MyBB Depo Forum
ModernHoca.Com Satılık - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: Web Market (https://mybbdepo.com/web-market-forumu)
+--- Forum: Site Alış-Satış-Takas (https://mybbdepo.com/site-alis-satis-takas-forumu)
+--- Konu Başlığı: ModernHoca.Com Satılık (/modernhoca-com-satilik-konusu.html)

Sayfalar: 1 2

ModernHoca.Com Satılık - SefaKaya - 03-01-2016

Site Adresi: modernhoca.com

İstenilen Fiyat: 80 TL
Sitenin Kategorisi: Webmaster & Genel
Günlük Tekil Hit Sayısı: 4-20
Alexa: Global: 2.932.949 Türkiye: 60.685
Domain Barındığı Yer: yoncu.com
Ödeme Yolları: Paypal, Finansbank
Sitede Ne Kurulu: Forum (MyBB)

Merhaba, modernhoca.com daha önceden de aktif olan bir site idi üzerine düşemediğim için ilgilenemiyorum. İlgilenilirse iyi yerlere geleceğine inanıyorum.  70 günlük sınırsız hostingi + 167 günlük alan adı ile birlikte 80 lira. Pazarlık payı vardır. Sağlam siteler ile takas da yapılır. 

Alıcısına hayırlı olsun. 

İyi forumlar.

Cvp: ModernHoca.Com Satılık - coderix - 03-01-2016

hocam yanlış anladıysam affola ama yazdıklarınız biraz kafa karıştırıyor.

ilk önce böyle demişsiniz.

Kod:
Merhaba, modernhoca.com daha önceden de aktif olan bir site idi üzerine düşemediğim için ilgilenemiyorum.

sonrada söyle demişsiniz.

Kod:
Sağlam siteler ile takas da yapılır.

sizcede bir çelişki yokmu bu işte. Aceba sitenizin bir kusurumu var satın alacaklar için bilgi verirseniz satışınız daha verimli geçer diye düşünüyorum. Saygılarımla..

Cvp: ModernHoca.Com Satılık - SefaKaya - 03-01-2016

Yok hayır sitenin bir kurusu yok. Orda ki onu deme amacım yani sağlam sitelerle takas yapılır deme amacım günlük hiti fazla olan sadece yöneticilik yapacağım bir site olarak adlandırmak istedim.

Cvp: ModernHoca.Com Satılık - Esay - 03-01-2016

Birincisi ModernHoca benim projemdir. Bunu geçtim hadi de ikincisi TeknoLock teması ile son çizdiğim temayı karıştırıp altına bide safa kaya yazmaya utanmayıp bi de satmaya kalkıyorsun. Alıcı arkadaşlar Bunu bilerek talip olsunlar.

Senin projen olabilir bu birşeyi değiştirmez. Site diğer yönetici arkadaş tarafından şahsıma devredildi. Tüm hakları bana geçtiğine göre satabilme veyahutta başka birşey yapma hakkına sahibim. Tema konsuna gelince de madem öye tema kaldırılır temasız fiyat üzerinden verilir.

Cvp: ModernHoca.Com Satılık - HitMan - 03-01-2016

(03-01-2016, Saat:13:13)Esay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Birincisi ModernHoca benim projemdir. Bunu geçtim hadi de ikincisi TeknoLock teması ile son çizdiğim temayı karıştırıp altına bide safa kaya yazmaya utanmayıp bi de satmaya kalkıyorsun. Alıcı arkadaşlar Bunu bilerek talip olsunlar.

Merhaba Esay,
Hocam şu konuda sizlere katılmamaktayım. ModernHoca.Com sitesi, sizin ve JaDe nickli kullanıcı tarafından daha önce satışa çıkarılmıştı değil mi ? Ayrıca, satış işleminizi sanırsam gerçekleştirmiş bulunmaktasınız. Sattığınız andan itibaren, sitenin tüm hakları satılan kullanıcı üzerine yüklenir ve artık site üzerinizde hiçbir yetkiniz ve hakkınız kalmamaktadır. Yani satarken bunu daha önce düşünmeliydiniz. SefaKaya hocam burada haklı, çünkü ModernHoca.Com sitesi artık onundur. Çünkü sattınız veya devrettiniz (başka bir şey de olabilir girmeyelim ayrıntısına şimdi.). Peki sorun nerede şimdi ? Artık tüm yönetim hakkı Sefa hocamındır, site üzerinde istediği işlemi gerçekleştirebilmektedir. Tema konusunda bir şey demeyeceğim.

Teşekkür Ederim...
Saygılarımla, İyi Günler.

Tema konusuna gelince tema kaldırıldı. Fiyat ona göre düşürüldü.

Cvp: ModernHoca.Com Satılık - SefaKaya - 26-01-2016

Satış devam etmektedir. Metron Teması düzenlenerek yeniden siteye yüklenmiştir. Siteyi alanlar ücretsiz olarak Metron Temasının sorunsuz ve daha ince bir çalışma ile kodlanan haline ücretsiz bir şekilde sahip olacaktır.