MyBB Depo Forum
Website Tasarımı Ve Siteye Uygun Admin Paneli Nasıl Yapabiliriim - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: Webmaster Deposu (https://mybbdepo.com/webmaster-deposu-forumu)
+--- Forum: Web Tabanlı Kodlama Dilleri (https://mybbdepo.com/web-tabanli-kodlama-dilleri-forumu)
+--- Konu Başlığı: Website Tasarımı Ve Siteye Uygun Admin Paneli Nasıl Yapabiliriim (/website-tasarimi-ve-siteye-uygun-admin-paneli-nasil-yapabiliriim-konusu.html)

Sayfalar: 1 2 3

Website Tasarımı Ve Siteye Uygun Admin Paneli Nasıl Yapabiliriim - WATER - 08-08-2012

Website Domain,Alan Adı Almayı biliyorum Fakat Tasarım Yapmayı Bilmiyorum Ve admin panelinden Siteyi Düzeltebilecegim Duyurular Vb.. kısımları nasıl ayalarım kısaca admin panelini nasıl kodlarım mybb üyeleri bunun cozumu sizde biliyorum

Website Tasarımı Ve Siteye Uygun Admin Paneli Nasıl Yapabiliriim - DragneeL - 08-08-2012

İlk önce HTML öğrenmeli ardından PHP'ye geçmelisin. Tabi grafikleri de kendin yapmak istiyorsun Photoshop veya Fireworks de öğrenmen gerekir...

Cvp: Website Tasarımı Ve Siteye Uygun Admin Paneli Nasıl Yapabiliriim - WATER - 08-08-2012

(08-08-2012, Saat:14:53)DragneeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk önce HTML öğrenmeli ardından PHP'ye geçmelisin. Tabi grafikleri de kendin yapmak istiyorsun Photoshop veya Fireworks de öğrenmen gerekir...

kodlamayı biliyorum tamam onda sorun yok peki admin paneli ?

Website Tasarımı Ve Siteye Uygun Admin Paneli Nasıl Yapabiliriim - TheGodFather - 08-08-2012

Admin paneline ne yapmak istiyorsun ? Mybb kullanıcaksan öyle çok kod bilmene gerek yok zaten sadece gerekli kodları bilsen yeter.

Cvp: Website Tasarımı Ve Siteye Uygun Admin Paneli Nasıl Yapabiliriim - WATER - 08-08-2012

(08-08-2012, Saat:15:17)TheGodFather Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Admin paneline ne yapmak istiyorsun ? Mybb kullanıcaksan öyle çok kod bilmene gerek yok zaten sadece gerekli kodları bilsen yeter.

mybb degil bildigimiz internet sitesi admin panelinden siteye duyuru vb.. eklemek istiyorum birnevi haber gibi

Website Tasarımı Ve Siteye Uygun Admin Paneli Nasıl Yapabiliriim - TheGodFather - 08-08-2012

O Zaman aspx ile kodlamanı öneririm internetten bakabılırsın.

Cvp: Website Tasarımı Ve Siteye Uygun Admin Paneli Nasıl Yapabiliriim - webnet - 10-08-2012

(08-08-2012, Saat:14:53)DragneeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk önce HTML öğrenmeli ardından PHP'ye geçmelisin. Tabi grafikleri de kendin yapmak istiyorsun Photoshop veya Fireworks de öğrenmen gerekir...
Tavsiye önce kendiniz öğrenin.

Cvp: Website Tasarımı Ve Siteye Uygun Admin Paneli Nasıl Yapabiliriim - DragneeL - 10-08-2012

(10-08-2012, Saat:20:14)webnet Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Tavsiye önce kendiniz öğrenin.

Daha Hosting Sahibinin Yetkilerini Bilmeyen Birinden Bunu Duymak İstemiyorum Göz kırpma