MyBB Depo Forum
Apple İ Cloud Hack Fotoğrafları - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBBDepo (https://mybbdepo.com/mybbdepo-forumu)
+--- Forum: Çöp Deposu (https://mybbdepo.com/cop-deposu-forumu)
+--- Konu Başlığı: Apple İ Cloud Hack Fotoğrafları (/apple-i-cloud-hack-fotograflari-konusu.html)

Sayfalar: 1 2

Apple İ Cloud Hack Fotoğrafları - Xecutioner20 - 02-09-2014

Edit! -TShujin

Cvp: Apple İ Cloud Hack Fotoğrafları - Dahvievanity - 02-09-2014

Hocam skypenize bakarmısınız , logo yaptırdınız cevaplamıyorsunuz ?

Cvp: Apple İ Cloud Hack Fotoğrafları - batuhanmerci - 02-09-2014

Bana da tema kodlattı tema kodlaması bittikten sonra ne kendi sitesinden ne de skypetan cevap veriyor. Ayrıca bana kodlattığı temanın çizimini yapan kişiyede ödeme yapmamış. Bu şahısla çalışan arkadaşlar, dikkatli olun.

Cvp: Apple İ Cloud Hack Fotoğrafları - Xecutioner20 - 02-09-2014

(02-09-2014, Saat:02:35)Dahvievanity Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam skypenize bakarmısınız , logo yaptırdınız cevaplamıyorsunuz ?

Pardon gormedm hemen bakyorm

(02-09-2014, Saat:02:59)batuhanmerci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bana da tema kodlattı tema kodlaması bittikten sonra ne kendi sitesinden de skypetan da cevap veriyor. Ayrıca bana kodlattığı temanın çizimini yapan kişiyede ödeme yapmamış. Bu şahısla çalışan arkadaşlar, dikkatli olun.

Cizdrdgim kisiyle anlastm hocam skype bakmadm size mesgulum zamani gerince donuyorum nasil ki size sordgmda yarn ogleden sonra musait olrm dediginz gibi bndr anca musait olyorm ki kaza yasandi onla ugrasyorduk boş insanlar degiliz sabah ise gidp aksama kadr gelip birde bu islere bakyorz neyse gereken cevap verdgimi dusunyorm bir yorum yazarken iyice dusunmek sormak lazm ama neyse ögrenrsn

(02-09-2014, Saat:02:59)Xecutioner20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cizdrdgim kisiyle anlastm hocam skype bakmadm size mesgulum zamani gerince donuyorum nasil ki size sordgmda yarn ogleden sonra musait olrm dediginz gibi bndr anca musait olyorm ki kaza yasandi onla ugrasyorduk boş insanlar degiliz sabah ise gidp aksama kadr gelip birde bu islere bakyorz neyse gereken cevap verdgimi dusunyorm bir yorum yazarken iyice dusunmek sormak lazm ama neyse ögrenrsn

Bunlar kendini kurtarma çabaların. 2 gündür senin sitene ara sıra girmekteyim. 2 gün önce özel mesaj gönderdim. Cevap vermedin. İşim gücüm var diyorsun ama 2 gün boyunca kendi sitende gayet güzel takıldığın yeni konular açtın Göz kırpma

(02-09-2014, Saat:03:07)batuhanmerci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02-09-2014, Saat:02:59)Xecutioner20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cizdrdgim kisiyle anlastm hocam skype bakmadm size mesgulum zamani gerince donuyorum nasil ki size sordgmda yarn ogleden sonra musait olrm dediginz gibi bndr anca musait olyorm ki kaza yasandi onla ugrasyorduk boş insanlar degiliz sabah ise gidp aksama kadr gelip birde bu islere bakyorz neyse gereken cevap verdgimi dusunyorm bir yorum yazarken iyice dusunmek sormak lazm ama neyse ögrenrsn

Bunlar kendini kurtarma çabaların. 2 gündür senin sitene ara sıra girmekteyim. 2 gün önce özel mesaj gönderdim. Cevap vermedin. İşim gücüm var diyorsun ama 2 gün boyunca kendi sitende gayet güzel takıldığın yeni konular açtın Göz kırpma

O kadr anlyorsn admin heaabi 4 kiside vardir ben olmadgmda ortklar konu acar online olurlar yoksa bir insan bukadr online olmaz saygilarr... baska bir sorun varmi sacmaligin yada

(02-09-2014, Saat:03:10)Xecutioner20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O kadr anlyorsn admin heaabi 4 kiside vardir ben olmadgmda ortklar konu acar online olurlar yoksa bir insan bukadr online olmaz saygilarr... baska bir sorun varmi sacmaligin yada

Saçmalığım Melek - Masum Tema kodlaması bittikten sonra temayı çizdirdiğin kişiye temayı satın almayacağını söylüyorsun. Benimle neden hiç iletişime geçmiyorsun ? Buyur konuşmalar

resim
resim

Konuşma kayıtları isteyene her türlü gönderilir. Açık isim de verilir.

ben kimseye vazgeçtm demedm bir çocugun sözyle bole çouklk yapyorsnz Açık Ağızlı Gülümseme büyüklük bende kalsn ki ben yaptrrken ne dedm 1.8 e kadar bunu kullncam sonra ayrı yapcam die sor bakaym o kişiye nerden duymus ben ole bişey solemedm