MyBB Depo Forum
[MCTR - 1.8] Sonraki Konu (CSS) Renk Ayarlaması Sorunu ! - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.8 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-8-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.8 Soru ve Sorunlarınız (https://mybbdepo.com/mybb-1-8-soru-ve-sorunlariniz-forumu)
+--- Konu Başlığı: [MCTR - 1.8] Sonraki Konu (CSS) Renk Ayarlaması Sorunu ! (/sonraki-konu-css-renk-ayarlamasi-sorunu-konusu.html)

Sonraki Konu (CSS) Renk Ayarlaması Sorunu ! - mybbfanboy - 18-04-2017

Selamun aleyküm arkadaşlar. Genelde sizi pek yormamak için baya bir araştırma yapıyorum fakat bu sorunu bi türlü bulamadım.

Sizden saadece istediğim;

Resimdeki yerin renklerini nereden değiştirebilirim acaba ?

resim

Sanırım global.css'den oluyor diye biliyorum fakat hangi kod olduğunu bulamadım.

Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

Cvp: Sonraki Konu (CSS) Renk Ayarlaması Sorunu ! - heedlessness - 18-04-2017

(18-04-2017, Saat:17:23)mybbfanboy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamun aleyküm arkadaşlar. Genelde sizi pek yormamak için baya bir araştırma yapıyorum fakat bu sorunu bi türlü bulamadım.

resim

Sanırım global.css'den oluyor diye biliyorum fakat hangi kod olduğunu bulamadım.

Lütfen yardım şablonuna uyun ve site belirtin.

Cvp: Sonraki Konu (CSS) Renk Ayarlaması Sorunu ! - mybbfanboy - 18-04-2017

(18-04-2017, Saat:20:13)heedlessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-04-2017, Saat:17:23)mybbfanboy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamun aleyküm arkadaşlar. Genelde sizi pek yormamak için baya bir araştırma yapıyorum fakat bu sorunu bi türlü bulamadım.

resim

Lütfen yardım şablonuna uyun ve site belirtin.
Sorunum çok basit sadece "xxx kodları değiştirirsen sorun çözülür" denebilecek kadar basit bir sorun.
Zaten yardım şablonuna uyum sağlamayı biliyor ve hatta birçok kullanıcıyada öneriyorum Gülümseme
Burda eklentisel veya sistemsel sorun yok, sadece renk değiştirmek için "bilen varsa" değiştirebileceğim kod satırını yazmalarını rica ettim.

Teşekkürler..

Cvp: Sonraki Konu (CSS) Renk Ayarlaması Sorunu ! - heedlessness - 18-04-2017

Ben öneriyormusunuz diye sormadım müneccim değiliz siteyi bilmeden nerden bilelim global.css demi adı ne renk kodu ne

Cvp: Sonraki Konu (CSS) Renk Ayarlaması Sorunu ! - merihforum - 18-04-2017

temanın global css de 
.pagination a {
background: #bbb;  
yazan yerdeki bbb yerine 6 haneli renk kodu yazın.
.pagination .pagination_current  ayarıda aktif olduğundaki ayarı. misal benimki şöyle

.pagination .pagination_current {
background: #161617 url(images/duende/button.jpg) top left repeat-x;
color: #ffffff;

Cvp: Sonraki Konu (CSS) Renk Ayarlaması Sorunu ! - mybbfanboy - 18-04-2017

(18-04-2017, Saat:21:43)heedlessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben öneriyormusunuz diye sormadım müneccim değiliz siteyi bilmeden nerden bilelim global.css demi adı ne renk kodu ne

adı veya renk kodu sormamıştım. neyse yinede teşekkür ederim..

merihforum sizede çok teşekkür ederim Allah razı olsun bilgi verdiğiniz için..