MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Tema Yüklüyorum Hata Veriyor ...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Beyler Kullandığım Tema Citrus Başka Forumda On Numara Bir Bicimde Duruyor O Forumdan XML İndirdim Kendi Forumuma Yüklücem Yüklenmiyor Bu Hatayı Veriyor Sebebini Sölermisiniz Çözümüde Olabilir..

resim
temanın tüm dosyalarını alyo musun
Temanın Dosyalarını FTP'ye Attınız mı?

Yada Temada Oynama Yaptıysanız Bu Hatayı Alırsınız.
Citrus Tema'yi Satin aldiysaniz Audentio'da Customer Menüsünden Destek alabilirsiniz. Warez ise Destek alamazsiniz.
Dosyaları Attım Her Yolu Denedim Ama Xml Yüklerken Bu Hata...

(18-05-2013, Saat:15:01)Remzi0068 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Citrus Tema'yi Satin aldiysaniz Audentio'da Customer Menüsünden Destek alabilirsiniz. Warez ise Destek alamazsiniz.

Warez üzgün Ama Başka Uyduruk Sitede 10 Numara Duruyor Oda Warez
tema dosyasının adını değiştir. tema adında türkçe karakter olmasın. bide böyle yüklemeyi dene. ama tema adı uzantısı .xml olsun.
(18-05-2013, Saat:15:48)gameseve123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]tema dosyasının adını değiştir. tema adında türkçe karakter olmasın. bide böyle yüklemeyi dene. ama tema adı uzantısı .xml olsun.

O hata ondan kaynaklanmıyor, .xml dosyasında bazı kodlar eksik veya yanlış, bundan kaynaklanıyor ve warez temalara destek yok ünlem
siten 10tl'mi Açık Ağızlı Gülümseme
Sayfalar: 1 2