MyBB Depo Forum
Mybb 406 Not Acceptable Sorunu Acil. - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBBDepo (https://mybbdepo.com/mybbdepo-forumu)
+--- Forum: Çöp Deposu (https://mybbdepo.com/cop-deposu-forumu)
+--- Konu Başlığı: Mybb 406 Not Acceptable Sorunu Acil. (/mybb-406-not-acceptable-sorunu-acil-konusu.html)

Sayfalar: 1 2 3 4

Mybb 406 Not Acceptable Sorunu Acil. - general23 - 05-02-2016

Arkadaşlar site içerisinde ve admin kp'de nereye ulaşmaya çalışsam neyi açsam şöyle bir sorun veriyor

resim

http://destek.mybb.com.tr/showthread.php?tid=6215

bu tür konulara baktım uyguladım olmadı. Daha detaylı bilgi verecek ?

Cvp: Mybb 406 Not Acceptable Sorunu Acil. - Thetis - 05-02-2016

Şablona üyün lütfen ve Konu başlıklarında; bakarmısınız, arkadaşlar, lütfen , acil vb. gibi cümleler kullanmamaya özen gösterelim lütfen.

Cvp: Mybb 406 Not Acceptable Sorunu Acil.L - general23 - 05-02-2016

(05-02-2016, Saat:17:54)Thetis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şablona üyün lütfen ve Konu başlıklarında; bakarmısınız, arkadaşlar, lütfen , acil vb. gibi cümleler kullanmamaya özen gösterelim lütfen.

En son birinize sövecem az kaldı

Cvp: Mybb 406 Not Acceptable Sorunu Acil. - PowerTeam - 05-02-2016

(05-02-2016, Saat:17:58)general23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-02-2016, Saat:17:54)Thetis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şablona üyün lütfen ve Konu başlıklarında; bakarmısınız, arkadaşlar, lütfen , acil vb. gibi cümleler kullanmamaya özen gösterelim lütfen.

Ahhahhahahahhaa Açık Ağızlı Gülümseme Açık Ağızlı Gülümseme Açık Ağızlı Gülümseme

(05-02-2016, Saat:17:58)general23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Valla kardeş benimde sövesim var ama benim forumum değil ve kurallara uyuyorum Açık Ağızlı Gülümseme  

Cvp: Mybb 406 Not Acceptable Sorunu Acil. - Relay - 05-02-2016

Yardım istiyorsun, gelip burada sövecem diyorsun. Yediğiniz kaba sıçmak olsa gerek.. Şalon size yardım edebilmemiz içindir.

Her neyse size kalmış birşey.. Sorunu çözmeyi şu şekilde deneyebilirsin;

EDİT: Footer linklerinde mybb - mybbgroup linklerine tıklandığında; sanalkafası diye site çıkıyor. Zannedersem sitenizin script yapımcısı. Script yapımcısına danışın.

Birde rica edersem şunu söyleyebilirmisiniz;

MyBB - MyBBGroup linklerine backlink uygulamanızdaki gaye nedir ? MyBB kelimesinemi odaklaştınız Melek - Masum

Cvp: Mybb 406 Not Acceptable Sorunu Acil. - general23 - 05-02-2016

(05-02-2016, Saat:18:36)Relay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yardım istiyorsun, gelip burada sövecem diyorsun. Yediğiniz kaba sıçmak olsa gerek.. Şalon size yardım edebilmemiz içindir.

EDİT: Footer linklerinde mybb - mybbgroup linklerine tıklandığında; sanalkafası diye site çıkıyor. Zannedersem sitenizin script yapımcısı. Script yapımcısına danışın.

MyBB - MyBBGroup linklerine backlink uygulamanızdaki gaye nedir ? MyBB kelimesinemi odaklaştınız  Melek - Masum

Bak ben sen ve senin gibileri özetliyim.
Sen ve senin gibiler bu forumun anası sikilsede umrunda değil senin ne aşını veriyor nede ekmeğini haz aldığınız tek şey yalakalık olmuş artık sitede böyle sanırım mod olma çabaları felan artık bu atarlar giderler neyse bilemedim.
Son olarakta ben banlanırım banlanmam sikimde değil elimde değil böyle senin gibi ibnelere dayanamıyorum sövüyorum yapacak bişe yok
ya şu huyunuzu teklersiniz yada ben ölümüne söverim hadi kg.

(05-02-2016, Saat:20:30)general23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-02-2016, Saat:18:36)Relay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yardım istiyorsun, gelip burada sövecem diyorsun. Yediğiniz kaba sıçmak olsa gerek.. Şalon size yardım edebilmemiz içindir.

MyBB - MyBBGroup linklerine backlink uygulamanızdaki gaye nedir ? MyBB kelimesinemi odaklaştınız  Melek - Masum

Bak ben sen ve senin gibileri özetliyim.
Sen ve senin gibiler bu forumun anası sikilsede umrunda değil senin ne aşını veriyor nede ekmeğini haz aldığınız tek şey yalakalık olmuş artık sitede böyle sanırım mod olma çabaları felan artık bu atarlar giderler neyse bilemedim.
Son olarakta ben banlanırım banlanmam sikimde değil elimde değil böyle senin gibi ibnelere dayanamıyorum sövüyorum yapacak bişe yok
ya şu huyunuzu teklersiniz yada ben ölümüne söverim hadi kg.

Adam güzel konuştu beah ama dostum biraz sakin desem bana sövermisin Açık Ağızlı Gülümseme