MyBB Depo Forum
yazık bu foruma ve bu desteğe - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBBDepo (https://mybbdepo.com/mybbdepo-forumu)
+--- Forum: Çöp Deposu (https://mybbdepo.com/cop-deposu-forumu)
+--- Konu Başlığı: yazık bu foruma ve bu desteğe (/yazik-bu-foruma-ve-bu-destege-konusu.html)

yazık bu foruma ve bu desteğe - trafikci258 - 24-10-2014

kimler neden siliyor konuları anlamıyorum kafam iyi destek forumu diyonuz EMREkrmyk sizinle olsun başınıza çalın lakin konu silmeyin...Adam olun biraz...

Cvp: yazık bu foruma ve bu desteğe - EmreKRMN - 24-10-2014

Tartışma çıkacağı için konuyu kilitlediler. Beni savunmuyorlar ve savunmalarını da istemem. Sizler 48 yaşındayım diyorsunuz ama orta yaşta ki gençler gibi böyle konular açıyorsunuz. Asıl sizlere yazık. EMREkrmyk değil, Emre KRMN.. Bir türk dil kurumuna gitmenizi öneririm.

Cvp: yazık bu foruma ve bu desteğe - trafikci258 - 24-10-2014

Tartışma çıkacağı için konuyu kilitlediler. Beni savunmuyorlar ve savunmalarını da istemem. Sizler 48 yaşındayım diyorsunuz ama orta yaşta ki gençler gibi böyle konular açıyorsunuz. Asıl sizlere yazık. EMREkrmyk değil, Emre KRMN.. Bir türk dil kurumuna gitmenizi öneririm.
senin yaşın kadar benim teknoloji yıllarım var büyüde gel sakın iddaa girme sakın...

Hayırdır, tehdit mi ediyorsun Gülümseme

(24-10-2014, Saat:23:07)EmreKRMN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırdır, tehdit mi ediyorsun Gülümseme
sen kimsinki tehdit edeyim ukala çocuk...

Eyvallah büyüksün diye birşey demiyorum.

(24-10-2014, Saat:23:10)EmreKRMN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eyvallah büyüksün diye birşey demiyorum.

de hadide görelim yalaka
sana yetkimi verdi burası hata yaparlar buda bi gerçek.senin yaptığın iş ne sölesene...

Cvp: yazık bu foruma ve bu desteğe - S.G - 24-10-2014

Arkadaşlar gidin başka yerde tartışın lütfen. Nedir bu anlaşmış değilim. Burası dingonun ahırı oldu iyice. İlla yaptırım mı uygulayalım. Site içi veya dışı, kişisel sorunlarınızı özelden çözün artık. Burası şikayet sitesi değil. Ayrıca silinen birşey yok, Konunuz kilitlenip çöp forumuna taşındı kirlilik oluşturmasın diye fakat, siz 48 yaşındayım deyip tekrar konu açıyorsunuz, kusura bakmayın eğer siz 48 yaşında olsa idiniz bu şekilde davranış sergilemezdiniz. Sizin sitenizde gelip tartışma konu açsalar ne şekilde tepki verirdiniz ya da istermisiniz öyle olmasını? Sanmıyorum aynı şeyi sizde yapardınız hatta konuyu hem siler hemde açanı banlardınız kanımca. Emre bana böyle dedi, ahmet kur dedi kurdum, falanca yer yayınlamış indirip kurdum hata verdi vs. gibi nedenler kabul etmiyoruz. Kaldı ki, yönetim kadromuzda Emre KRMN diye biri yok ve 1.8.1 paketinide yayınlamış değiliz. Acele işe şeytan karışır boşuna dememişler. Hem duyuru yapar hemde ilk hatayı alırsınız..

Ayrıca; Burada adam olması gereken sizlersiniz, biz yeterince adamlık yapıp tek kuruş almadan gönüllü destek veriyoruz, birde dırdırınızı hiç çekemeyiz kusura bakmayın. Destek forumu diye üstelik kendiniz yazıyorsunuz gelip falancanın hakkında şikayet konusu açıyorsunuz. Kimseyi savunduğumuz falan yok, bizden olmayan bellidir. Bizler zaten belliyiz bunuda açıklamak sorunda bırakmayın..
Konu Kilit + Çöp