MyBB Depo Forum
Beyler Selam Benim ufak bir sorunum var sanırım basit birşey ama ben yapamadım - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBBDepo (https://mybbdepo.com/mybbdepo-forumu)
+--- Forum: Çöp Deposu (https://mybbdepo.com/cop-deposu-forumu)
+--- Konu Başlığı: Beyler Selam Benim ufak bir sorunum var sanırım basit birşey ama ben yapamadım (/beyler-selam-benim-ufak-bir-sorunum-var-sanirim-basit-birsey-ama-ben-yapamadim-konusu.html)

Sayfalar: 1 2

Beyler Selam Benim ufak bir sorunum var sanırım basit birşey ama ben yapamadım - buzdolabi - 22-10-2014

selam beyler burdaki forumda konulara cevap yazınca alt alta herkesin yazdığını görüyoruz ama benim kendi forumum da biri bi konuya cevap yazdığın konuya yazılan postlar alt alta çıkmıyor en alta foruma yorum yazanlar diye bir link kalıyor aceba bunu nasıl düzeltebilirim inş sorunumu anlata bilmişimdir biraz acemyim yarım edebilicek birisi varsa özel mesajla görüşelim forum da çok fazla yardım isteği var boşa kirlilik yaratmıyalım teşekkürler

beyler ayarları eksik yapmışım teşekkürler konu siline bilir

Cvp: Beyler Selam Benim ufak bir sorunum var sanırım basit birşey ama ben yapamadım - poyraz - 22-10-2014

Düşünüp araştırmadan konu açtığın için o istemediğin kirliliği yine oluşturmuşsun.

Cvp: Beyler Selam Benim ufak bir sorunum var sanırım basit birşey ama ben yapamadım - SvMedeT - 22-10-2014

Admin panelinden aşağıdaki resimde bulunan ayarı kontrol et.

[attachment=1409]

Cvp: Beyler Selam Benim ufak bir sorunum var sanırım basit birşey ama ben yapamadım - buzdolabi - 22-10-2014

(22-10-2014, Saat:10:57)poyraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Düşünüp araştırmadan konu açtığın için o istemediğin kirliliği yine oluşturmuşsun.

fütursuzca bir cevap vermişsin seni ilk ve son kez forumda birey yerine koyarak cevap veriyorum mesajı iyi okumalısın birincisi acemi olduğumu yazıyorum ikincisi forumda kirlilik olmaması için özel mesaj yolunu seçiyorum üçüncüsü sana cevap vererek forumu şuan kirletmiş olduğumu var sayıyorum terbiyesizlik yapma yardım etmiyeceksen cevap da vermeyeceksin eşşekliğin lüzümü yok...

(22-10-2014, Saat:15:18)SvMedeT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Admin panelinden aşağıdaki resimde bulunan ayarı kontrol et.

teşekkürler sizin yardım eden kişiler olduğu sürece birşeyler öğrenebilmek mümkündür

Cvp: Beyler Selam Benim ufak bir sorunum var sanırım basit birşey ama ben yapamadım - poyraz - 22-10-2014

(22-10-2014, Saat:17:48)buzdolabi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22-10-2014, Saat:10:57)poyraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Düşünüp araştırmadan konu açtığın için o istemediğin kirliliği yine oluşturmuşsun.

fütursuzca bir cevap vermişsin seni ilk ve son kez forumda birey yerine koyarak cevap veriyorum mesajı iyi okumalısın birincisi acemi olduğumu yazıyorum ikincisi forumda kirlilik olmaması için özel mesaj yolunu seçiyorum üçüncüsü sana cevap vererek forumu şuan kirletmiş olduğumu var sayıyorum terbiyesizlik yapma yardım etmiyeceksen cevap da vermeyeceksin eşşekliğin lüzümü yok...

Yazdığım yorumda fütursuzca ne var?
Fütursuz kelimesinin anlamını öğren öyle cevap ver.

Bana bak buzdolabı mısın difriz misin, adamın canını sıkma o salyalı ağzını kulaklarına kadar yırtarım. Yavşak mısın nesin sen..
Forumda acemiyim diyorsun ama eşşek gibi lafları söylemesini biliyorsun. Sığır herif.
Düşünüp araştırmadan açılan ve kendi konusuna çözdüm diyenler, bu forumda kirlilik oluşturuyor demektir aynen senin konuya yazdığın gibi..

Yöneticiler rapor ettiğim halde yapılan yorumu ve konuyu neden takip etmiyorsunuz, Biz olsak şimdiye kadar elli kişi yorum yazmıştı ve ceza da verilmişti.
Lanet olsun sizin gibi yöneticilere be.. Yönetim Ekibine bakınca birsürüsünüz ama bir işe yaradığınız yok maşallah. Verin şimdi cezayı. Zaten forumunuza bundan sonra da gireceğimi zannetmiyorum. Çoluk çocuktan hakaret duymaktansa girmemek en iyisi..

Cvp: Beyler Selam Benim ufak bir sorunum var sanırım basit birşey ama ben yapamadım - buzdolabi - 23-10-2014

(22-10-2014, Saat:19:38)poyraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22-10-2014, Saat:17:48)buzdolabi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Yazdığım yorumda fütursuzca ne var?
Fütursuz kelimesinin anlamını öğren öyle cevap ver.

Bana bak buzdolabı mısın difriz misin, adamın canını sıkma o salyalı ağzını kulaklarına kadar yırtarım. Yavşak mısın nesin sen..
Forumda acemiyim diyorsun ama eşşek gibi lafları söylemesini biliyorsun. Sığır herif.
Düşünüp araştırmadan açılan ve kendi konusuna çözdüm diyenler, bu forumda kirlilik oluşturuyor demektir aynen senin konuya yazdığın gibi..

Yöneticiler rapor ettiğim halde yapılan yorumu ve konuyu neden takip etmiyorsunuz, Biz olsak şimdiye kadar elli kişi yorum yazmıştı ve ceza da verilmişti.
Lanet olsun sizin gibi yöneticilere be.. Yönetim Ekibine bakınca birsürüsünüz ama bir işe yaradığınız yok maşallah. Verin şimdi cezayı. Zaten forumunuza bundan sonra da gireceğimi zannetmiyorum. Çoluk çocuktan hakaret duymaktansa girmemek en iyisi..

aptal çocuk seni açtığım konuyu biraz daha iyi oku;
''selam beyler burdaki forumda konulara cevap yazınca alt alta herkesin yazdığını görüyoruz ama benim kendi forumum da biri bi konuya cevap yazdığın konuya yazılan postlar alt alta çıkmıyor en alta foruma yorum yazanlar diye bir link kalıyor aceba bunu nasıl düzeltebilirim inş sorunumu anlata bilmişimdir biraz acemyim yarım edebilicek birisi varsa özel mesajla görüşelim forum da çok fazla yardım isteği var boşa kirlilik yaratmıyalım teşekkürler

beyler ayarları eksik yapmışım teşekkürler konu siline bilir ''

oku defalarca oku...

ayrıca burda yalan yanlış bir şey yazmışsın hem kendi düşüncelerini bana çarpıtarak yazıyorsun...

''Düşünüp araştırmadan açılan ve kendi konusuna çözdüm diyenler, bu forumda kirlilik oluşturuyor demektir aynen senin konuya yazdığın gibi..''

ben burda sorunumu çözdüm demedim ( beyler ayarları eksik yapmışım teşekkürler konu siline bilir) demişim üstünede teşekkür etmişim .şimdi senin foruma girip girmemen kimsenin umrunda olduğunu sanmıyorum git başka yerde hakaretlerine devam et insanlar herşeyi bilicek diye bir kaide kural yoktur özellikle benim gibi forum kurma ayarlarını yapma konusunda acemi bir çok insan var herkez bu yollardan geçerek birşeyler kapıyor öğreniyor bildiklerini paylaşıyor sende annenin karnında öğrendin demekki bu işi ukala ukala yorum yazıyorsun kendi forumunu oluştur orada atar gider yap millete burada yapma evlat...

Cvp: Beyler Selam Benim ufak bir sorunum var sanırım basit birşey ama ben yapamadım - poyraz - 23-10-2014

Hakareti, eşşeklik yapma gibi kelimeleri kullanarak yapan ilk sensin. Karşındaki kişinin de eli kolu bağlı kalmayacağını bilmelisin.

Yazdığın konunun anlamını bilmiyorsun bir de bana iyi oku diyorsun.
Hem konu açıyorsun hemde acemiyim deyip özel mesajla cevap istiyorsun, özel mesajla destek verilmediğini bilmen gerekir. Konu açtıysan konuna yazılan yorumları takip edeceksin.

Yazdığın konuya göre, konuya yapılacak yardım yorumlarını kirlilik olarak gördüğün anlamı çıkıyor ortaya. Onun için yazdığın konuyu iyice irdelemeye çalış.

Konuda, sorununu halletmişsin birde konunun silinmesini istiyorsun, bu senin isteğine göre olmaz, işin enteresan tarafı da flood mesajla sorununu çözdüğünü söylediğin halde yönetici çözüm mesajı yazıyor. Yönetici dediğin konuyu takip etmesini bilmeli.
Senin istediğin bu yardım konusu sadece kirli değil aynı zamanda da paslı, çürümüş ve çöğlüğe yakışır bir konu oldu..

Yorum yada konu açarken gelecek tepkilere de hazırlıklı olmalısın. Evlat mış ne evladı, senin yaşın kaç da bana evlat ve çocuk şeklinde hitap ediyorsun? sonra ters bir şey söylediklerinde kızmayacaksın. Bana göre de esas çocuk olan sensin.

Eğer bu forumlarda uzun ömürlü olabilirsen senin gibi bazı kişiler de yaşı kuruyu görecek. Bu aynı isimde olmazsa başka isim altında olur.

Cvp: Beyler Selam Benim ufak bir sorunum var sanırım basit birşey ama ben yapamadım - buzdolabi - 23-10-2014

Çok gereksiz birisin neden hala sana cevap yazıyorum anlamış değilim...ayrıca sen bir üst postunda Lanet olsun böyle foruma cart curt edip isyan modunda foruma bir daha girmiyecem gibi yazı yazmamışmıydın evlat? Neden hala buradasın burayı anlıyamadım