MyBB Depo Forum
Hangisini seçmeliyim avantaj ve dezavantajları nelerdir ? - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.6 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.6 Soru ve Sorunlarınız (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-soru-ve-sorunlariniz-forumu)
+--- Konu Başlığı: Hangisini seçmeliyim avantaj ve dezavantajları nelerdir ? (/hangisini-secmeliyim-avantaj-ve-dezavantajlari-nelerdir-konusu.html)Hangisini seçmeliyim avantaj ve dezavantajları nelerdir ? - Umitoloji - 25-01-2014

Arkadaşlar merhaba, yeni projem için forum sistemi olarak mybb kullanmayı seçtim son birkaç gündür mybb araştırması yaptım, buradan gerekli dosyaları indirdim kurulumu gerçekleştirdim fakat pro paket versyonlarını ve normal mybb versyonlarını görünce kafam karıştı, sanırım baya kapsamlı paylaşımlar yapılmış burada.

Öncelikle sorum şu, kuracağım site için hangi pro paket yada mybb sürümünü kullanmalıyım ? serkan bey v9 kurun 10'a güncelleme yapın demişti sanırım.

Pro paketlerin, normal mybb den farkı eklenti ve geliştirilmiş halde bulunması mı ?

Bu sitedeki temayı çok beğeniyorum kurduğum v6 da sanırım aynsıı vardı, v9'da da bu tema var mı yoksa ayrı olarakmı yüklemek gerecek.

Yardımcı olan tüm arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.


Cvp: Hangisini seçmeliyim avantaj ve dezavantajları nelerdir ? - 007combatant - 25-01-2014

Pro paketi normal paketten farklı kılan özellik ve değişiklikleri aşağıdaki konulardan öğrenebilirsiniz.Pro paketin özelliklerinin çoğu pro paket temasına uygulanmıştır. Yani pro pakette pro paketin teması dışında bir tema kullanırsanız pro paketi kullanmanızın pek bir anlamı kalmaz. Çünkü pro paketin çoğu özelliğini diğer temalarda kullanamazsınız.


Cvp: Hangisini seçmeliyim avantaj ve dezavantajları nelerdir ? - Umitoloji - 27-01-2014

(25-01-2014, Saat:14:11)007combatant Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pro paketi normal paketten farklı kılan özellik ve değişiklikleri aşağıdaki konulardan öğrenebilirsiniz.Pro paketin özelliklerinin çoğu pro paket temasına uygulanmıştır. Yani pro pakette pro paketin teması dışında bir tema kullanırsanız pro paketi kullanmanızın pek bir anlamı kalmaz. Çünkü pro paketin çoğu özelliğini diğer temalarda kullanamazsınız.

İlginiz için teşekkür ederim, sitelerde gezerken şu postbiti gördüm acaba mybbdepo bünyesinde şuan paylaşımda olan bir postbitmidir bu ?

resim