MyBB Depo Forum
Yöneticiler bakar mısınız? - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBBDepo (https://mybbdepo.com/mybbdepo-forumu)
+--- Forum: Çöp Deposu (https://mybbdepo.com/cop-deposu-forumu)
+--- Konu Başlığı: Yöneticiler bakar mısınız? (/yoneticiler-bakar-misiniz-konusu.html)

Yöneticiler bakar mısınız? - FRMTday - 18-09-2016

Merhaba,

Uyarı kayıtlarıma baka bilirsiniz,

Warez tema kullanımı , tag içine almamak gibi bu tarz şeylerden sürekli aynı Yöneticiden uyarı puanı aldım.
Fakat 2-3 saattir forumdayım ve onlarca warez tema kullanıpta yardım konusu acan kişiler var, bana uyarı puanı veren Yönetici ağabeyimiz onların konularını kilitleyip öylece gitmişler, neden %80 uyarı puanı alıyorum ben? bunun düşürülme şansı var mı.

Merakımdan soruyorum sadece hayırlı günler.

Cvp: Yöneticiler bakar mısınız? - SiberLeon - 18-09-2016

Yöneticiler dilerse tekrardan indirirler ama zannetmiyorum Gülümseme Bende 13.09.2015 Uyarı almıştım halada duruyor.

Cvp: Yöneticiler bakar mısınız? - ozanakkaya - 18-09-2016

Bu sitenin yönetim şeklinin oligarşi olduğunu sanırım hala anlayamadınız. 
Uyarı puanı veren arkadaş sitesinden copyrightı silmiş.

Cvp: Yöneticiler bakar mısınız? - Capos81 - 18-09-2016

artik kendim yapiyorum bile 3 ay oldu ve suan tum sorunlari kendim cözdüm ve bazi arkadaslar yardimci oldu o sekil örendim cok sükür bakalim bi 6 ay sonra ney oluyor kim bilir saygilarimla G.Kubilay

“Bir çivi bir nalı, bir nal bir tırnağı, bir tırnak bir ayağı, bir ayak bir atı, bir at kumandanı, bir kumandan bir orduyu, bir ordu da bir milleti mahveder"

TÜRK-MOĞOL DEVLETİ HÜKÜMDARI CENGİZ HAN

Cvp: Yöneticiler bakar mısınız? - EmreKarakaya - 18-09-2016

Merhaba

(18-09-2016, Saat:12:41)FRMTday Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

Warez tema kullanımı , tag içine almamak gibi bu tarz şeylerden sürekli aynı Yöneticiden uyarı puanı aldım.
Fakat 2-3 saattir forumdayım ve onlarca warez tema kullanıpta yardım konusu acan kişiler var, bana uyarı puanı veren Yönetici ağabeyimiz onların konularını kilitleyip öylece gitmişler, neden %80 uyarı puanı alıyorum ben? bunun düşürülme şansı var mı.

Uyarı kayıtlarınızı inceledim ve hepsini ben vermişim.Uyarılarınızın hepsi forum kurallarında belirtilen uyarıların 3'ü forum kuralları gereği verilen uyarılar.Ancak uzun zaman geçmesi nedeniyle uyarıları kaldırdım.Ayrıca kanıt olması için depoya eklenen örnek uyarılarıda konuya ekledim.

resim

(18-09-2016, Saat:15:32)SiberLeon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yöneticiler dilerse tekrardan indirirler ama zannetmiyorum Gülümseme Bende 13.09.2015 Uyarı almıştım halada duruyor.

Sizinde uyarı kayıtlarınız silinmiştir.

(18-09-2016, Saat:17:12)sledgeab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu sitenin yönetim şeklinin oligarşi olduğunu sanırım hala anlayamadınız. 

Uyarıları veren arkadaş benimde. Acaba hangi sitede telif haklarını sildiğimi söylermisiniz?

(18-09-2016, Saat:19:36)Capos81 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: artik kendim yapiyorum bile 3 ay oldu ve suan tum sorunlari kendim cözdüm ve bazi arkadaslar yardimci oldu o sekil örendim cok sükür bakalim bi 6 ay sonra ney oluyor kim bilir saygilarimla G.Kubilay

“Bir çivi bir nalı, bir nal bir tırnağı, bir tırnak bir ayağı, bir ayak bir atı, bir at kumandanı, bir kumandan bir orduyu, bir ordu da bir milleti mahveder"

Yazdığınız ileti ile konu arasında bir ilişki göremiyorum.

Hayırlı Günler

Cvp: Yöneticiler bakar mısınız? - FRMTday - 18-09-2016

(18-09-2016, Saat:21:02)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba

(18-09-2016, Saat:12:41)FRMTday Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

Uyarı kayıtlarınızı inceledim ve hepsini ben vermişim.Uyarılarınızın hepsi forum kurallarında belirtilen uyarıların 3'ü forum kuralları gereği verilen uyarılar.Ancak uzun zaman geçmesi nedeniyle uyarıları kaldırdım.Ayrıca kanıt olması için depoya eklenen örnek uyarılarıda konuya ekledim.

resim

(18-09-2016, Saat:15:32)SiberLeon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yöneticiler dilerse tekrardan indirirler ama zannetmiyorum Gülümseme Bende 13.09.2015 Uyarı almıştım halada duruyor.

Sizinde uyarı kayıtlarınız silinmiştir.

(18-09-2016, Saat:17:12)sledgeab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu sitenin yönetim şeklinin oligarşi olduğunu sanırım hala anlayamadınız. 

Uyarıları veren arkadaş benimde. Acaba hangi sitede telif haklarını sildiğimi söylermisiniz?

(18-09-2016, Saat:19:36)Capos81 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: artik kendim yapiyorum bile 3 ay oldu ve suan tum sorunlari kendim cözdüm ve bazi arkadaslar yardimci oldu o sekil örendim cok sükür bakalim bi 6 ay sonra ney oluyor kim bilir saygilarimla G.Kubilay

Yazdığınız ileti ile konu arasında bir ilişki göremiyorum.

Hayırlı Günler

Teşekkür ediyorum Emre abi , konuyu kilitlerseniz sevinirim.

Yöneticiler bakar mısınız? - EmreKarakaya - 19-09-2016

Konu sahibi isteği ile; Konu Kilit + Çöp