MyBB Depo Forum
MyBBDepo Fikir, Öneri & Eleştirileriniz Bölümü Hakkında. - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBBDepo (https://mybbdepo.com/mybbdepo-forumu)
+--- Forum: MyBBDepo Hakkında (https://mybbdepo.com/mybbdepo-hakkinda-forumu)
+---- Forum: Fikir, Öneri & Eleştirileriniz (https://mybbdepo.com/fikir-oneri-elestirileriniz-forumu)
+---- Konu Başlığı: MyBBDepo Fikir, Öneri & Eleştirileriniz Bölümü Hakkında. (/mybbdepo-fikir-oneri-elestirileriniz-bolumu-hakkinda-konusu.html)

Sayfalar: 1 2

MyBBDepo Fikir, Öneri & Eleştirileriniz Bölümü Hakkında. - SkullzDe - 01-08-2014

Arkadaşlar Herkes ; Sitem Nasıl olmus , Tema çizdim iyimi , sitemin tasarımı güzel olmusmu v s. konular açıyor bu bölüme. Siz olayı tamamiyle yanlıs anlamıssınız Açık Ağızlı Gülümseme bu fikir , öneri ve eleştiri bölümü ''MyBBDepo'' İçin.Yani mybb depo.com'a bir öneriniz var veya eleştiride bulunacaksınız bu site hakkında o tür konular için yapılmıs bir bölüm burası siz bu tür konular açıyorsunuz böyle bir bölüme sadece söylemek istedim iyi forumlar.

Bende bu hataya düştüm sonra jeton düştü benim Açık Ağızlı Gülümseme

Cvp: MyBBDepo Fikir, Öneri & Eleştirileriniz Bölümü Hakkında. - EmreKRMN - 01-08-2014

Adı üstünde hocam "Fikir, öneri & Eleştirileriniz" biraz mantıksal düşünürseniz anlarsınız Gülümseme

Cvp: MyBBDepo Fikir, Öneri & Eleştirileriniz Bölümü Hakkında. - __Smile__ - 01-08-2014

(01-08-2014, Saat:17:44)EmreKRMN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Adı üstünde hocam "Fikir, öneri & Eleştirileriniz" biraz mantıksal düşünürseniz anlarsınız Gülümseme

Doğru Ama MyBBDepo Kategorisinde Bulunan Bir Forum Yani. MyBBDepo >> Fikir, öneri & Eleştirileriniz

Cvp: MyBBDepo Fikir, Öneri & Eleştirileriniz Bölümü Hakkında. - SkullzDe - 01-08-2014

(01-08-2014, Saat:17:44)EmreKRMN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Adı üstünde hocam "Fikir, öneri & Eleştirileriniz" biraz mantıksal düşünürseniz anlarsınız Gülümseme

Sizi konuyu okumaya davet ediyorum. okumadıysanız tekrarlarca okuyun lütfn ne demek istediğimi anlamanız için. beyin biraz geç algılıyor sanırım.

Cvp: MyBBDepo Fikir, Öneri & Eleştirileriniz Bölümü Hakkında. - batuhanmerci - 01-08-2014

Gereksiz bir konu.
"MyBB ve MyBBDepo.com hakkında her türlü fikir, öneri ve eleştirilerinizi buraya yazabilirsiniz."

Konuyu açmışsınız fakat sizde doğru dürüst okumamışsınız oraları.

Cvp: MyBBDepo Fikir, Öneri & Eleştirileriniz Bölümü Hakkında. - SkullzDe - 01-08-2014

(01-08-2014, Saat:21:58)batuhanmerci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gereksiz bir konu.
"MyBB ve MyBBDepo.com hakkında her türlü fikir, öneri ve eleştirilerinizi buraya yazabilirsiniz."

Grafik ile web sitem nasıl ile mybb'nin ne anlamı var ? sırf reklam atmak için. Niye böyle bir açık bulmak karşı gelmek karşı çıkmak i kavga çıkarmak için kendinizi zorluyosunuz ne insanlar var ya

Cvp: MyBBDepo Fikir, Öneri & Eleştirileriniz Bölümü Hakkında. - Huracine - 01-08-2014

(01-08-2014, Saat:21:58)batuhanmerci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gereksiz bir konu.

Arkadaşa katılıyorum, zaten bir forum açıklaması bulunurken buna gerek yok. Bu hataya düşenler zaten uyarılıyor. Gülümseme

Cvp: MyBBDepo Fikir, Öneri & Eleştirileriniz Bölümü Hakkında. - batuhanmerci - 01-08-2014

(01-08-2014, Saat:22:08)SkullzDe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Grafik ile web sitem nasıl ile mybb'nin ne anlamı var ? sırf reklam atmak için. Niye böyle bir açık bulmak karşı gelmek karşı çıkmak i kavga çıkarmak için kendinizi zorluyosunuz ne insanlar var ya

Dostum sakin ol. Kimsenin kavga gürültü istediği yok. İnsanlar neden reklam atmak istesin ? Forumda zaten site tanıtım bölümü var. Bak yukarıda ne diyor "mybb hakkında her türlü fikir, öneri alış eleştiri". Mybb temaları mybb'nin içine girmez mi ?

Vaktini daha faydalı şeyler için harcamalısın Melek - Masum