MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: illegal paylaşım yapmadım site kapandı sizce sebebi nedir
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
Kod:
takipcisi.biz

Ana sayfada sıkıntı yok ama blog ve forum account suspended hatası veriyor nasıl düzeltebilirim bilen birine ihtiyacım var
Siteniz Askıya Alınmış, genelde illegal kullanımlarda oluyor. Host sağlayıcınıza başvurmanız gerekiyor.
peki ana sayfada niye böyle bir şey yok
zaten vv@rez vb paylaşım olmamasına özen gösteriyoruz paylaşanlar oldu engelledik ve yasakladık

tema vvarez diye geçiyorsa oda vvarez değil kendim yaptım alıntı kısımlar var tabi
Anasayfayada girmiyor Gülümseme askıya alınmış.
account suspended hatasının olma sebepleri ;
1- Sitenizde illegal/warez paylaşımlar yapmanız
2- Hostunuzun süresi bitmiş olabilir.
Bu nedenlerden olabilir eğer illegal paylaşımdan vs. kapanmış ise dikkatli olun aksi halde ceza alabilirsiniz.
ya vvarez paylaşım yapmak yasak zaten ana sayfadaki duyurudada bahsediyordu

paylaşanlar oldu yasakladık sonra affettik illegal bir paylaşım yoktu günde 2 saat en az online admin var hep kontrol ediyoruz

hostta excortr tarafından verildi iletişime geçtim epostayla mesaj kutusu dolmuş

ana sayfayada google chrome ile giriyor
(20-05-2013, Saat:12:14)Takipcİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]ya vvarez paylaşım yapmak yasak zaten ana sayfadaki duyurudada bahsediyordu

paylaşanlar oldu yasakladık sonra affettik illegal bir paylaşım yoktu günde 2 saat en az online admin var hep kontrol ediyoruz

hostta excortr tarafından verildi iletişime geçtim epostayla mesaj kutusu dolmuş

ana sayfayada google chrome ile giriyor
Bazen hostunuzdanda kaynaklanabiliyor firmanız ile iletişime geçin gerekli bilgiyi verirler.
Çerezlerden dolayı öyle görüyorsunuzdur, bende anasayfa da yok!
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6