MyBB Depo Forum
[MCTR - 1.8] Forum oto moderasyonda hata - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.8 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-8-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.8 Soru ve Sorunlarınız (https://mybbdepo.com/mybb-1-8-soru-ve-sorunlariniz-forumu)
+--- Konu Başlığı: [MCTR - 1.8] Forum oto moderasyonda hata (/forum-oto-moderasyonda-hata-konusu.html)

Sayfalar: 1 2

Forum oto moderasyonda hata - -Andromeda- - 13-11-2014

Sanırım 1.8 serisinde moderasyon ayarlamada bir sorun var

bknz şimdi aşağıdaki işlemleri yapıyorum:

Forum Ayarı> AA kategorisi > Forum İzinleri > Üye Grubu > Özel İzinler > moderasyon > Yeni yorumları moderasyona al (tik işaretli)

1.6 sürümünde bu işlemi yapınca yeni mesajlar otomatik olarak moderasyona alınır mod onaylayınca gösterilirdi 1.8 de de aynısını yapmak istedim ama izinleri kaydet dediğimde ( en alttaki kaydete de tıklayınca ) izinlerin kaydolmadığını farkettim sadece moderasyonda böyle bir hata var gibi niye derseniz konu görme arama gibi ayarlarda sorun olmadı ama moderasyonda sorun oldu bunu nasıl çözeceğim ben ?

teşekkürler

site: forum.kanatlipatates.com

Cvp: Forum oto moderasyonda hata - poyraz - 13-11-2014

Kurulu eklentiniz hiç yok mu? Yazmamışsınız da. Yazdığınız yorumlara bakınca karşılaştığınız sorunlar için forum güncellemesini sağlıklı yapmadığınızı düşünüyorum. Eklentilerinizi kapatıp tekrar güncelleme yapmanız faydalı olabilir. Sürümünüze uygun admin klasörünün yenisini yükleyip tekrar test edin.
Yazdığınız yorumları da koyu renk yazmazsanız sevinirim.

Cvp: Forum oto moderasyonda hata - -Andromeda- - 13-11-2014

(13-11-2014, Saat:20:05)poyraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kurulu eklentiniz hiç yok mu? Yazmamışsınız da. Yazdığınız yorumlara bakınca karşılaştığınız sorunlar için forum güncellemesini sağlıklı yapmadığınızı düşünüyorum. Eklentilerinizi kapatıp tekrar güncelleme yapmanız faydalı olabilir. Sürümünüze uygun admin klasörünün yenisini yükleyip tekrar test edin.
Yazdığınız yorumları da koyu renk yazmazsanız sevinirim.

ilk olarak mybb sürüm güncellemesi yapmadım. 0 dan kurulum yaptım ayrıca free hosta mybb kurup denedim yine aynı sorun ile karşılaştım bu ilk ikincisi ise önerinizi deneyeceğim ayrıca koyu renk ile yazmazsanız sevinirim demişsiniz görüşünüze saygı duyuyorum ama forumda benim hangi renk ile yazacağıma karışacak olan kişi siz değilsiniz...

Cvp: Forum oto moderasyonda hata - -Andromeda- - 13-11-2014

ARkadaşlar sorunu çözdüm eğer aynı hatayı yaşayan olursa açılan pencereden izinleri kaydet dedikten sonra 2. olan (en alttaki ) izinleri kaydet seçeneğine tıklamasın sorun düzelir

Cvp: Forum oto moderasyonda hata - poyraz - 14-11-2014

(13-11-2014, Saat:22:30)-Andromeda- Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ilk olarak mybb sürüm güncellemesi yapmadım. 0 dan kurulum yaptım ayrıca free hosta mybb kurup denedim yine aynı sorun ile karşılaştım bu ilk ikincisi ise önerinizi deneyeceğim ayrıca koyu renk ile yazmazsanız sevinirim demişsiniz görüşünüze saygı duyuyorum ama forumda benim hangi renk ile yazacağıma karışacak olan kişi siz değilsiniz...

Görüşe saygı duyup sonrada bana karışamazsınız demek de ne oluyor bu ne biçim cümle kurmak.
Senden bir ricada bulunduk ister yaparsın ister yapmazsın, bizde sorun konularına cevap yazmayız olur biter, çok da tın yani.. Alıntının koyuluğunu kaldırdım hadi bunu da düzelt.
Birde sorunu çözdüm demişsiniz, bunun bir sorun değil de sizin ayarları yapamamanız mış sorun.

Cvp: Forum oto moderasyonda hata - -Andromeda- - 14-11-2014

(14-11-2014, Saat:09:19)poyraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13-11-2014, Saat:22:30)-Andromeda- Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ilk olarak mybb sürüm güncellemesi yapmadım. 0 dan kurulum yaptım ayrıca free hosta mybb kurup denedim yine aynı sorun ile karşılaştım bu ilk ikincisi ise önerinizi deneyeceğim ayrıca koyu renk ile yazmazsanız sevinirim demişsiniz görüşünüze saygı duyuyorum ama forumda benim hangi renk ile yazacağıma karışacak olan kişi siz değilsiniz...

Görüşe saygı duyup sonrada bana karışamazsınız demek de ne oluyor bu ne biçim cümle kurmak.
Senden bir ricada bulunduk ister yaparsın ister yapmazsın, bizde sorun konularına cevap yazmayız olur biter, çok da tın yani.. Alıntının koyuluğunu kaldırdım hadi bunu da düzelt. [b]
Birde sorunu çözdüm demişsiniz, bunun bir sorun değil de sizin ayarları yapamamanız mış sorun.

görüşe saygı duymak teriminin anlamını bilmiyorsan benim yapabileceğim hiçbirşey yok ister cevap yaz ister yazma seni zorlayan da yok e senin gibi ergenlik triplerinde kalan kişilerle uğraşacak değilim mümkünse konularıma yaklaşma sen..

Cvp: Forum oto moderasyonda hata - poyraz - 14-11-2014

Hep de senin gibi mantıksız kumpirler bizi buluyor.

Cvp: Forum oto moderasyonda hata - -Andromeda- - 15-11-2014

(14-11-2014, Saat:23:02)poyraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hep de senin gibi mantıksız kumpirler bizi buluyor.

senin gibi değişik biri olmaktan iyidir en azından Göz kırpma