MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: hosting sitesi nasıl kurulur
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
bir hosting sitesi kurmak istiyorum ama nasıl yapacam bilmiyorum

alan adi satmak için gerekli belge

hosting için gerekli belge paket fln nerden almalıyım

zorunlu olan her şeyi bilmek istiyorum aylık fiyatmı yıllıkmı bu belgeler nasıl sa bilen biri lütfen
sabit hattın olması lazım ve sabit bir yer veya ofis adres lazım ys belgesi lazım uzun iş baya anlıyacağın.
Adamın neden hevesini kırıyorsun? Uzun falan filan. Ben sana bildiklerimi sıralayayım;

1- Yer Sağlayıcı belgen kesinlikle olmalı
2- Sunucularını barındıracak bir yerç ( Turkcell Superonline Dudullu Veri Merkezi iyidir.)
3- Tabiki sunucular
4 Ve iyi reklam Gülümseme
ys için tibin sitesini incele ordan başvuru yapacaksın tüm bilgilerini doldurucaksın 16 yaş üstü olcaksın sana bir belge vericek onu indirip belgeyi yazıcıdan çıkartacaksın çıkarttıktan sonra tib e pttden yolliyicaksın o belgeyi 20 gün içerisinde cevap gelirse belgen gelir 30 günü geçerse boşuna bekleme daha gelmez

Sunucularını İyi Biryerde Barınıdırcaksın Yada Başka Firmadan Satın Alacaksın Reseller Club Gibi

Ve Webmaster Sitelerinde Rekam ve etkinikler yapcaksın firman tanınsın diye bedava vps bedava domain gibi
baya külfetliymiş sonraya bırakalım bir merkez olunca

peki bir soru vizra kurulumu bilen varmı kurmaya çalıştım dosyalar yok ama o dosyaları istiyor
(03-05-2013, Saat:18:12)Takipcİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]baya külfetliymiş sonraya bırakalım bir merkez olunca

peki bir soru vizra kurulumu bilen varmı kurmaya çalıştım dosyalar yok ama o dosyaları istiyor
vizra başlangıç için iyi ama müşteri gelmez. whmcs den şaşma.
En Basiti Resler Satın Alacaksın WebAdam'dan VS Ondan sonra Her Ay Belirli Bir Para Ödemen Lazım Ama Hostları Vs Sen Satacaksın.