MyBB Depo Forum
Can sıkıntısı - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBBDepo (https://mybbdepo.com/mybbdepo-forumu)
+--- Forum: Çöp Deposu (https://mybbdepo.com/cop-deposu-forumu)
+--- Konu Başlığı: Can sıkıntısı (/can-sikintisi-konusu.html)

Can sıkıntısı - Controller - 23-07-2014

Arkadaşlar şu bir kaç haftadır canım çok sıkılıyor, tam bir şey çiziyim, yapıyım derken ne yapmak istedigimi ya unutuyorum yada yapamıyorum.

Bana neler oluyor anlayamıyorum, konu yanlış yerdemi bilemiyorum ama sizce bi psikologa gitmelimiyim ?

Veya can sıkıntısını giderebilecek bir yönteminiz varmıdır?

Not: Eğer böyle konular açmak yasaksa affola.

Cvp: Can sıkıntısı - usameavci - 23-07-2014

Ben böyle durumlarda bir paket sigara alır biiklete biner gece 3-4 gibi çıkarım sokaklarda mal mal dolaşır sigara içerim Süper

Cvp: Can sıkıntısı - Controller - 23-07-2014

(23-07-2014, Saat:03:38)TShujin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben böyle durumlarda bir paket sigara alır biiklete biner gece 3-4 gibi çıkarım sokaklarda mal mal dolaşır sigara içerim Süper

Sigara içmiyorum Melek - Masum acaba benim beynim yavaş yavaş durmaya mı başlıyor ne Nasıl - Neydi

Cvp: Can sıkıntısı - usameavci - 23-07-2014

(23-07-2014, Saat:03:39)Controller Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23-07-2014, Saat:03:38)TShujin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben böyle durumlarda bir paket sigara alır biiklete biner gece 3-4 gibi çıkarım sokaklarda mal mal dolaşır sigara içerim Süper

Sigara içmiyorum Melek - Masum acaba benim beynim yavaş yavaş durmaya mı başlıyor ne Nasıl - Neydi

Aslında o yazımdan çıkarman gereken sonuç ir süreliğine bu işleri bırakıp başka şeylerle uğraşman, kafa dağıtman vs.. Melek - Masum

Cvp: Can sıkıntısı - S.G - 23-07-2014

Bir süreliğine bu tür işlere ara verip, gezip dolaşın, film izleyin, müzik dinleyin, arkadaşlarınızla sohbet edin, göreceksiniz ki eski haliniz geri dönecektir ister istemez çünkü, zamanla içinizde bir eksiklik olduğunu fark edip dönmek isteyeceksiniz.

Cvp: Can sıkıntısı - Controller - 23-07-2014

(23-07-2014, Saat:04:54)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir süreliğine bu tür işlere ara verip, gezip dolaşın, film izleyin, müzik dinleyin, arkadaşlarınızla sohbet edin, göreceksiniz ki eski haliniz geri dönecektir ister istemez çünkü, zamanla içinizde bir eksiklik olduğunu fark edip dönmek isteyeceksiniz.

Teşekkürler, yeterince öyle yapmaya çalışıyorum... Fakat zaten bir süredir ara vermiştim bu işlerle şu 1 haftadır geri döndüm, o da canım sıkılıyor diye. dizi,film e devam ediyim en iyisi..

Cvp: Can sıkıntısı - beta - 23-07-2014

gid lunaparka hız trenine bin o seni 2 üçgün idare eder

Cvp: Can sıkıntısı - iCarly - 23-07-2014

Kardeş TShujin abinin dediği gibi bisiklet acayip faydalı. Ben sabah 6'da kalkıp gidiyordum, sabahın o sessizliğinde serinliğinde hem insanın içini açıyor, hem rahatlatıyor Açık Ağızlı Gülümseme Birde imkanın varsa denize, tatile vb. gitmekte bence faydalı olur Açık Ağızlı Gülümseme Mesela ben 2 yıldır tatile gidemiyorum ve çıldırmak üzereyim. Birde üstüne bu kadar tembellikten ibs (irritabl bağırsak sendromu) hastalığına yakalandım. Yine tatile gidemiyorum ve evde oturmaktan artık çıldıracağım Kafası Karışmış Sende bu hallere düşmek istemiyorsan hareket şart. Ne demişler; "Nerde hareket, orada bereket." Açık Ağızlı Gülümseme