MyBB Depo Forum
[1.8] MyBB Award Theme (Satılık) - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB Grafik & Tasarım Deposu (https://mybbdepo.com/mybb-grafik-tasarim-deposu-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.8 Tema Deposu (https://mybbdepo.com/mybb-1-8-tema-deposu-forumu)
+--- Konu Başlığı: [1.8] MyBB Award Theme (Satılık) (/mybb-award-theme-satilik-konusu.html)

Sayfalar: 1 2 3 4

Cvp: MyBB Award Theme (Satılık) - EmreKRMN - 29-04-2016

Tema fiyatı güncellendi.

Cvp: MyBB Award Theme (Satılık) - Relay - 29-04-2016

bu haliyle pek güzel durmuyor.

ben tavsiyelerde bulunmak istiyorum...

çok oynanma olursa işe yarayacak bir temaya benzer gibi.

tavsiyelerim:

1- Header üstündeki bizi takip edin kısmını kaldır, footerde olası bir yere yerleştir.
2- Arama kutusunu navigasyonla yer değiştir, navigasyonun sağ kısmına gayet yakışır.
3- Bir boxpage oluştur, arka plan resmi aynen kalsın, boxpage oluştur, container yani. forum istatistiklerini, kategorileri yani content dediğimiz içerik kısmını, footere kadar olan kısımı bu box pagenin, yani containerin kutucugun içine al. css ilede buna ayar ver, border ekle, bgcolor ekle, beyaz yap sırıtırsa beyazımsı grimsi yap.
4- Forumlarda, kategorilerde tcat bulunuyor, bu tcatın maviliği birazdaha açığı theada ver, tcatı ordan kaldır.
5- forumstatus iconların bgcolorunu siyah değilde beyaza yakın olan grimsi yap.
6- alt forumları ve forum descriptonu daha düzgün hale getir böyle çok gelişi güzel ve dağınık duruyor.
7- konu ve yorumları sayıyla belirttiğin kutucuklar gayet güzel olmuş ama lastpost kısmıyla çok iç içe. onları width ile vs. biraz daha sola getir, uzak dursunlar birbirlerinden mümkün oldukça.
8- Footeri geliştir, çok sıradan durmuş. Emre krmn logosu güzel olmuş ama onun solundaki ip ve alexa absürt durmuş. Navigasyon, bağlantı kısımları güzel düşünülmüş ama geliştirilmeli diyorum. footerede baştan el atılmalı diye düşünüyüroum.

Temada en çok hoşuma giden kısım en alttaki forumstats kısmı olmuş footer üstündeki yer.

Tavsiyelerimi göze alırsan değerlendirirsen gayet güzel olabilir gibi.

(29-04-2016, Saat:00:28)Relay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu haliyle pek güzel durmuyor.

ben tavsiyelerde bulunmak istiyorum...

çok oynanma olursa işe yarayacak bir temaya benzer gibi.

tavsiyelerim:

1- Header üstündeki bizi takip edin kısmını kaldır, footerde olası bir yere yerleştir.
2- Arama kutusunu navigasyonla yer değiştir, navigasyonun sağ kısmına gayet yakışır.
3- Bir boxpage oluştur, arka plan resmi aynen kalsın, boxpage oluştur, container yani. forum istatistiklerini, kategorileri yani content dediğimiz içerik kısmını, footere kadar olan kısımı bu box pagenin, yani containerin kutucugun içine al. css ilede buna ayar ver, border ekle, bgcolor ekle, beyaz yap sırıtırsa beyazımsı grimsi yap.
4- Forumlarda, kategorilerde tcat bulunuyor, bu tcatın maviliği birazdaha açığı theada ver, tcatı ordan kaldır.
5- forumstatus iconların bgcolorunu siyah değilde beyaza yakın olan grimsi yap.
6- alt forumları ve forum descriptonu daha düzgün hale getir böyle çok gelişi güzel ve dağınık duruyor.
7- konu ve yorumları sayıyla belirttiğin kutucuklar gayet güzel olmuş ama lastpost kısmıyla çok iç içe. onları width ile vs. biraz daha sola getir, uzak dursunlar birbirlerinden mümkün oldukça.
8- Footeri geliştir, çok sıradan durmuş. Emre krmn logosu güzel olmuş ama onun solundaki ip ve alexa absürt durmuş. Navigasyon, bağlantı kısımları güzel düşünülmüş ama geliştirilmeli diyorum. footerede baştan el atılmalı diye düşünüyüroum.

Temada en çok hoşuma giden kısım en alttaki forumstats kısmı olmuş footer üstündeki yer.

Tavsiyelerimi göze alırsan değerlendirirsen gayet güzel olabilir gibi.

Yorumunuz ve düşünceniz için teşekkürler, iyi forumlar.

Cvp: MyBB Award Theme (Satılık) - Relay - 29-04-2016

şimdi göz attım aklıma bir fikir daha geldi.

welcomeblockuserdeki emrekrmn kısmı direk böyle olmasın, çok kalabalık gösteriyor.

Mümkünatı var ise, açılan pencere kullanın.

Şöyle olsun kapalı hali;

Avatar kısmı Hoşgeldin, Nick ->(açılır kapanır menü için sağa doğru ok. fa-icon yap) Çıkış Yap !

Şeklinde olsun. o oka basınca seçenekler, ayarlar, admin cp falan gelsin. çıkış yap gene sona gelsin, gayet güzel şeyler elde edilebilir ustam. bende fikir var, kodlama bilgisi yok Gülümseme

(29-04-2016, Saat:00:48)Relay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: şimdi göz attım aklıma bir fikir daha geldi.

welcomeblockuserdeki emrekrmn kısmı direk böyle olmasın, çok kalabalık gösteriyor.

Mümkünatı var ise, açılan pencere kullanın.

Şöyle olsun kapalı hali;

Avatar kısmı Hoşgeldin, Nick ->(açılır kapanır menü için sağa doğru ok. fa-icon yap) Çıkış Yap !

Şeklinde olsun. o oka basınca seçenekler, ayarlar, admin cp falan gelsin. çıkış yap gene sona gelsin, gayet güzel şeyler elde edilebilir ustam. bende fikir var, kodlama bilgisi yok  Gülümseme

Fikirleriniz için teşekkürler.

Saygılarımla, iyi forumlar.

Cvp: MyBB Award Theme (Satılık) - red16x - 15-12-2016

Tema halen satilikmi

Cvp: MyBB Award Theme (Satılık) - EmreKRMN - 16-12-2016

(15-12-2016, Saat:19:36)red16x Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tema halen satilikmi

Evet satılık, özel mesaj gönderildi.

Cvp: MyBB Award Theme (Satılık) - Shiniori - 30-04-2017

emre karamanın tüm temalarına baktım mavi beyaz hastası adam  Gülümseme