MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: forum.siteadi.com yapmak
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Öncelikle selamın aleyküm. Kolay gelsin hepinize.

Forumumu yeni açtım. Bazı kişiler foruma giremiyorlar, mahkeme kararıyla engellenmiştir diyormuş. Host siteme sordum daha önce domaini kullananlar yasak yemiş olabilir diyor. TTL ye bağlı olarak dns güncellenince düzeleceğini söylüyorlar.

Ancak ben zaman kaybetmek istemiyorum ve forumumu forum.siteadi.com yapmak istiyorum. Bu şekilde düzeleceğini düşünüyorum. Arama yaptım ancak geçerli bir şey bulamadım. Yardım edecek bir arkadaş varsa çok sevinirim.

Şimdiden ilgilenenlere teşekkürler..
(12-05-2013, Saat:22:59)Kuzey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Subdomain acmak diye ararsanız bulabilirsiniz ama böyle düzeleceğinden pek emin değilim yapamazsanız özel mesaj bırakın yardımcı olurum

Alt alan adı açabilirsin, istersen aşağıdaki konuya da bakabilirsin;
Kod:
http://webmasterimiz.com/forum/konu-cPanel-de-Alt-Alan-Adi-subdomain-Olusturmak-Resimli-Anlatim.html?highlight=alt+alan
Yardım için sağolun arkadaşlar, ancak sorduktan sonra düzeltebildim kendim.
Aynı sorunu yaşayan olursa çözümden faydalanabilir;
Cpanelden SubDomain açtım, tr.siteadi.com yaptım (tr veya forum farketmez). Daha sonra admin panelinde herhangi bir değişiklik yapmama gerek kalmadı. Artık herkes girebiliyor.
Konu kilitlenebilir, tekrar teşekkürler.
Bu şekilde mahkeme kararıyla engellemenin önüne geçemezseniz maalesef üzgün
(13-05-2013, Saat:16:07)1st4n6uL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu şekilde mahkeme kararıyla engellemenin önüne geçemezseniz maalesef üzgün

ben mahkeme kararıyla engellenmedim benden önce kullananlar engellenmiş. dolayısıyla bu TTL ile alakalı bir durum güncellenince kendiliğinden düzelecekti ama ben böyle yaparak sorunu halletim şu an herkes girebiliyor.
(13-05-2013, Saat:16:11)Bloody Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(13-05-2013, Saat:16:07)1st4n6uL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu şekilde mahkeme kararıyla engellemenin önüne geçemezseniz maalesef üzgün

ben mahkeme kararıyla engellenmedim benden önce kullananlar engellenmiş. dolayısıyla bu TTL ile alakalı bir durum güncellenince kendiliğinden düzelecekti ama ben böyle yaparak sorunu halletim şu an herkes girebiliyor.
Aslında itiraz edip kaldırabilirdiniz yasağı alt alan adı ile uğraşmadan yapabilirdiniz.