhgıuohafsasfasgsgfsdgmlsgklxmvopamsvfısxnıkvfıoshgosmglsdfmglasndılgnalsglangoıjfşamocmvuırhgıuohafsasfasgsgfsdgmlsgklxmvopamsvfısxnıkvfıoshgosmglsdfmglasndılgnalsglangoıjfşamocmvuırhgıuohafsasfasgsgfsdgmlsgklxmvopamsvfısxnıkvfıoshgosmglsdfmglasndılgnalsglangoıjfşamocmvuırhgıuohafsasfasgsgfsdgmlsgklxmvopamsvfısxnıkvfıoshgosmglsdfmglasndılgnalsglangoıjfşamocmvuırhgıuohafsasfasgsgfsdgmlsgklxmvopamsvfısxnıkvfıoshgosmglsdfmglasndılgnalsglangoıjfşamocmvuırhgıuohafsasfasgsgfsdgmlsgklxmvopamsvfısxnıkvfıoshgosmglsdfmglasndılgnalsglangoıjfşamocmvuırhgıuohafsasfasgsgfsdgmlsgklxmvopamsvfısxnıkvfıoshgosmglsdfmglasndılgnalsglangoıjfşamocmvuırhgıuoh

istiklal35 adlı üye ile iş yapmayın - istiklal35 - 29-09-2012

Sitemi Ve yedeklerimi calan sonra sitesine koyan bir insandan bunları duymak enteresan ilahi adalet....

Cvp: istiklal35 adlı üye ile iş yapmayın - xpserkan - 29-09-2012

(29-09-2012, Saat:14:11)istiklal35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sitemi Ve yedeklerimi calan sonra sitesine koyan bir insandan bunları duymak enteresan ilahi adalet....

@ istiklal35, siz şimdi böyle birşey yaptınız mı yoksa yapmadınız mı ?

Ayrıca, @ yeni-user123, siz bu arkadaşın sitenin yedeklerini çalıp kendi sitenize yüklediniz mi yüklemediniz mi ?

Bunları bilelim ona göre işlem yapalım bizde..

istiklal35 adlı üye ile iş yapmayın - yeni-user123 - 29-09-2012

forumu tamamen kendim düzenledim ve günlük olarak yedekleri almaktaydım site 2. defa bu şekle girdiği için aldığım yedekleri vermedim bu hırsızlıga filanmı giriyo kendi düzenlediğim forumun yedeklerini vermemek ?

Cvp: istiklal35 adlı üye ile iş yapmayın - ByMasteR - 29-09-2012

Ikı kısının bıldıgı sıfre, sıfre degıldır... Ayrıca sanaldan tanısıyorsanız mutlaka telefon ve tc nolarınızı karsılıklı vermelıydınız.

Cvp: istiklal35 adlı üye ile iş yapmayın - istiklal35 - 29-09-2012

(29-09-2012, Saat:14:22)yeni-user123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: forumu tamamen kendim düzenledim ve günlük olarak yedekleri almaktaydım site 2. defa bu şekle girdiği için aldığım yedekleri vermedim bu hırsızlıga filanmı giriyo kendi düzenlediğim forumun yedeklerini vermemek ?

tamamen senin düzenledigin mi ? Açık Ağızlı Gülümseme Sadece Gülüyorm gecemi gündüzüme kattım günlerce ugrastım öyle yaptım siteye konu acacak arkadasalr davet ettim sen sadece yedeği calıdın .

Cvp: istiklal35 adlı üye ile iş yapmayın - xpserkan - 29-09-2012

(29-09-2012, Saat:14:11)istiklal35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sitemi Ve yedeklerimi calan sonra sitesine koyan bir insandan bunları duymak enteresan ilahi adalet....

(29-09-2012, Saat:14:22)yeni-user123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: forumu tamamen kendim düzenledim ve günlük olarak yedekleri almaktaydım site 2. defa bu şekle girdiği için aldığım yedekleri vermedim bu hırsızlıga filanmı giriyo kendi düzenlediğim forumun yedeklerini vermemek ?

Arkadaş bir önceki mesajında, sitemi ve yedekleri çalan diye cümle kurmuş. Fakat sizde site benim dediniz. Bu durumda arkadaş son cevabını yazsın diyorum site sizin olunca tabiki istediğiniz gibi hareket etmek hakınız.

istiklal35 adlı üye ile iş yapmayın - yeni-user123 - 29-09-2012

(29-09-2012, Saat:14:25)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Arkadaş bir önceki mesajında, sitemi ve yedekleri çalan diye cümle kurmuş. Fakat sizde site benim dediniz. Bu durumda arkadaş son cevabını yazsın diyorum site sizin olunca tabiki istediğiniz gibi hareket etmek hakınız.

site benim demedim site ortagıydım site yedeklerini alıyordum düzenlemelerini kendim yapmaktaydım istiklal35 söyle bakalım kaç tane hatasını düzelttin o forumunda konuşuyorsun