MyBB Depo Forum
[MCTR - 1.8] MyBB 1.8.0 Resmi Türkçe Dil & Grafik Paketi - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB Genel Depo (https://mybbdepo.com/mybb-genel-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.8 Genel Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-8-genel-depo-forumu)
+---- Forum: MyBB Türkçe Dil Dosyaları Deposu (https://mybbdepo.com/mybb-turkce-dil-dosyalari-deposu-104-forumu)
+---- Konu Başlığı: [MCTR - 1.8] MyBB 1.8.0 Resmi Türkçe Dil & Grafik Paketi (/mybb-1-8-0-resmi-turkce-dil-grafik-paketi-konusu.html)

Sayfalar: 1 2 3

MyBB 1.8.0 Resmi Türkçe Dil & Grafik Paketi - xpserkan - 04-09-2014

MyBB.Com.TR 1.8.0 Resmi Türkçe Dil & Grafik Dosyaları Paketi - (Download/İndir)
Mykod-BBcode Çeviri Formatı: UTF-8
Versiyon-Saat Versiyon Uyumluluğu: 1.8.0
Biçimlendirilmiş Kod Dosya Sistemi: .php Dil ve Grafik Dosyaları

(16-12-2010, Saat:19:42)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Dil & Grafik Dosyalarını Nasıl Yükleyebilirim ?
Bunun için yapmanız gerekenler aşağıda listelenmiştir;
  1. İndirmiş olduğunuz ''Türkçe Dil & Grafik Paketini'' .rar 'dan çıkarın.
  2. Açılan arşiv dosyasındaki ''FTP-Upload'' klasörünün içinde yer alan dosyaların tümünü, forumunuzun kurulu olduğu dizine, (index.php dosyasının olduğu yere) yüklemeniz yeterli olacaktır.
  3. Kısaca var olan diğer dil & grafik dosyalarınızın üzerine yazdırma yapacaksınız. (Değiştirilsin mi sorusuna EVET diyorsunuz.)

(15-05-2011, Saat:01:04)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bkz: MyBB 1.8.x Türkçe Dil & Grafik dosyalarını yükledikten sonra , forumunuz ve admin paneliniz türkçe olmuyor mu?

Admin KP => Configuration => Control Panel Preferences (Global) => Control Panel Language kısmında Türkçe dilini seçip kaydet butonuna tıklayın.

Daha sonra :

Admin KP => Configuration => General Configuration => Default Language kısmından forum dili için Türkçe'yi seçip kaydet butonuna tıklayın.

Bu kadar başka hiçbir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Eğer yaptığınız ayarlar aktif olmuyor yani değişmiyor ise;

ftp'den ./inc/settings.php dosyasının CHMOD izinlerini (777) olarak ayarlayın ve üsteki yazdıklarımı tekrar uygulayın olacaktır.

./inc/settings.php dosyasının chmod ayarını, (güvenlik gereği) eski haline getirmeyi unutmayın => (644)

Makale-Not Not: Türkçe Dil & Grafik dosyalarını yükledikten sonra sorun yaşarsanız eğer: yeni bir konu açarak, yada bu konu altından yaşadığınız sorun ile ilgili bizlerden yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Dikkat-Uyarı-Kural Hatırlatma: İndirmiş olduğunuz dosyalar, sadece Türkçe Dil & Grafik dosyaları paketidir. Sıfır kurulum yada güncelleme paketi değildir!
Şu anda mevcut olan son sürüm paketini indirmek için aşağıdaki linkten indirme sayfasına ulaşabilirsiniz.

Alıntı Kaynak: MyBB.Com.TR

Tarih-Zaman Son Güncelleme Tarihi: 13.10.2014 , Versiyon-Saat Saat: 17:41

Dosya Hash'leri
Dosya: MyBB_1800_UTF-8_TR_Dil_Grafik_Paketi.rar
MD5: bdf698699381ef808a9acd7a0b70466f
SHA-1: 603141074902a2416d913ea7347e96a5b1844e08

Wrench Rar Şifresi: mybb.com.tr

Cvp: MyBB 1.8.0 Resmi Türkçe Dil & Grafik Paketi - mecdunov - 04-09-2014

Hadi Hayirli olsun Arkadaşlar

Cvp: MyBB 1.8.0 Resmi Türkçe Dil & Grafik Paketi - S.G - 04-09-2014

Hayırlı olsun, Allah utandırmasın. Süper

Cvp: MyBB 1.8.0 Resmi Türkçe Dil & Grafik Paketi - Kiliza - 04-09-2014

Hayirlara vesile olmasi dilegi ile.. MCTR ekibine sonsuz tesekkurler bizlere bu kadar kaliteli bir paket sunduklari icin.

Cvp: MyBB 1.8.0 Resmi Türkçe Dil & Grafik Paketi - mucotr - 04-09-2014

ahh hocam ahh bunlar hep benim konumu istatistik sayfasında aşağıya atmak için alınmış dış mihraklarca oynanan oyunlardan biri. Adeta konu açmamı beklediniz, yılın konusu için Melek - Masum

İşin şakası bir yana tüm emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Çeviriyi takip etmek oldukça keyifliydi. Tekrar tekrar ellerinize sağlık.

Cvp: MyBB 1.8.0 Resmi Türkçe Dil & Grafik Paketi - trafikci258 - 04-09-2014

Elinize saglık

xpserkan hocam 1.8 tam kurulum paketinide hallettim dersin sen şimdiAçık Ağızlı Gülümseme

Cvp: MyBB 1.8.0 Resmi Türkçe Dil & Grafik Paketi - xpserkan - 04-09-2014

(04-09-2014, Saat:00:46)trafikci258 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elinize saglık

xpserkan hocam 1.8 tam kurulum paketinide hallettim dersin sen şimdiAçık Ağızlı Gülümseme

Hepsi hazır hocam merak etmeyin. 2 konu açacağım hazırlık yapıyorum döküman için. Bu gece bitecek bu iş Allah nasip ederse.

Cvp: MyBB 1.8.0 Resmi Türkçe Dil & Grafik Paketi - trafikci258 - 04-09-2014

(04-09-2014, Saat:01:04)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(04-09-2014, Saat:00:46)trafikci258 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elinize saglık

Hepsi hazır hocam merak etmeyin. 2 konu açacağım hazırlık yapıyorum döküman için. Bu gece bitecek bu iş Allah nasip ederse.

Tuttuğun altın olsun kardeşim sağol