MyBB Depo Forum
Mybb Multiforums Nasıl Kurabilirim? - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: Webmaster Deposu (https://mybbdepo.com/webmaster-deposu-forumu)
+--- Forum: Webmaster Destek (https://mybbdepo.com/webmaster-destek-forumu)
+--- Konu Başlığı: Mybb Multiforums Nasıl Kurabilirim? (/mybb-multiforums-nasil-kurabilirim-konusu.html)

Sayfalar: 1 2

Mybb Multiforums Nasıl Kurabilirim? - TaaRRuz - 10-08-2012

Arkadaşlar bende mybb sprict paketi var fakat onu nasıl kullanacağım hakkında bir bilgim yok üzgün İlgili bilen arkadaşlar anlatırsa çok makbule geçer Gülümseme Ben 10tl.net'te olduğu gibi kendi sitem üzerinden bedava forum kurdurmak ve verdiğim domain ile forum uzantılarını olusturmak istiyorum yani kısacası 10tl.net'i nasıl olusturabilirim neler yapmam gerek.

Cvp: Nasıl Kurabilirim - Takipcİ - 10-08-2012

banada verirmisin ben denesem kurabilirsem sana söylerim

Nasıl Kurabilirim - TaaRRuz - 10-08-2012

Sen anlat kurabilirsem Mns neden yollarım

Nasıl Kurabilirim - Takipcİ - 10-08-2012

bende daha önce kurmadım eğer verirsen bi denerim olursa mesaj yollar anlatırım kurmadan nasıl bilcem

Mybb Multiforums Nasıl Kurabilirim? - EmreKarakaya - 10-08-2012

(10-08-2012, Saat:08:53)TaaRRuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bende mybb sprict paketi var fakat onu nasıl kullanacağım hakkında bir bilgim yok üzgün İlgili bilen arkadaşlar anlatırsa çok makbule geçer Gülümseme Ben 10tl.net'te olduğu gibi kendi sitem üzerinden bedava forum kurdurmak ve verdiğim domain ile forum uzantılarını olusturmak istiyorum yani kısacası 10tl.net'i nasıl olusturabilirim neler yapmam gerek.

Öncelikle Host yetkilinize aşağıdaki özellikler var mı diye sorun varsa devam edelim

Kod:
PHP sürümü 5 veya daha büyük
     MySQL sürüm 4 veya daha büyük
     Mod-Rewrite desteği ile Apache web sunucusu
    Sunucusunda bir joker DNS kaydı oluşturma becerisi

Bu özellikler varsa direk ftp sunucunuza atın çalışması lazım.

Cvp: Mybb Multiforums Nasıl Kurabilirim? - TaaRRuz - 10-08-2012

(10-08-2012, Saat:09:40)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10-08-2012, Saat:08:53)TaaRRuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bende mybb sprict paketi var fakat onu nasıl kullanacağım hakkında bir bilgim yok üzgün İlgili bilen arkadaşlar anlatırsa çok makbule geçer Gülümseme Ben 10tl.net'te olduğu gibi kendi sitem üzerinden bedava forum kurdurmak ve verdiğim domain ile forum uzantılarını olusturmak istiyorum yani kısacası 10tl.net'i nasıl olusturabilirim neler yapmam gerek.

Öncelikle Host yetkilinize aşağıdaki özellikler var mı diye sorun varsa devam edelim

Kod:
PHP sürümü 5 veya daha büyük
     MySQL sürüm 4 veya daha büyük
     Mod-Rewrite desteği ile Apache web sunucusu
    Sunucusunda bir joker DNS kaydı oluşturma becerisi

Bu özellikler varsa direk ftp sunucunuza atın çalışması lazım.

Çok teşekkür ederim hocam sorucam Gülümseme önerebileceğiniz bir host var mıdır? Gülümseme

Mybb Multiforums Nasıl Kurabilirim? - PaTRoN - 10-08-2012

herkes bu piyasaya girse zor ben bunun kurulumu için çok oğraştım umarım kurarsınız Gülümseme

Mybb Multiforums Nasıl Kurabilirim? - ByMali - 17-08-2012

Bunun nesi zor yaw 5 dkda kurdum Açık Ağızlı Gülümseme

1. Upload Dosyalarıını FTP atç
2. Yeni mysQl Database+Kullanıcı oluştur.
3.FTP'ye attığın dosyaların arasından inc klasörünü tıkla.
4.Config.php Düzenle mysql bilgilerini yaz.
5.ZIPden çıkan mybb_mulitforums_tables_clean.sql dosyasını phpmyAdmin'den importla Göz kırpma

5 adımda kuruldu Açık Ağızlı Gülümseme