MyBB Depo Forum
Gercek Yorum Sayisini Göstermek [Modifikasyon] - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.6 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.6 Modifikasyon & Eklenti Deposu (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-modifikasyon-eklenti-deposu-forumu)
+---- Forum: Ana Sayfa (https://mybbdepo.com/ana-sayfa-forumu)
+---- Konu Başlığı: Gercek Yorum Sayisini Göstermek [Modifikasyon] (/gercek-yorum-sayisini-gostermek-modifikasyon-konusu.html)

Sayfalar: 1 2

Gercek Yorum Sayisini Göstermek [Modifikasyon] - Remzi0068 - 26-05-2013

Ana Sayfa'da Gercek Yorum Sayisini Göstermek
Eklenti-Plugin Eklenti ismi: Ana Sayfa'da Gercek Yorum Sayisini Göstermek
Yapımcı Eklenti Yapımcısı: Remzi0068
Çevirmen Türkçe Çeviri: -
Güvenlik Eklenti Güvenlimi ?: Güvenli Onay-Cevap
Versiyon-Saat Eklenti Versiyonu: 1.0
Araç-Test Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz Onay-Cevap
MyBB Uyumlu Olduğu Sürüm-(ler): MyBB - 1.6.x
Açıklama-Detay Eklenti Açıklaması: Forum'larda Gercek Yorum Sayisini Bulmanizi Saglar..
Kurulum-İnstall Eklenti Kurulumu:

./inc/functions_forumlist.php Acin

BUL:
PHP Kod:
$posts my_number_format($forum['posts']); 

ÜSTÜNE EKLE:
PHP Kod:
$forum['posts'] = $forum['posts'] - $forum['threads']; 

./index.php Acin:
BUL:
PHP Kod:
$lang->stats_posts_threads $lang->sprintf($lang->stats_posts_threadsmy_number_format($stats['numposts']), my_number_format($stats['numthreads'])); 

DEGISTIR:
PHP Kod:
$lang->stats_posts_threads $lang->sprintf($lang->stats_posts_threadsmy_number_format($stats['numposts'] - $stats["numthreads"]), my_number_format($stats['numthreads'])); 

./stats.php Acin:
BUL:
PHP Kod:
$stats $cache->read("stats"); 

ALTINA EKLE:
PHP Kod:
$stats["numposts"] = $stats["numposts"] - $stats["numthreads"]; 

Eksik olan bölümler görürseniz. yorum altindan belirtin.

Cvp: Gercek Yorum Sayisini Göstermek [Modifikasyon] - Xray - 26-05-2013

Usta normalde gerçek yorum sayısını göstermiyormudu ?

Yani bunda yanlışlıkmı oluyor "Toplam Yorum Sayısı: 44,840"

Cvp: Gercek Yorum Sayisini Göstermek [Modifikasyon] - ßyßurak - 26-05-2013

(26-05-2013, Saat:13:59)Xray Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Usta normalde gerçek yorum sayısını göstermiyormudu ?

Öyle Deyil Forumda 1 Konu Açında Konu Ve Yorum sayısı 1 Oluyordu Yani Konuyu Hem Yorum Hem Mesaj Olarak Sıyıyordu konuyu.

Cvp: Gercek Yorum Sayisini Göstermek [Modifikasyon] - Xray - 26-05-2013

(26-05-2013, Saat:14:05)ßyßurak Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(26-05-2013, Saat:13:59)Xray Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Usta normalde gerçek yorum sayısını göstermiyormudu ?

Öyle Deyil Forumda 1 Konu Açında Konu Ve Yorum sayısı 1 Oluyordu Yani Konuyu Hem Yorum Hem Mesaj Olarak Sıyıyordu konuyu.

Peki bu modifikasyonu yapınca yeni konu açılınca, açılan yeni konunun ilk mesajını yorum olarak saymıcakmı? Doğrumu anladım

Cvp: Gercek Yorum Sayisini Göstermek [Modifikasyon] - Breezep - 26-05-2013

(26-05-2013, Saat:14:07)Xray Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Peki bu modifikasyonu yapınca yeni konu açılınca, açılan yeni konunun ilk mesajını yorum olarak saymıcakmı? Doğrumu anladım

Evet.

(26-05-2013, Saat:14:07)Xray Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Hayır Bakın Açıkca Anlatayım Örn: Mybb Kategorisinde hiç konu aç Konu Ve Yorum Sayı Konu :0 Yorum: 0 Olarak Gözükür Dimi Ama Konuyu Açınca Konu:1 Yorumda: 1 Oluyor Konuda Yorum Olmadığı Halde Bu Yöntem İle Bu Sorunu Çözmüş Oluyoruz Bunu Yapınca Konu:1 Yorum:0 Olur Bir Yorum Atılınca konu:1 Yorum:1 Oluyor..

İnşallah Anlatabilmişimdir.

Cvp: Gercek Yorum Sayisini Göstermek [Modifikasyon] - alemburda - 26-05-2013

peki benim anlamadığım bunu mybb akıl edemiyor mu yayınladığı pakette bu ayarı yapsa ya.

Ben Denedim Yorum Sayıları gözükmüyor 3 kere Denedim Hata Yapıyorum Diye Belki Ama Olmadı Remzi Hocam Bi Bakın Bir Yerde Hata Yapmışınız Sanırım Yada Konuyu Açarken Açık Ağızlı Gülümseme