MyBB Depo Forum
Artık Burdayım - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBBDepo (https://mybbdepo.com/mybbdepo-forumu)
+--- Forum: Çöp Deposu (https://mybbdepo.com/cop-deposu-forumu)
+--- Konu Başlığı: Artık Burdayım (/artik-burdayim-konusu.html)

Artık Burdayım - bymfk - 07-07-2012

Artık Burdayım Beyler Eskiden başka bir foruma destek veriyodum Göz kırpma Şuan Ve Bundan sonra MDP VE MCTR'ye destek vericem inşallah hepberaber büyürüz ve gelişiriz Adım Muhammed Fethullah KAYA .... Yaşım 16 MYBB İyi anlarım Göz kırpma Yakında Çok iyi anlıycam Göz kırpma Beşiktaşlıyım ... Herkese İyi ForumLar. VE nickimide BymFk Yapılmasını isterim.

Bide avatar yükleme paneline girince buraya girme yetkiniz yok diyor Açık Ağızlı Gülümseme

Artık Burdayım - EmreKarakaya - 07-07-2012

Aleyküm Selam

Benim Tam Emre Karakaya lafı uzatmayıcam çünkü ne zaman uzatsam anlaşılmıyor.Hoşgeldin Kardeş.Mybb de inşallah daha da iyi olursun.Birde şunu soracam Sence bu beşiktaşın durumu ne olur?

Cvp: Artık Burdayım - bymfk - 07-07-2012

(07-07-2012, Saat:23:08)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aleyküm Selam

Benim Tam Emre Karakaya lafı uzatmayıcam çünkü ne zaman uzatsam anlaşılmıyor.Hoşgeldin Kardeş.Mybb de inşallah daha da iyi olursun.Birde şunu soracam Sence bu beşiktaşın durumu ne olur?

Valla bilmiyorum ama kötüye benziyor Quaresmayı GS'ye verickler diye haberler aldım , emin değilim ama verirlerse artık beşiktaş'a yuhh derim. Açık Ağızlı Gülümseme Açık Ağızlı Gülümseme

Cvp: Artık Burdayım - EmreKarakaya - 07-07-2012

(07-07-2012, Saat:23:11)bymfk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Valla bilmiyorum ama kötüye benziyor Quaresmayı GS'ye verickler diye haberler aldım , emin değilim ama verirlerse artık beşiktaş'a yuhh derim. Açık Ağızlı Gülümseme Açık Ağızlı Gülümseme

Adam fazla birşey yapmıyor ki zaten fazla izlemedim ama ne zaman oynasa hemen sakatlanıyor.Yerlide daha kaliteli oyuncular var.BU sezon iki takıma dikkat edecem bi beşiktaş birde istanbul büyükşehir belediye teknik direktörleri yüzünden istiklal marşında ağlayınca sempati oluştu adama karşı.Birde şu stat işi ne olur?

Cvp: Artık Burdayım - bymfk - 07-07-2012

(07-07-2012, Saat:23:14)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(07-07-2012, Saat:23:11)bymfk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Adam fazla birşey yapmıyor ki zaten fazla izlemedim ama ne zaman oynasa hemen sakatlanıyor.Yerlide daha kaliteli oyuncular var.BU sezon iki takıma dikkat edecem bi beşiktaş birde istanbul büyükşehir belediye teknik direktörleri yüzünden istiklal marşında ağlayınca sempati oluştu adama karşı.Birde şu stat işi ne olur?

Bence kötü oldu ama görücez zamanla Açık Ağızlı Gülümseme