MyBB Depo Forum
Tasarım / Script Satış Merkezi İçin Öneri & Fikir - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBBDepo (https://mybbdepo.com/mybbdepo-forumu)
+--- Forum: Çöp Deposu (https://mybbdepo.com/cop-deposu-forumu)
+--- Konu Başlığı: Tasarım / Script Satış Merkezi İçin Öneri & Fikir (/tasarim-script-satis-merkezi-icin-oneri-fikir-konusu.html)

Tasarım / Script Satış Merkezi İçin Öneri & Fikir - mturgut - 19-03-2014

Geliştirici Arkadaşların Hem Kendi Scriptlerini hem tasarımlarını satabilecekleri bir platform açmayı düşünüyorum Sizce nasıl bir fikir veya tutarmı kısacası themeforest'in tr versiyonu

Cvp: Tasarım / Script Satış Merkezi İçin Öneri & Fikir - usameavci - 19-03-2014

Sağlam bir altyapı kurduğunuz sürece fikir iyi. Fakat wp veya farklı bir blog scripti tarzında altyapı kullanacaksanız hiç girişmeyin derim. Eğer InvisionPower kullanacaksanız lisanssız (nulled) kullanmanızı hiç mi hiç tavsiye etmem belinizi bükecektir Gülümseme
Eğer ki açarsanız yönetim kontrollü açınız. Çalışmalar kontrolden geçmeden sunulmasın. Bizim insanımız orayı çöplüğe çevirecektir. Belirli düzeydeki çalışmaları alın. Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Açarsanız haberimiz olsun bizde faydalanalım Melek - Masum

Cvp: Tasarım / Script Satış Merkezi İçin Öneri & Fikir - Emre KRMN - 19-03-2014

Fikir güzel ancak sadece script yapmayın, mybb premium tema vb. sistemlerin premium temalarını satacakları bir yerde olmalı Göz kırpma İyi fikir turgut Süper

Cvp: Tasarım / Script Satış Merkezi İçin Öneri & Fikir - Smyrna35 - 19-03-2014

Merhabalar,
Yorumum başında belirtmek istiyorum bu yorumumu tartışma çıkarmak yada başka bir şey için yazmıyorum sadece daha önceki olaylara bakarak yazıyorum.
Tasarım satış sitesi yaptınız ama bir önceki tema satış konusunda bir kişinin emeğine haksızlık ettiniz bu siteyi kurduğunuzda ne malum binlerce kişinin emeğine haksızlık etmeyeceğiniz ?
Bir işi yaptığında genelde o iş hep katlanarak yoluna devam eder.Örneğin: Bir hırsız ilk çikolata çalmayla başlar sonra bir bakmış daha büyük hırsızlıklara girişmiş.
Siz bir temada haksızlık yaptınız şimdi yüzlerce tema olucak bu yüzden o kişilerin emeklerine saygınız olduğu göstermeniz için güven vermelisiniz.Ben temamı paylaştığımda sizin o temaya her hangi bir işlem yapmayacağımı bilmem lazım bunun içinde güven gerekiyor.
Geçen konunuzdan sonra bu güveni kolay kolay veremeyeceksiniz bu yüzden bence hemen bu fikire geçmek yerine biraz çevre edinip güven kazanmaya çalışın sonra zaten gerisi gelicektir.
Geçen konunuzdan dolayı bu yorumu yazdım çünkü Feyz in teması ve satışa ondan izinsiz sunmuşunuz ve şimdide bu fikri düşünüyorsunuz böylece ister istemez aklımda bir soru işareti oluyor.
Kısacası bu fikri uygulamadan önce kendinize çeki düzen vermelisiniz.

Cvp: Tasarım / Script Satış Merkezi İçin Öneri & Fikir - mturgut - 20-03-2014

Site Sırf benim yönetimimnde olmuyacak güvenilir yönetici arkadaşlar olacak ve onlar temaların scriptlerin vb.lerinin kontrolünü sağlıyacaktır. Ben Sadece Sitenin Host / Domin ve Script Sorunları İle İlgilenecem O işlere yönetici arkadaşlar bakacaktır.