MyBB Depo Forum
[1.8] Resimdeki Duyuru Panosu (İSTEK) - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.6 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.6 Soru ve Sorunlarınız (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-soru-ve-sorunlariniz-forumu)
+--- Konu Başlığı: [1.8] Resimdeki Duyuru Panosu (İSTEK) (/resimdeki-duyuru-panosu-istek-konusu.html)

Sayfalar: 1 2

Resimdeki Duyuru Panosu (İSTEK) - ByInnocent - 02-07-2016

resim Site Adresi :
Kod:
Kod:
www.oyunkentim.com

resim MyBB Sürümü : 1.8
resim Kurulu Eklentiler :

resim Sorun açıklaması : Resimdeki duyuru panosunun kodlarını ve nasıl yapacağımı söyleyebilecek olan varmı lütfen Gülümseme  
resim Hata Ekran Görüntüsü :

xpserkan.png
Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin orjinal halini görmek için tıklayınız.

undur.png

Cvp: Resimdeki Duyuru Panosu (İSTEK) - YunusGMNG - 02-07-2016

Hangi Sitede Gördün ? site adresini yazarsan yardımcı olabilirim

Cvp: Resimdeki Duyuru Panosu (İSTEK) - ByInnocent - 02-07-2016

daha önce gördüğüm 1-2 site vardı fakat siteleri unuttum bu resmide görsellere " mybb duyuru eklentisi" yazarak buldum Gülümseme

Cvp: Resimdeki Duyuru Panosu (İSTEK) - SefaKaya - 02-07-2016

Merhaba, sitenizin global.css kalıbının en sonuna : 

Kod:
.duyuru {
   background: #FFF6BF;
   border: 1px solid #FFD324;
   text-align: center;
   margin: 10px auto;
   padding: 5px 20px;
   -moz-border-radius: 2px;
   -webkit-border-radius: 2px;
}

Yukarıda ki css kodunu ekleyeniz.
Header şablonuna ise :

Kod:
<div class="duyuru"><a href="#linkyeri"><font color="blue" size="5"><span style="text-shadow: 0px 0px 8px ;"><b>DUYURU KUTUSU</b></span></font></a></div>

Yukarı da ki kodu ekleyiniz.
Renk değişimi için header şablonuna eklediğiniz kod yapısın da "blue" yazan yere kendi istediğiniz renk tonunu ve kodunu yazabilirsiniz.

(02-07-2016, Saat:12:52)SefaKaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba, sitenizin global.css kalıbının en sonuna : 

Kod:
.duyuru {
   background: #FFF6BF;
   border: 1px solid #FFD324;
   text-align: center;
   margin: 10px auto;
   padding: 5px 20px;
   -moz-border-radius: 2px;
   -webkit-border-radius: 2px;
}

Yukarıda ki css kodunu ekleyeniz.
Header şablonuna ise :

Kod:
<div class="duyuru"><a href="#linkyeri"><font color="blue" size="5"><span style="text-shadow: 0px 0px 8px ;"><b>DUYURU KUTUSU</b></span></font></a></div>

Yukarı da ki kodu ekleyiniz.
Renk değişimi için header şablonuna eklediğiniz kod yapısın da "blue" yazan yere kendi istediğiniz renk tonunu ve kodunu yazabilirsiniz.

http://oyunkentim.com/ giriip bakabilirsiniz böyle oluyor daha önce buldugum koddada aynı sorunu yaşadım :Gülümseme

şöylede resim bırakayım

resim

Cvp: Resimdeki Duyuru Panosu (İSTEK) - XLRThetis - 02-07-2016

CSS duzenledikten sonra f5 yapmalisin dostum logoya tiklayarak degisiklikler tam gozukmez.F5 yaptiginda duzelecektir.

(02-07-2016, Saat:13:53)xThetis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: CSS duzenledikten sonra f5 yapmalisin dostum logoya tiklayarak degisiklikler tam gozukmez.F5 yaptiginda duzelecektir.
[quote pid='135969' dateline='1467456803']
yok üstad ne alakası var :Gülümseme düzelmedi zaten Gülümseme 
[/quote]

Cvp: Resimdeki Duyuru Panosu (İSTEK) - Slaytmaster - 02-07-2016

Kod:
<div id="not0x" style="background: #1a9494;color: #fff;border-top: 2px solid #00f3f7;border-right: 2px solid #00f3f7;border-left: 2px solid #00f3f7;border-bottom: 2px solid #00f3f7;margin-bottom: 10px;text-align: center;padding: 8px;"><strong><a href="Slayt Master" original-title=""><font color="#fff" size="3"><font color="aqua"><span style="text-shadow: 0px 0px 8px ;">Slayt Master</span></font> <font color="white"><span style="text-shadow: 0px 0px 8px ;">Slayt Master</span></font> <font color="orange"><span style="text-shadow: 0px 0px 8px ;"> Slayt Master  ₺</span></font>  <font color="aqua"><span style="text-shadow: 0px 0px 8px ;"> <i class="fa fa-arrow-right" original-title=""></i>[ Slayt Master ]<i class="fa fa-arrow-left" original-title=""></i> </span></font></font></a></strong></div>
 Buyrun Bunu Direk İndex te istediğiniz Yere Koyabilirsiniz Renklerini Düzenleyebiliyorusunuz.