MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Siteye giriş hatası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Site Adresi : http://www.egitimdeposu.net
MyBB Sürümü :1.6.9
Kurulu Eklentiler :Herkeste olan eklentiler
Sorun açıklaması :Aşağıdaki görüntü ne hatası arkadaşlar. Site açılmıyor bu çıkıyor.
Hata Ekran Görüntüsü :
resim

SORUNU BİLEN YOK MU ARKADAŞLAR?
mybb_sessions tablosunu onar..
O tablo nerde hocam nasıl onarılıyor biraz açıklar mısın yeniyim
Phpyadminde veritabanı tablolarında bulunur. O tabloyu işeretleyip sayfanın en altında Onar menüsünü seçin..
Hata düzelinceye kadar konularınızla ilgileniyorsunuz. Hata Düzeldikten sonra konularınıza bakmıyorsunuz.
Daha sonra da konularıma cevap verilmiyor diye konu açarsınız. İnsanda yardım şevki mi bırakıyorsunuz ki isteyerek cevap yazalım.
Bunun gibi konuların sonucunu bildirmeyenlerin listesini oluşturup hiçbir konusuna cevap yazmayacağım.
(27-04-2013, Saat:22:51)devmybb Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hata düzelinceye kadar konularınızla ilgileniyorsunuz. Hata Düzeldikten sonra konularınıza bakmıyorsunuz.
Daha sonra da konularıma cevap verilmiyor diye konu açarsınız. İnsanda yardım şevki mi bırakıyorsunuz ki isteyerek cevap yazalım.
Bunun gibi konuların sonucunu bildirmeyenlerin listesini oluşturup hiçbir konusuna cevap yazmayacağım.

aynen bende sinir oluyorum. Bu siteye şu bildirimler eklentisi olsa iyi olacak sanırım