MyBB Depo Forum
KUKL4 V1 > ForumEXE Teması - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB Grafik & Tasarım Deposu (https://mybbdepo.com/mybb-grafik-tasarim-deposu-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.6 Tema Deposu (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-tema-deposu-forumu)
+--- Konu Başlığı: KUKL4 V1 > ForumEXE Teması (/kukl4-v1-forumexe-temasi-konusu.html)

Sayfalar: 1 2 3

KUKL4 V1 > ForumEXE Teması - KUKL4 - 02-09-2013

Merhaba Arkadaşlar Bu Gün Sizlere Forum Exe Temasının İlk Görüntülerini Vericem Bildiğiniz Gibi Bu Zamana Kadar Hiç Kimse Yapmadı Veya Yapamadı Biliorum'ki Bu Forum'Da Çok Yetenekli Arkadaşlarımız Var Bunlar #Feyz,XR's,Breezep,Screwy Ve Birçok Kişi Daha Ben Bu Kişilerin Çalışmalarını Temalarını Çok Seviyorum Ve Bu Yolda Koşar Adımlarla İlerliyorum vBulletin'de İlk Forum Exe Temasını Yaptım Ama Dosyalarla Birlikte Gitti Gülümseme Küçük Bi Hata Diyelim Gülümseme Geride Kodlamak İstemedim vBulletin'de Yaptığım Tasarım Tamamen Bana Ait'idi Ama Bu Seferki Mybb'de Yaptığım Tasarım İse Colossal v3 Teması Ele Alınarak Yapılmıştır. Hak Yemek İstemem Neyse Ekran Görüntülerine Geleyim Aslın'Da Demo Koyabilirim Ama Konu İçi Filan Daha Düzenlenmedi Gülümseme Ana Sayfa Filan Şimdilik Bu Kadar Yapabildim Ama Sonradan Profili,Konu Görünümünü,VS Vs Birçok Yeri Düzeltip Hazır Halde Sunucam Bu Yarine Biter Heralde Bu Arada Bu Tema Toplam Ortalama 5 Saat'e Yapılmıştır. Resimdeki Eftal Can Deneme Konusunun Yazarısı Benim Gerçek İsmimdir ******* Gerçek İsmim O Yüzden Onu Kullanıcı Adı Yapmıştım.

Ana Sayfa

resim

Not : Tema Bitince Ücretsiz Dağıtılacaktır.

Cvp: KUKL4 V1 > ForumEXE Teması - Screwy - 02-09-2013

Üstteki eklenecek yazan kısım sanırım menü olacak. Bence o kısımı vb4 deki gibi yaparsan daha güzel görünüz. Birde logo sanırım kayıyordu. Onun yerine üzerine gelince opacity düşse daha hoş durur Gülümseme

Cvp: KUKL4 V1 > ForumEXE Teması - KUKL4 - 02-09-2013

(02-09-2013, Saat:22:49)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstteki eklenecek yazan kısım sanırım menü olacak. Bence o kısımı vb4 deki gibi yaparsan daha güzel görünüz. Birde logo sanırım kayıyordu. Onun yerine üzerine gelince opacity düşse daha hoş durur Gülümseme

Önerin İçin Çok Teşekkür Ederim Göz Önünde Bulundurucam.

Cvp: KUKL4 V1 > ForumEXE Teması - NmDahmeT - 02-09-2013

Forumexenin kemikleri sızladı Açık Ağızlı Gülümseme

iyi genel olarak fena değil

Cvp: KUKL4 V1 > ForumEXE Teması - KUKL4 - 02-09-2013

(02-09-2013, Saat:23:27)NmDahmeT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumexenin kemikleri sızladı Açık Ağızlı Gülümseme

iyi genel olarak fena değil

Teşekkürler.

Cvp: KUKL4 V1 > ForumEXE Teması - gameseve123 - 03-09-2013

bence forumexe nin şimdiki temasını yapsan daha iyi olur Gülümseme ama bu temada güzel kolay gelsin.

Cvp: KUKL4 V1 > ForumEXE Teması - KUKL4 - 03-09-2013

(03-09-2013, Saat:14:37)gameseve123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bence forumexe nin şimdiki temasını yapsan daha iyi olur Gülümseme ama bu temada güzel kolay gelsin.

Kardeş Saten Elimden Geldiği Kadar ForumeXe vBulletin 4 Stayle Temasına Benzetmeye Çalışıyorum Yani Saten Onu Yapıyorum Mybb'de Ne Kadar Ona Benzete Bilirsem O Kadar İyi.

Cvp: KUKL4 V1 > ForumEXE Teması - Skrillex - 03-09-2013

Genel olarak idare ederde oluşturduğun foruma "asdasdasdf: SDF:SDF" demen dikkatimi çekti, gülecek yermi bulamadın Açık Ağızlı Gülümseme