MyBB Depo Forum
İndirme Sistemi Eklentisi - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.6 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.6 Modifikasyon & Eklenti Deposu (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-modifikasyon-eklenti-deposu-forumu)
+---- Forum: Konu Gösterimi (https://mybbdepo.com/konu-gosterimi-forumu)
+---- Konu Başlığı: İndirme Sistemi Eklentisi (/indirme-sistemi-eklentisi-konusu.html)

Sayfalar: 1 2 3

İndirme Sistemi Eklentisi - Smyrna35 - 18-07-2013

Eklenti-Plugin Eklenti ismi: İndirme Sistemi (Inline Downloads)
Yapımcı Eklenti Yapımcısı: StefanT
Çevirmen Türkçe Çeviri: Smyrna35
Güvenlik Eklenti Güvenlimi ?: Güvenli Onay-Cevap
Versiyon-Saat Eklenti Versiyonu: 1.1
Araç-Test Test Durumu: Denenmiştir-Sorunsuz Onay-Cevap
MyBB Uyumlu Olduğu Sürüm-(ler): 1.6.x
Açıklama-Detay Eklenti Açıklaması:
Bu eklenti sayesinde her kullanıcı ek dosya veya forum dışı indirme linki eklerken belirli bir kural ,bilgi girebilir.Yani örneğin;yapımcı adı,orjinal mi warezmi ?,yapımcı web sitesi vs. bilgileri girebilecektir.
Kurulum-İnstall Eklenti Kurulumu: Arşivden dosyaları çıkartın. Sağ Ok içindeki dosyaları Forum anadizinine aktarın. Sağ Ok Ayarlardan Eklentiyi Aktif ediniz. Sağ Ok Eklenti ayarlarından eklentiyi ayarlayın Sağ Ok İşlem Tamam.

Resim-Grafik Ekran Görüntüsü:
resim
resim

Buyrun videoda eklentiyi nasıl kullanacağınız hakkında bilgi var.
Saygılarımla.

Cvp: İndirme Sistemi Eklentisi - Takipcİ - 18-07-2013

süper bi şey tam banada bu lazımdı

Cvp: İndirme Sistemi Eklentisi - Smyrna35 - 18-07-2013

(18-07-2013, Saat:13:43)Takipcİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: süper bi şey tam banada bu lazımdı
Evet güzel bir eklenti uzun zamandır güzel eklenti arıyordum ve bunu buldum çevirip paylaşma isteğinde bulundum.
Bir not daha eklemek istiyorum : İndirme sisteminin altında telif hakkı linki çıkmaktadır kesinlikle karşı siteye backlink vermemektedir "EmreKarakaya" hocamın anlatımıyla uygun rel="" kodunu uygulamış bulunuyorum.O linkin sizin sitenize zararı yoktur.

Cvp: İndirme Sistemi Eklentisi - Machine - 18-07-2013

Bu bilgileri sadece adminler mi giriyor yoksa herkeste var mı ?

Cvp: İndirme Sistemi Eklentisi - pass - 18-07-2013

Bu eklentiye benzeyen daha farklı olanı var , 1 aydırlı kullanıp kullanmamakta tereddütte kaldım , bunu inceledim mantık olarak aynı linki gizleyip sadece yönlendirme yapıyor , sözü fazla uzatmadan kullanmaktan korktuğum nokta şu oldu. Girilen linkleri upload kısmında barındırmıyor muhtemel sql de tutuyor eklenti bozulduğu zaman onca girilen link nasıl kurtarılacaktır Gülümseme veya mybb uyumsuz bir sürümünü çıkardığında eklenti çalışmadığında ne olacak GülümsemeGülümseme en azından attach tüm sürümlerde entegre çalışıyor GülümsemeGülümsemeGülümseme bunlar tabiki benim düşünce ve korkularım...

Halilcim paylaşım için teşekkürler bu arada güzel işler yapıyorsun.

sevgiler

(18-07-2013, Saat:13:55)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu bilgileri sadece adminler mi giriyor yoksa herkeste var mı ?
Herkeste var,tabi her forumda yok siz seçiyorsunuz hangi forumda olmasını.
(18-07-2013, Saat:13:55)godsoflegend Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu eklentiye benzeyen daha farklı olanı var , 1 aydırlı kullanıp kullanmamakta tereddütte kaldım , bunu inceledim mantık olarak aynı linki gizleyip sadece yönlendirme yapıyor , sözü fazla uzatmadan kullanmaktan korktuğum nokta şu oldu. Girilen linkleri upload kısmında barındırmıyor muhtemel sql de tutuyor eklenti bozulduğu zaman onca girilen link nasıl kurtarılacaktır Gülümseme veya mybb uyumsuz bir sürümünü çıkardığında eklenti çalışmadığında ne olacak GülümsemeGülümseme en azından attach tüm sürümlerde entegre çalışıyor GülümsemeGülümsemeGülümseme bunlar tabiki benim düşünce ve korkularım...

Halilcim paylaşım için teşekkürler bu arada güzel işler yapıyorsun.

sevgiler
İlk olarak teşekkür ederim.Bu eklenti konu açarken dosya upload ediyorsun ya ftp ye onun gibi hocam ftp ye upload edilen dosyayı indirirken lisans dosyanızı gösteriyor kabul ederse dosya iniyor veya istersen site dışı bir indirme linkide yapabilirsiniz.Eklentiyi incelemek için demo sitede
kullanıcı adı : denemesmy
şifre : 123123
girip inceleme yapabilirsiniz.

Cvp: İndirme Sistemi Eklentisi - Machine - 18-07-2013

Herkeste görünmesi kötü olmuş çünkü grubun ek dosya yükleme yetkisi yok fakat aşağıda eklenti bilgileri var tüh Gülümseme çok istiyordum böle bir eklentiyi de olmadı ya üzgün artık diğer versiyonu gelirse ona eklenir umarım.

(18-07-2013, Saat:14:04)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkeste görünmesi kötü olmuş çünkü grubun ek dosya yükleme yetkisi yok fakat aşağıda eklenti bilgileri var tüh Gülümseme çok istiyordum böle bir eklentiyi de olmadı ya üzgün artık diğer versiyonu gelirse ona eklenir umarım.
Hocam yanlış anladınız grubun ek dosya izni yok ise sadece link ekleyebilir demo sitede inceleme yapınız nasılmış anlayacaksınız.