MyBB Depo Forum
IllegalFRM Admin Paneli - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBBDepo (https://mybbdepo.com/mybbdepo-forumu)
+--- Forum: Çöp Deposu (https://mybbdepo.com/cop-deposu-forumu)
+--- Konu Başlığı: IllegalFRM Admin Paneli (/illegalfrm-admin-paneli-konusu.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5

Cvp: IllegalFRM Admin Paneli - Skrillex - 05-09-2013

(05-09-2013, Saat:01:44)NmDahmeT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gülümseme Eminim skypen ve mic, cameran vardır istersen görüşelim

Edit: Yanlış Anlaşılma..

Cvp: IllegalFRM Admin Paneli - NmDahmeT - 05-09-2013

az önceki tavırlarım için pardon başka birşeye kızgındım o yüzden.. Hayal Kırıklığı

(05-09-2013, Saat:01:52)Skrillex Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-09-2013, Saat:01:44)NmDahmeT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gülümseme Eminim skypen ve mic, cameran vardır istersen görüşelim

2 site açtın diye biryerinmi kalktı ? lan velet sen yokken ben vardım burda kimi tehdit ediyorsun sen ? çok göze batmaya başladın böyle yapmaya devam edersen sonunun ne olacağını biliyorsun..

uzatma.

ne olacak banlanacam dimi Gülümseme üzülürmüyüm hayır zaten forumu bırakıcam son haftam banlansamda pek giremem banlanmasamda. Özel hayatım yüzünden forumu bırakıyorum tavırlarınada dikkat et

(05-09-2013, Saat:01:52)NmDahmeT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: az önceki tavırlarım için pardon başka birşeye kızgındım o yüzden.. Hayal Kırıklığı

Başkasına kızarsın anlarımda kalkıp forum ortasında tehdit etmek nedir arkadaşım bir sakin ol, ayrıca yaptığın eşşek şakası bile değil, bari konu içerisinde şaka olduğunu belirtsen, hertürlü şey oluyor, ilk mesajından anlarsın herhalde..

(05-09-2013, Saat:01:54)Skrillex Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-09-2013, Saat:01:52)NmDahmeT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: az önceki tavırlarım için pardon başka birşeye kızgındım o yüzden.. Hayal Kırıklığı

Başkasına kızarsın anlarımda kalkıp forum ortasında tehdit etmek nedir arkadaşım bir sakin ol, ayrıca yaptığın eşşek şakası bile değil, bari konu içerisinde şaka olduğunu belirtsen, hertürlü şey oluyor dünyada..

tehdit :S Tehdit kısmını anlamadım ne ile tehdit etmişimki ? üzgün

(05-09-2013, Saat:01:55)NmDahmeT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tehdit :S Tehdit kısmını anlamadım ne ile tehdit etmişimki ? üzgün

Konuya direk "Senin skype adresin vardır" diye dalınca tehdit sandım, öyle değilse kusura bakma.

yok ne kusuru konuyu baltalamıyalım orda konuşalım barış ortamı oluşturmak için demiştim amacım kötü değil, herneyse saygısızlığım için kusura bakmayın benimde kapatmam lazım iyi günler sizede ve diğer arkadaşa..

Skype kullanmıyorum, ayrıca forum işlerinide uzun süre önce bıraktım, yinede konuşmak isterseniz yine yolunu buluruz yani Süper

Cvp: IllegalFRM Admin Paneli - Screwy - 05-09-2013

Buda bir çeşit reklam yapmak mı yoksa amacınız gerçekten makara mıydı?

Eğer amacınız makara ise aslında pek korkmadım. Kulaklığımda ses son seviyedeydi. Normalde bu halde müzik açınca ses yan odadan duyulur. Ama ben gecenin 2 sinde nedense o ekrana 47 saniye boyunca baktım. Açık Ağızlı Gülümseme Açık Ağızlı Gülümseme Açık Ağızlı Gülümseme