MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Premium Domainli Sitelerinize Ücretsiz Hosting Veriyoruz - 007combatant izni var.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar 007combatant kurucu arkadaşımızın izni dahilindedir konum ! tüm .com-.net gibi ücretli domaini olupta hostingi olmayan arkadaşlara hosting vereceğim (1 yıllık ücretsiz)

host özellikleri

200 mb web alanı (4-5 forum kurulabilecek kadar yeterli bir alandır)

10 Gb aylık trafik

1 mysql

1 sub

1 eposta

lite speed web server

cpanel 11.x türkçe panel

kesinti v.s sorunlar olmamaktadır isteyen arkadaşlar

yorum veya ö.m ile iletişime geçsinler..
host vermeden önce türkçe konuşmayı öğrenseydiniz, türkçeyi katlettiniz ünlem
(17-05-2013, Saat:19:14)Skrillex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]host vermeden önce türkçe konuşmayı öğrenseydiniz, türkçeyi katlettiniz ünlem

Türkçe'de cümlelerin baş harfi büyük olur beyefendi şuanda sizde Türkçeyi katletmişmi oldunuz ?
(17-05-2013, Saat:19:16)zBeyefendi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(17-05-2013, Saat:19:14)Skrillex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]host vermeden önce türkçe konuşmayı öğrenseydiniz, türkçeyi katlettiniz ünlem

Türkçe'de cümlelerin baş harfi büyük olur beyefendi şuanda sizde Türkçeyi katletmişmi oldunuz ?

o anlamda kastetmedim, siz neyi kastettiğimi anladınız anlamazlıktan geliyorsunuz..
(17-05-2013, Saat:19:16)Skrillex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

o anlamda kastetmedim, siz neyi kastettiğimi anladınız anlamazlıktan geliyorsunuz..
Neyi kast etmişsiniz anlayamadım ?
üçretsiz? Sizin türkçeniz kaçtır ? Bu kadar hızlıca türkçeyi katlettiğinize göre.

O zaman sizde "Türkçeyi" derken Türkçe'yi demeliydiniz Gülümseme
"c" harfi klavyemde bozuk sizin için sanal klavye ile düzelttim
Sayfalar: 1 2