MyBB Depo Forum
[1.6] Kayıt olduktan sonra ve giriş yaparken Hata Etiketi ... yazıyor - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.6 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.6 Soru ve Sorunlarınız (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-soru-ve-sorunlariniz-forumu)
+--- Konu Başlığı: [1.6] Kayıt olduktan sonra ve giriş yaparken Hata Etiketi ... yazıyor (/kayit-olduktan-sonra-ve-giris-yaparken-hata-etiketi-yaziyor-konusu.html)

Sayfalar: 1 2

Kayıt olduktan sonra ve giriş yaparken Hata Etiketi ... yazıyor - fruzgar - 17-11-2014

Web site Site Adresi :
Kod:
www.asringencleri.com
Versiyon MyBB Sürümü : 1.6.15
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : Google SEO, Forumda Spam Engelleyici
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Forumuma yeni üye olunduğunda veya giriş yaparken Hata etiketi .... gibi birşey yazıyor. Ama kayıt olurken başarıyla oluyor en sonda hata etiketi ... yazıyor bunu nasıl kaldıra veya kapatabilirim?
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :

resim

resim

Cvp: Kayıt olduktan sonra ve giriş yaparken Hata Etiketi ... yazıyor - Badmeen - 17-11-2014

Yardım şablonuna uymadan destek yok.

Cvp: Kayıt olduktan sonra ve giriş yaparken Hata Etiketi ... yazıyor - fruzgar - 17-11-2014

(17-11-2014, Saat:23:23)Badmeen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yardım şablonuna uymadan destek yok.

düzelttim usta k.b
sorun neyden kaynaklanıyor ?

Cvp: Kayıt olduktan sonra ve giriş yaparken Hata Etiketi ... yazıyor - ozanakkaya - 18-11-2014

Aslında ortada sorun yok. Üyelik sırasında email aktivasyonunu aktif ettiğin için üyelik sonrası error sayfasını açıyor.

Açılan sayfada yazan "Asrın Gençleri Forumlarına Üye Olup Aramıza Katıldığınız İçin Teşekkür Ederiz" şeklindeki metin ve hata etiketi member.lang.php dil dosyasındaki "redirect_registered_activation" satırı.

Hata Mesajı Şablonlar-error şablonundaki
PHP Kod:
<td class="trow1">{$error}</td
kodunu silersen hata etiketi görünmez.

Cvp: Kayıt olduktan sonra ve giriş yaparken Hata Etiketi ... yazıyor - fruzgar - 18-11-2014

(18-11-2014, Saat:00:49)sledgeab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında ortada sorun yok. Üyelik sırasında email aktivasyonunu aktif ettiğin için üyelik sonrası error sayfasını açıyor.

Açılan sayfada yazan "Asrın Gençleri Forumlarına Üye Olup Aramıza Katıldığınız İçin Teşekkür Ederiz" şeklindeki metin ve hata etiketi member.lang.php dil dosyasındaki "redirect_registered_activation" satırı.

Hata Mesajı Şablonlar-error şablonundaki
PHP Kod:
<td class="trow1">{$error}</td
kodunu silersen hata etiketi görünmez.
Sistem maillerini göndermiyor yani hostumda php mail yokmuş smtp ayarladım ama henüz düzeltebilmiş değilim bundan kaynaklı hata gösteriyor olabilir mi

Cvp: Kayıt olduktan sonra ve giriş yaparken Hata Etiketi ... yazıyor - fruzgar - 18-11-2014

güncel yardımlarınızı bekliyorum

Cvp: Kayıt olduktan sonra ve giriş yaparken Hata Etiketi ... yazıyor - ozanakkaya - 19-11-2014

Üst mesajda mevzuyu anlamadan cevap yazmışım.

Galiba bahsettiğiniz gibi mail göndereme ile ilgili hata var
member.php dosyasındaki error($lang->redirect_registered_activation); satırı mail gönderilemediğinde çıkıyor.

Cvp: Kayıt olduktan sonra ve giriş yaparken Hata Etiketi ... yazıyor - fruzgar - 25-11-2014

(19-11-2014, Saat:04:49)sledgeab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üst mesajda mevzuyu anlamadan cevap yazmışım.

Galiba bahsettiğiniz gibi mail göndereme ile ilgili hata var
member.php dosyasındaki error($lang->redirect_registered_activation); satırı mail gönderilemediğinde çıkıyor.

Şu an ayarladım mail gönderme sistemini smtp sıkıntısız çalışıyor ama uyarılar halen devam ediyor. error dosyasından trow1 i sildiğimde hiç mesaj çıkmıyor zorunlu geri koymak durumunda kalıyorum