MyBB Depo Forum
Teşekkür Edince Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz Diyor Kalıyor - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.6 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.6 Çözülmüş Soru ve Sorunlar (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-cozulmus-soru-ve-sorunlar-forumu)
+--- Konu Başlığı: Teşekkür Edince Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz Diyor Kalıyor (/tesekkur-edince-yukleniyor-lutfen-bekleyiniz-diyor-kaliyor-konusu.html)

Sayfalar: 1 2

Teşekkür Edince Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz Diyor Kalıyor - takix - 07-05-2012

Web site Site Adresi :
Kod:
http://forummix.com.nu/
Versiyon MyBB Sürümü : 1.6.7
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :
==============================================================================
Kod:
Attachment watcher (0.1) [Aktif]
Tümünü Seç Eklentisi (1.0)[Aktif]
Hizli Cevapta Smile ve BB Kod Eklentisi (1.0.3) [Aktif]
Akismet (1.2.2) [Aktif Değil]
Otomatik Medya Eklentisi (1.1.9) [Aktif]
Balon Seklinde Not Plugin (1.0) [Aktif]
MyBB Benzer Konu Kontrolü (Ajax) (1.0.1) [Aktif]
Örümcek Botlar (1.1) [Aktif]
ChangUonDyU - Sohbet Eklentisi (v2) [Akti] /// Forumlar İçin Özel Logo Eklentisi (0.2) [Aktif]
Dinamik Yukarı Çıkar Butonu (1.0) [Aktif /// Favicon Ekleme Eklenti (1.0.1) [Aktif]
Hello World! (1.0) [Aktif Değil] /// Hide Links to Guests (1.0) [Aktif]
Image resizer (1.0) [Aktifleşmiyor hata veriyor] /// iShare Paylaşım Butonları (1.1.0) [Aktif]
MyShoutbox (1.4) [Aktif Değil] /// Online Today (1.0) [Aktif]
Genel Bakış Eklentisi (3.2.1) [Aktif] /// PL9 Forum İkonları (1.1) [Kurulu Değil]
Anasayfa Anket Ekleme Plugin (0.3) [Aktif /// Her Tema için Ayrı Postbit Stili (1.1) [Aktif]
Profil Yorumları (Profile Comments) (0.9.2) [Aktif] /// Ziyaretçilere Link Gizleme (1.0) [Aktif Değil (Kalkmıyor)]
Renkli Duyuru Sistemi (1.0) [Aktif Değil] /// Kullanıcı Adı Renklendirme (1.5) [Aktif]
Thanks (3.9.1) [Aktif] /// Trash Can Forum (1.4) [Aktif]
Hoşgeldin PM/Mail (1.1) [Aktif] /// Gelişmiş WYSIWYG Editör (1.2.1) [Aktif]
MyBB WYSIWYG Editor (1.0.2) [Aktif Değil]
==============================================================================
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Teşekkür Edince Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz Diyor Kalıyor
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü : Aşağıda Verilmiştir.

Merhaba Arkadaşlar Sorunum Basit Ama Ben Yapamadım Sizlere Söyliyim Dedim.
(Foruma baktım aynı konumdan yok glba Gülümseme )

Sorunum : Teşekkür Et Deyince ''Lütfen Bekleyiniz Diyor'' Kalıyor

resim

Yardımlarınızı Bekliyorum Gülümseme

Edit: 007combatant >> Site adresi code tagları içerisine alınmıştır. Bu son düzenleyişim bir dahakine konuya bakmadan direk konuyu sileceğim. Kullanıcıya uyarı vereceğim.

Cvp: Teşekkür Edince Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz Diyor Kalıyor - aNqeLofDe4th - 07-05-2012

Hocam teşekkür et butonu yok ayrıca eklentiyi tamamen kaldırıp tekrar kurmayı deneyiniz. Free host olduğundan da kaynaklanabilir.

Cvp: Teşekkür Edince Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz Diyor Kalıyor - takix - 07-05-2012

Şuan Tekrar Kaldırıp Kurdum.

Başka Yok mu Güncel Teşekkür et plugin

Cvp: Teşekkür Edince Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz Diyor Kalıyor - aNqeLofDe4th - 07-05-2012

(07-05-2012, Saat:20:25)takix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şuan Tekrar Kaldırıp Kurdum.

Başka Yok mu Güncel Teşekkür et plugin

Bundan başka çalışan teşekkür et eklentisi yok. Kafası Karışmış

Cvp: Teşekkür Edince Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz Diyor Kalıyor - takix - 07-05-2012

Bu eklenti olmadan olmaz Destek ekibidensn bir el atsan canım kardeşim bilen birilerine sorcam nolursun çözümü bulak üzgün

Yeni Bir Tane Deniyorum Haber Vereceğim Gülümseme

Olmuyor üzgün

Flood yapmak istemem ama kusura bakmayın yardım eden yok mu ?

Cvp: Teşekkür Edince Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz Diyor Kalıyor - grdiyan - 07-05-2012

Admin panel / Ayarlar / Sunucu ve Optimizasyon Ayarları / XMLHttp Dinamik Ajax Özelliği Aktifleştirilsin mi?

Hayır seçip kaydedin, bakalım düzelecek mi?

Cvp: Teşekkür Edince Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz Diyor Kalıyor - takix - 08-05-2012

Deniyorum Gülümseme

Bulamadım dediğini üzgün