MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Artık Sitemde Sona Yaklaşıyorum Sizce Nasıl Olmuş ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Kod:
www.gameall.info
bol reklamlı karmakarışık bir site düzene koyolması lazım.. Süper
(23-05-2013, Saat:12:33)ThePunisher Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]bol reklamlı karmakarışık bir site düzene koyolması lazım.. Süper

bilmiyorum ki reklamlar göz yormuyor bence .... yerli yerine oturdu gibimede geliyor hatta tabi ilerleyen zamanlarda fikrim değişebilir ....
tabikide yorum yapan veya yapmayan sağ olun .... istişare yapa yapa doğru yol bulunur
Beğenmedim

Karma Karışık Bir Site
bu nasıl bir site, baştan aşağı ingilizce, her taraf darma dağın, reklamlar karma karışık, kapatın gitsin daha iyi Süper
Bu MyBB değil Açık Ağızlı Gülümseme Saçma sapan , karışık , göz yorucu.
(23-05-2013, Saat:14:33)ibrasancar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu MyBB değil Açık Ağızlı Gülümseme Saçma sapan , karışık , göz yorucu.

senin siteden iyidir Göz kırpma
(23-05-2013, Saat:14:38)G A M E A L L Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(23-05-2013, Saat:14:33)ibrasancar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu MyBB değil Açık Ağızlı Gülümseme Saçma sapan , karışık , göz yorucu.

senin siteden iyidir Göz kırpma

Sitem yok merak etme Açık Ağızlı Gülümseme Ayrıca gerçekten berbat üye çekmek istiyorsan düzelt. Ha ayrıca hem soruyosun cevap alınca çekemiyosun. Eleştiri bu !...
Sayfalar: 1 2 3