MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sayfa zaman aşımına uğradı Hatası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar siteme girmeye çalışıyorum sayfa çok geç açılıyor daha doğrusu hiç açılmıyor, doluyor doluyor böyle bir hata veriyor.

Sizce neden olabilir? Saldırı falanmıdır?

resim
Hocam sunucudan kaynaklı olabilir ama ben sitenize girebiliyorum.Belkide sizin internet hızınızdan dolayıdır.
DDos saldırılarından olabilir ya da arkadaşın da dediği gibi internet hızınızdan da kaynaklanabilir. Farklı bir tarayıcı ile deneyin. Ayrıca Tarayıcılarınız cache'sini temizleyip deneyin.
(02-05-2013, Saat:21:59)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam sunucudan kaynaklı olabilir ama ben sitenize girebiliyorum.Belkide sizin internet hızınızdan dolayıdır.

İnternet hızım 8mbit. Sizin girebilmeniz güzel bir haber. Fakat arkadaşımda girmeye çalıştı giremedi.

(02-05-2013, Saat:22:04)Time Traveler Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]DDos saldırılarından olabilir ya da arkadaşın da dediği gibi internet hızınızdan da kaynaklanabilir. Farklı bir tarayıcı ile deneyin. Ayrıca Tarayıcılarınız cache'sini temizleyip deneyin.

Farklı tarayıcı değiştirdim olmadı. Cleaner ile cache temizlemeside yaptım açılmadı.
resim
Buyrun hocam ben giriyorum bir sorun yok.Firmanıza ticket atmayı deneyiniz.